آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 23 جولای 2021

قالیشویی در مرزداران |44444679

تماس

قالیشویی پاک مهر در مرزداران:

مرزداران که یکی از محله های محبوب و شناخته شده در قسمت شمال غربی میباشد در منطقه 2 شهرداری تهران واقع گردیده است.محله مرزدران بلواری به همین نام دارد که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به نام شکوفه های انقلاب نام گذاری شد اما پس از مدت زمان کوتاهی به نام همین مرزدران تغییر نام داد. بلوار مرزداران در ناحیه 4 منطقه 2 قرار گرفته که بزرگراه اشرفی اصفهانی را از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری در شرق پیوند میدهد.یکی از پر رونق ترین قالیشویی های مطرح در تهران قالیشویی پاکمهر در محله ی مرزداران است که به تمامی نقاط محله مرزداران خدمات با کیفیت و ویژه خود را عرضه میدارد.

قالیشویی مجاز و نمونه درشهرک آزمایش: 

قالیشویی پاکمهر در شهرک آزمایش نیز مانند شهرک ژاندارمری که در محله مرزدران واقع شده اند شعبه فعال خدمات قالیشویی دارد و همواره در حال پذیرش خدمات شستشو و رفوی قالی و همچنین خدمات خشکشویی میباشد. اگر ساکن این شهرک هستیدو برای شستشو ی فرش های دستباف و ماشینی خود به دنبال یک قالیشویی معتبر استاندارد و دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی میباشید مطمئن باشید جای بسیار خوبی را برای ارائه خدمات فرش و موکت هایتان انتخاب کرده اید. قالیشویی پاکمهر حتی در روزهای تعطیل رسمی و غیر رسمی فعال بوده و پاسخگوی بسیار قابلی برای فرش و موکت و پتو ، همچنین خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب و… در منزل میتواند باشد. اگر فرشهای شما دارای عیوب سطحی و جدی نیز باشد تیم حرفه ای قالیشویی پاکمهر کلیه عیوب در هر قسمتی از فرش های شما که باشد را برطرف کرده و سلامتی و پاکیزگی را یکجا به منزلتان می آورد.

قالیشویی پاکمهر به ساکنین مسکونی و اداری که در حاشیه بزرگراه حکیم که در شمال بلوار مرزداران است و همچنین به ساکنان محترم در جوار بزرگراه جلال آل احمد که در جنوب بلوار مرزداران قراردارد نیز ارائه خدمات شستشو و خشکشویی فرش ، موکت ، پتو و تشک خوشخواب و مبلمان منزل و اداری مینماید.

خدمات قالیشویی پاکمهر = درخشندگی و پاکیزگی عاری از هرگونه آلودگی.

خدمات رفو و پرداخت فرش و قالی پاکمهر= با حیات و جان دوباره برای فرشهای دستباف و ماشینی شما.

خدمات خشکشویی پاکمهر = طراوت ، پاکیزگی و تمیزی واقعی برای مبلمان ،فرش، موکت و خوشخواب شما.

قالیشویی پاکمهر فرشهای شمارا لول می برد  و لول کرده و کاور کشیده تحویل میدهد.

قبول سفارش در اسرع وقت و استرداد سفارش در حداقل زمان ممکن برای قالیشویی پاکمهر یکی از افتخارات است که کمتر قالیشویی در تهران آن را رعایت میکند. « ارائه کلیه خدمات در قالیشویی پاکمهر دارای ضمانت و گارانتی میباشد»

شماره های تماس در محله مرزداران و حومه با قالیشویی پاکمهر02144234277 و 02188611079 در تمام روزهای هفته . 

مطالب مرتبط

قالی شویی پاکمهر در مرزداران: بلوار مرزداران در منطقه 2 تهران و در نزدیک شهرک ژاندارمری و شهرک آزمایش قراردارد این بلوار جهتی شرقی – غربی داشته و از بزرگراه اشرفی اصفهانی در غرب تا بزرگراه شیخ فضل الله نوری در شرق کشیده شده است ، خیابانهای آریافر( دانش)، اطاعتی، سپهر، فرشتگان، سرسبز، ناهید و […] ...

23 جولای 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در مرزداران:   شهرک مرزداران که قبلها با نام بلوار شکوفه شناخته می شد و در منطقه 2 واقع در غرب تهران است و یکی از مناطق کلیدی محسوب شده و شرکت قالیشویی پاک مهر، تصمیم بر آن گرفت تا شعبه خود را در مرزداران راه اندازی کند. شرکت قالیشویی پاک مهر، […] ...

23 جولای 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.