آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 شهریور 1402

قالیشویی در شمال غرب تهران |22376723|☎📞

اگر دنبال قالیشویی در شمال غرب تهران هستید ما یک پیشنهاد خوب برای شما داریم. پیشنهاد ما قالیشویی پاکمهر است. کسانی که پاکمهر را می‌شناسند احتمالا در مورد خدمات عالی این قالیشویی شکی ندارند؛ اما کسانی که با نام پاکمهر غریب هستند نیز بهتر است کم کم با این قالیشویی آشنا شوند تا قالی‌های خود را به تمیزترین و بهترین حالت ممکن تحویل بگیرند. البته ادعای ما اغراق نیست. ما شما را دعوت می‌کنیم به آشنایی با خدمات قالیشویی در شمال غرب تهران و تصمیم‌گیری برای استفاده از خدمات این قالیشویی. هر چند ما اطمینان داریم که شما بعد از استفاده از خدمات این قالیشویی، رضایت کاملی از آن خواهید داشت.

ویژگی‌های قالیشویی در شمال غرب تهران

در ابتدا بد نیست بدانید که منظور از قالیشویی در شمال غرب تهران همان قالیشویی در سعادت آباد و سایر مناطق نزدیک به آن (مانند جنت آباد، شهرک غرب و پونک) است. این قالیشویی خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. خدمات قالیشویی در جنت آباد شامل انواع شست و شوها، خدمات مربوط به تعمیر قالی‌ها و خدمات مربوط به ارتباط با مشتریان است.

اصولی که قالیشویی پاکمهر به آن‌ها مقید است

در کنار ویژگی‌ها و خدمات قالیشویی پاکمهر باید گفت سرعت و نظم نیز جزء اصول مهم قالیشویی در پونک است. این اصول به بهبود عملکرد قالیشویی پاکمهر کمک زیادی کرده است. سرعت و نظم در تمام بخش‌های قالیشویی پاکمهر دیده می‌شود و تاکید خاصی نیز بر آن است.

خدمات شست و شو

خدمات شست و شوی قالیشویی در شهرک غرب تهران شامل شست و شوی عادی و شست و شوی اعلا است.

شست و شوی عادی

این نوع شست و شو مختص تمام فرش‌ها و قالی‌ها است. در فرآیند شست و شوی عادی قالی‌ها با دستگاه‌های پیشرفته شسته می‌شوند. فرآیند شست و شو شامل استفاده از شوینده‌ها و سپس آبگیری و خشک کردن قالی‌ها است. شست و شوی عادی جزء شست و شوهای باکیفیت است که طی آن قالی‌ها به بهترین  و تمیزترین شکل شسته می‌شوند.

اعلاشویی

شست و شوی اعلا یا اعلاشویی جز بهترین روش‌های شست و شوی قالیشویی در شمال غرب تهران است. نام این روش درواقع نحوه شست و شو را تا حدود زیادی مشخص می‌کند. فرق اعلاشویی با شست و شوی عادی آن است که در اعلاشویی فرآیند شست و شو چندین بار تکرار می‌شود و احتمالا از شوینده‌های بیشتری استفاده می‌شود. از طرفی هزینه اعلاشویی از شست و شوی عادی بیشتر است.

 شاید برای بسیاری از شما این سوال مطرح باشد که آیا در شست و شوی عادی قالی‌ها عادی شسته نمی‌شوند. پاسخ این است که در شست و شوی عادی نیز قالی‌ها بسیار تمیز شسته می‌شوند و از بهترین و باکیفیت‌ترین شوینده‌ها استفاده می‌شود. با این حال در برخی از موارد از جمله در مورد قالی‌هایی که بسیار کثیف هستند چاره‌ای جز اعلاشویی نیست.

شستشوی استریلیزه

خدمات شست و شوی قالیشویی در شمال غرب تهران شامل شست و شوی استریلیزه نیز است. این شست و شو در هر دو حالت شست و شو یعنی شست و شوی عادی و اعلا انجام می‌شود. بنابراین هر گونه عامل بیماری‌زا در قالی‌ها نیز به طور کامل از بین می‌روند. نکته‌ای دیگری که بد نیست در مورد خدمات شست و شوی قالیشویی در شمال غرب تهران بدانید این است که این شست و شو مطابق با قوانین شرعی نیز است. زیرا فرآیند شست و شو شامل آبگیری کامل قالی‌ها است.

