آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 2 می 2021

قالیشویی در شمال غرب تهران |22376723

تماس

قالیشویی پاکمهردر شمال غرب تهران:

قالیشویی پاکمهر در منطقه2 که سرتاسر این منطقه در بخش شمال و غرب تهران قرار گرفته سرویس خدمات شستشو و خشکشویی فرش، موکت ، قالی دستبافت پتو و…دارد در کارخانه قالیشویی مجاز پاکمهر کلیه فرشها و موکتها با شامپو های مجاز و مخصوص قالیشویی که عاری از هرگونه مواد شیمیایی هستند قالی ها با نظارت استادکار ماهر و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های قالیشویی شسته میشوند و در فواصل سرد سال داخل گرم خانه گازی خشک شده ، و پس از نظارت بر اینکه کاملا تمیز شده و آبکشی شده اند لول شده و کاور کشیده در سریعترین زمان تحویل مشتریان محترم میشوند.

قالیشویی پاکمهر در شمال غربی تهران نیز فعال است و ارائه کننده بهترین خدمات قالیشویی در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در شستشو و خدمات رفوء و خشکشویی میباشد .

قالیشویی پاکمهر در ولنجک و شهرک مخابرات ، سعادت آباد و اوین به عنوان برترین قالیشویی در سراسر تهران شناخته شده است، از این رو تمامی شهروندان تهرانی در هر جای پایتخت که باشند می توانند از خدمات ویژه و مطمئن قالیشویی پاکمهر برخوردار گردند.

قالیشویی پاکمهر به تمامی محله ها و خیابانهای اوین ، سئول، سعادت آباد و    شهرک غرب، بلوار فرحزادی ، بلوار دادمان، خیابان مهستان، ایران زمین ، پل نصر و گیشا، شهرک ژاندارمری ، شهرک آزمایش، شهرآرا و مرزداران دسترسی کامل دارد و میتواند کلیه نیازهای خدماتی قالیشویی و مبل شویی را در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع نماید .

پل ارتباطی مشتریان گرامی ساکن در محله ها و خیابان های فوق الذکر با این شرکت از طریق تلفن : 02122376723 – 02188690517 و سرویس سفارش آنلاین بصورت 7/24 روز هفته حتی روزهای تعطیل با پشتیبانی آنلاین میباشد.

قالیشویی پاکمهر درشهرآرا:

قالیشویی زبده و کارآمد پاکمهر در محله گیشا و شهرارا فعالیت مینماید و همه روزه نیروهای ماهر و آشنا به خدمات فرش و قالی را برای رفع احتیاجات شستشو و دیگر خدمات قالیشویی به این مناطق اعزام می نماید.

قالیشویی پاکمهر مجاز بوده و کلیه خدمات این شرکت سراسری میباشد و دارای کلیه موارد مجاز اعم از جواز و پروانه کسب از جانب اتحادیه قالیشویان تهران است و دفتر مرکزی این شرکت واقع در منطقه 5 که در شمال غرب تهران میباشد قرار دارد، همانطور که میدانید مناطق 2 و 5 بطور کامل در بخش شمال غرب تهران واقع گردیده و یکی ازدفاتراصلی و مرکزی شرکت قالیشویی پاکمهر هم در منطقه شهران واقع شده است ازاین رو بیشترین تقاضا ی خدمات قالیشویی را در مناطق 2 و5 و 21 و22 را دارد. پس با خیالی آسوده و اطمینان تمامی ساکنان محله های ستارخان ، صادقیه (آریاشهر) اشرفی اصفهانی که مرزبیثن منطقه 2 و منطقه 5 نیز میباشد، سردارجنگل، پونک، جنت آباد، باغ فیض، بلوار ایت الله کاشانی ،شهرزیبا، بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب میتوانند خدمات قالیشویی خود را به شرکت مجاز و معتبر پاکمهر بسپارند تا در سریعترین زمان و اسرع وقت بدون هیچ بدقولی و وقفه ای فرشها و موکتهای خود را تحویل بگیرند.

شماره های تماس با قالیشویی پاکمهر در منطقه 5 عبارتند از :02144444679 – 02144338086 – 44354527 – 44308040 – 44475763 که بصورت 24 ساعته پاسخگو میباشند همچنین از طریق ثبت سفارش آنلاین که در صفحه اصلی سایت قرارگرفته و چت آنلاین میتوانید کلیه سفارشات خو را مشخص نمایید.

 

 

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.