آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 آذر 1400

قالیشویی در محدوده پل گیشا | 88690517 | ☎📞

پاک مهر در محله گیشا:

گیشا از محله های شمال غربی در منطقه 2 تهران است ، این خیابان از خیابانهای اصلی است که از شمال به اتوبان حکیم از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد، از غرب به شیخ فضل الله ( بزرگ راه ایوبی) و از شرق به اتوبان شهید چمران میرسد. از محله ها و خیابان های اطراف منطقه گیشا ؛ بلوار مرزداران، خیابان شهرآرا، پاتریس لومومبا و کوی نصر هستند ، قالیشویی پاک مهر به تمام مناطق تهران امکان ارائه خدمات قالی شویی را دارد همچنین بخاطر استقرار دفتر مرکزی قالیشویی پاکمهر در غرب تهران امکان ارایه سرویس خدماتی قالیشویی و خشکشویی در منطقه گیشا ،ستارخان و صادقیه از الویت بالاتری برخوردار است.

                         

قالیشویی پاکمهر  کلیه خدمات قالیشویی را برای اهالی این منطقه به صورت تضمینی و تخصصی با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه ، انجام میدهد. شرکت قالیشویی پاک مهر، با داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاههای روز دنیا درمحدوده گیشا ، در خدمت شما همشهریان محترم میباشد.

خدمات قالیشویی پاک مهر :

لکه برداری ، رفو ، تعمیر و باز سازی فرش های قدیمی ، ریشه فرش ماشینی و دستباف، چرم دوزی، رفع پوسیدگی و پارگی و سوختگی ، شیرازه برای فرش های ماشینی و دستباف،خاک گیری جهت ازبین رفتن و ریختن ذرات ریز و گرد و غبار از فرش میباشد ، زیرا ماندن این ذرات در فرش موجب ازبین رفتن و پوسیدگی فرش میشود.

برای سفارش شستشوی فرش و خشکشویی موکت و مبلمان درمنطقه گیشا، با قالیشویی پاک مهر تماس  بگیرید تا ، پرسنل و نیروهای مجرب و کاردان خود را محل سکونت شما اعزام کنیم و فرش های شما را به صورت لول شده در بسته بندی کاور جمع آوری کرده تا به فرش های شما در طی حمل به کارخانه آسیب نرسد .همکاران ما در قالیشویی پاک مهر، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که در گیشا قالی شما را بشوریم.

بهترین قالیشویی محدوده گیشا، قالیشویی پاک مهر است که  عضو رسمی اتحادیه میباشد و تمام نرخ های شستشو را به صورت نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه، میباشد این قالیشویی مجاز بود و زیر نظر اتحادیه مشغول به فعالیت میباشد. کلیه خدمات قالیشویی پاک مهر در نزدیک شهر آرا و گیشا عرضه میشود.

مناطق قالیشویی در گیشا:

قالیشویی نزدیک شهرآراء|قالیشویی در بزگراه چمران|قالیشویی در کوی نصر

قالیشویی پاکمهر در گیشا و اطراف کوی نصر بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل فعال است. شماره های تماس: 44022848 و02188690517

مطالب مرتبط

پاک مهر در منطقه گیشا : گیشا نام یکی از محله های نسبتا قدیمی در شمال غرب و منطقه دو تهران است و قالیشویی در محدوده گیشا، قالیشویی پاک مهر است . که با 20 سال  تجربه کاری، در تمامی نقاط تهران خدمات رسانی دارد . و شما در هرکجای تهران ساکن بودید می توانید از  […] ...

12 شهریور 1400
ادامه مطلب

قالیشویی در گیشا: گیشا نام محله ای در منطقه 2 تهران میباشد که قالیشویی پاک مهر در این محل شعبه فعال داشته و سالیان متمادی است که در این حیطه فعالیت مینماید. قالیشویی پاک مهر،  به روز ترین قالیشویی در محدوده گیشا بوده و این قالیشویی در سال های متعددی پس از کسب موفقیت های […] ...

12 شهریور 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.