آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 9 آذر 1395

قالیشویی در شهرک غرب |88611079

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاک مهر در شهرک غرب که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع است و اطراف آن سرویس دهی دارد و همواره درصدد کسب رضایت شما به عنوان شاخص ترین قالیشویی آنلاین به ارائه خدمات به این محدوده می پردازد.

 

ویژگی های قالیشویی پاک مهر در شهرک غرب :

1. صد در صد مهم ترین ویژگی قالیشویی پاک مهر این است که فرش را خوب میشوید که مسلما کیفیت نقطه عطف یک قالیشویی است. 

2. از ویژگی های دیگر قالیشویی پاک مهر، تعیین قیمت مناسب برای شستشوی قالی میباشد. 

3. کیفیت و سرعت در حمل و نقل برای همه بسیارمهم است پس، قالیشویی پاک مهر فرش های شما را به سرعت تحویل میگیرد، بصورت لول شده میبرد و به صورت لول و کاور شده تحویل میدهد.

4.مدت زمات تحویل فرش ها بین 24 تا48 ساعت است، پس  شما مجبور نیستید مدت زمان زیادی را بدون فرش باشید.

قالیشویی پاک مهر با بهره گیری از سالها تجربه کاری وتعداد بیشماری از مشتریان رضایتمند،این خدمات را به منطقه شهرک غرب  ارائه میدهد.

* شست وشوی انواع فرش،تابلو فرش،گلیم وگبه وقالیچه های دست بافت.

* رفوگری انواع فرش های دستبافت توسط متخصص باسابقه کاری درخشان.

* بدون اتلاف وقت و بدقولی 

* استفاده از مواد شوینده درجه یک با کیفیت بالا و ضد پوسیدگی فرش.

درباره ما وهزینه ها:

قالیشویی پاک مهر باسابقه ای چند ساله و عضو اتحادیه قالیشویان تهران است که از سرار تهران مشتریان بیشماری دارد چرا که کیفیت در اولویت کار است و حرف اول را میزند و همین باعث شده تا مشتریان ما به ما اعتماد کنند و این به نوعی خود نشانگر صدق ادعای ما میباشد.

شرکت قالیشویی پاک مهر، با داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاههای روز دنیا در منطقه شهرک غرب ، در خدمت شما همشهریان محترم میباشد.

شرکت قالیشویی پاک مهر ، آنقدر در کار خود جدی و ظریف کار است که اگر فرش شما دچار پوسیدگی وسوختگی هم باشد،آن راترمیم میکند و همچنین اگر مبل شویی نیز داشته باشید ، خشکشویی مبلمان ،تشک خوشخواب و موکت را  بادستگاه های مجهز مخصوص مبل شویی در محل  پاکیزه و هرگونه لکه ای بر روی آن باشد با استفاده از مواد مخصوص آن را لکه زدایی میکند.

( قالیشویی پاک مهربه کلیه مناطق شهرک غرب و سعادت آباد خدمات رسانی دارد و بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد. )

مناطق قالیشویی در شهرک غرب:

قالیشویی در خیابان ایران زمین – قالیشویی در خیابان مهستان – قالیشویی در خیابان گلستان – قالیشویی در بلوار خوردین – قالیشویی در خیابان هرمزان – قالیشویی در خیابان پیروزان – قالیشویی در بلوار دادمان – قالیشویی در بلوار پاک نژاد – قالیشویی در خیابان فرحزادی – قالیشویی در میدان صنعت

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهردر شمال غرب تهران: قالیشویی پاکمهر در شمال غربی تهران نیز فعال است و ارائه کننده بهترین خدمات قالیشویی در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در شستشو و خدمات رفوء و خشکشویی میباشد . قالیشویی پاکمهر در منطقه2 که سرتاسر این منطقه در بخش شمال و غرب تهران قرار گرفته سرویس خدمات […] ...

12 اردیبهشت 1398
ادامه مطلب

قالیشویی در محله شهرک غرب: قالیشویی پاک مهردر نزدیکی شهرک غرب بابیش از سالها تجربه در زمینه قالیشویی آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد.این شرکت با در برداشتن مجوز رسمی از هیئات نظارت بر صنف قالیشویان و عضو رسمی اتحادیه ، دارای 15 سال سابقه کاری درخشان در زمینه قالیشویی میباشد. این قالیشویی […] ...

6 بهمن 1395
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر درمنطقه  شهرک غرب ، تنها قالیشویی میباشد که به ارائه خدمات ارزنده به عنوان سریع ترین و بهترین و مطمعن ترین قالیشویی در ارائه خدمات به شهرک غرب شناخته شده است.خدمات بی نظیرو کاملی را به اهالی منطقه شهرک غرب و اطراف آن ارائه میدهد از جمله: شستشوی انواع فرشهای  ماشینی و […] ...

6 بهمن 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.