نکته: در قالیشویی پاکمهر خدمات مربوط به انواع قالی‌ها و کفپوش‌ها نیز ارائه می‌شود. خدمات شست و شوی مبلمان نیز شامل این خدمات است.

ویژگی‌های قالیشویی در شمال غرب تهران

خدمات تعمیر قالی‌های آسیب دیده قالیشویی در شمال غرب تهران

قالی‌ها ممکن است در طول استفاده با آسیب‌های متعددی مواجه شوند. از بین رفتن یا آسیب دیدن ریشه، پاره شدن قسمتی از قالی، پوسیده شدن یا آسیب دیدن رنگ‌های قالی از جمله این مشکلات است. آسیب‌های قالی را می‌توان به روش‌های مختلفی از جمله ریشه زنی، دارکشی، رفوگری، رنگبندی، ترمیم شیرازه و قلم زنی اصلاح کرد.

رفوگری

فرآیند رفوگری برای تعمیر پارگی و پوسیددگی قالی‌ها کاربرد دارد.

ریشه زنی

در ریشه زنی، ریشه‌های آسیب دیده قالی‌ها تعمیر می‌شوند

دارکشی

تعمیرات مربوط به دارکشی نیز در رابطه با اصلاح قسمت‌های کج قالی کاربرد دارد.

رنگبندی

رنگ برداری یا رنگبندی در مورد قالی‌هایی کاربرد دارد که رنگ آن آسیب دیده است و با سایر رنگ‌های قالی به هم ریخته است.

ترمیم شیرازه

شیرازه قالی نیز از جمله قسمت‌هایی است که ممکن است در معرض آسیب یا تهدید باشد. اگر شیرازه قالی شما آسیب دیده است می‌توانید با فرآیند ترمیم شیرازه آن را مانند روز اول درست کنید

قلم زنی

فرآیند قلم زنی نیز مربوط به قالی‌هایی است که رنگ و روی آن‌ها کمرنگ شده است یا به دلیل قرار گرفتن قالی در برابر آفتاب و… دچار سایه روشن شده است.

خدمات مربوط به ارتباط با مشتریان

قالیشویی پاکمهر برای ارتباط با مشتریان خود ارزش و اهمیت زیادی قائل است. از این رو راه‌های ارتباطی زیادی را ایجاد کرده است تا شهروندان بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند. علا.وه بر این راه‌های ارتباطی پاکمهر در جهت ابراز هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا دیدگاه مرتبط با امور قالیشویی نیز است. به این ترتیب شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با خطوط متعدد و یا روش‌های آنلاین (مراجعه به سایت) با قالیشویی در ارتباط باشید.

 شما در طی ارتباط خود می‌توانید علاوه بر پیگیری سفارشات، سوالات خود در مورد قالیشویی پاکمهر را نیز بپرسید. عوامل قالیشویی پاکمهر در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته فعال هستند. بنابراین در هر زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

نکات پایانی قالیشویی در شمال غرب تهران

همانطور که دیدید خدمات قالیشویی در شمال غرب تهران خدماتی کامل و بی‌نظیر است. نیروهای قالیشویی پاکمهر تمام تلاش خود را می‌کنند تا رضایت شما را به دست آورند. از این رو با تماس شما نیروهای پاکمهر در کمترین زمان ممکن به شما مراجعه می‌کنند و قالی‌ها را به صورت لول شده و مرتب جمع آوری می‌کنند و در زمان تحویل نیز آن‌ها را به صورت لول شده و مرتب تحویل می‌دهند. در کنار این ویژگی، قالیشویی پچاکمهر خدمات خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه نیز ارائه می‌دهد. این کارها برای آن است که در قالیشویی پاکمهر کیفیت و رضایت حرف اول را می‌زند و از جایگاه خاصی برخوردار است.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.