آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 26 می 2021

قالیشویی در سعادت آباد |22376723

تماس

قالیشویی محدوده سعادت آباد:

به کاربردن نیروهای قوی و ماهر در مجموعه پاک مهر سبب بالابردن کیفیت در روند شستشو و پاکیزگی هرچه بیشتر و بهتر فرشهای شما را موجب شده است . این قالیشویی از دیرباز نزد اهالی سعادت آباد معتبر بوده و این اطمینان ما را هرچه بیشتر بر آن داشته است تا به ارائه هرچه بهتر و بروز تر خدمات خود بپردازیم.

قالیشویی پاک مهر یکی از مجهزترین قالیشویی ها در شمال غرب تهران و سعادت آباد است که سرویس دهی منظم ، تخصصی و حرفه ای را به صورت VIP به شما عزیزان ساکن در سعادت آباد عرضه میکند. قالیشویی پاک مهر را مجموعه ای از استاد کاران، کارشناسان فوق العاده حرفه ای، مدیران و پرسنل مجرب و کارگرانی کارآزموده تشکیل شده است و به عنوان یکی از برترین و معتبر ترین قالیشویی ها در محدوده سعادت آباد شناخته میشود.

درباره قالیشویی پاکمهر:

قالیشویی پاک مهر ، مجری کلیه خدمات فرش دستبافت: اعم از ابریشم، گل ابریشم کرک و اعلاء گلیم و گبه جاجیم و….( خدمات رنگبرداری ، رنگرزی ، قلم زنی رفع بید زدگی و..) مجری خدمات فرش ماشینی رفع سوختگی و رفو ، لکه برداری رفع پارگی ، ریشه ماشینی ،  شیرازه ماشینی میباشد. خدمات فوق در کارخانه قالیشویی پاک مهر انجام شده و همانطور که اشاره کردم مجموعه ای کامل و بی نظیر است که استاد مخصوص در هر حوزه، همه نوع خدمات را در کارخانه زیرنظردارد و هرگونه خدمات فرش ما توسط واحدهای مختلف انجام میشود. برای مثال : اگر فرش شما دچار سوختگی باشد مسلم است که فرش را جهت رفع سوختگی به واحد رفع سوختگی برده و در آنجا توسط استاد ماهر سوختگی فرش شما را ترمیم میکنند.  قالیشویی پاک مهر، با سال ها سابقه و تجربه موفق آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی در تمامی نقاط  تهران حتی در ایام تعطیل می باشد. قالیشویی پاک مهر، با بهره مندی از تجهیزات کامل و مکانیزه و به کارگیری روشهای سنتی در شسشتوی برخی فرش های حساس ، با کادری مجرب در تمام طول روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. لازم به ذکر میباشد که شسشوی برخی از فرش ها روشهای سنتی را طلب میکند یعنی با استفاده از روشهای مکانیزه نمیتوان فرش را شستشو داد و با به کارگیری از روشهای قدیمی و سنتی میتوان فرش را شسشت . برای مثال یک قالی قدیمی نیاز بهش سشتو با روش سنتی را حاجت میکند و یک قالی ماشینی به دلیل بافت توسط ماشین و دستگاه، روشهای مکانیزه و مدرن میطلبد. ازاین رو قالیشویی پاک مهر در شسشتوی فرش های شما از دو روش استفاده کرده که این نشانگر افزایش قدرت انتخاب مشتری است. همین حالا برای شستشوی  فرش خود  با شماره های ما تماس بگیرید وازخدمات فوق حرفه ای ما بهره مند شوید.

یکی از شاخص ترین و برترین قالیشویی های فعال در شهرک غرب و منطقه سعادت آباد قالیشویی پاک مهر میباشد که کلیه خدمات قالیشویی را با بالاترین کیفیت از لحاظ شستشو و مراقبت و مرمت از فرشهای ماشینی و دستباف در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می نماید.

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی پاکمهر در شهرک غرب:

قالیشویی پاک مهر در شهرک غرب که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع است و اطراف آن سرویس دهی دارد و همواره درصدد کسب رضایت شما به عنوان شاخص ترین قالیشویی آنلاین به ارائه خدمات به این محدوده می پردازد.

شهروندان ساکن شهرک غرب نیز میتوانند با بهره مندی از خدمات فوق العاده پاک مهر، به فرش های خود نهایت پاکیزگی را هدیه کرده و هر ساله جهت شستشو قالیشویی پاک مهر در خدمت شما عزیزان میباشد و به صورت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که برای شما عزیزان، بهترین خدمات را ارائه دهیم.اهالی محترم محله شهرک غرب میتوانند با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از پاک مهر اقدام نمایید . پاک مهر اعتماد شما را رمز موفقیت خود میداند.

مناطق پوششی قالیشویی پاکمهر در سعادت آباد:


قالیشویی سعادت اباد

قالیشویی در کوی فراز |قالیشویی در یادگار امام | قالیشویی در بهرود | قالیشویی در 24 متری علامه | قالیشویی در سرو | قالیشویی در بلوار پاکنژاد|قالیشویی در فرحزادی|قالیشویی در بلوار دریا|قالیشویی در میدان کاج | قالیشویی در خیابان فرهنگ.

مطالب مرتبط

قالیشویی سعادت آباد:   یکی از زیباترین ، خوش آب و هواترین و مدرن ترین محله های واقع در شمال غرب تهران محله سعادت آباد می باشد. قالیشویی پاک مهر یکی از قدر ترین قالیشویی ها در محدوده سعادت اباد میباشد . این قالیشویی با در برداشتن کادری مجهز وسیستم کاری قوی و منظم همه […] ...

26 می 2021
ادامه مطلب