آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 10 اکتبر 2018

قالیشویی در منطقه 2 |44022848

تماس

قالیشویی منطقه 2 :

قالیشویی پاکمهر نزدیکترین قالیشویی در منطقه 2 شهرداری تهران است و به تمامی محله ها و خیابانهای واقع در این منطقه خدمات قالیشویی با کیفیت خود را قادر است بصورت 24 ساعته بدون تعطیلات ارائه کند. قالیشویی پاکمهر در فلکه اول و دوم صادقیه شعبه فعال دارد از این رو به آریاشهر و خیابان های شهرآراء و ستارخان برای ارائه خدمات قالیشویی دسترسی کامل داشته و میتواند در کوتاهترین زمان ممکن میتواند برای انجام خدمات قالیشویی خود را به محل مورد نظر برساند. از آنجایی که منطقه 2 خیابانهای آزادی و طرشت را درجنوب و بزرگراه های اشرفی اصفهانی و محمد علی جناح در غرب  ، همچنین بزرگراه شهید چمران را ازسمت شرق در بر دارد قالیشویی پاکمهر توانایی خدمات رسانی به این مناطق را نیز با بالاترین کیفیت و دقت در اسرع وقت نیز دارد.

قالیشویی پاکمهر در شهرک ژاندارمری :

همانطور که میدانیم شهرک ژاندار مری نیز در منطقه 2 قرارگرفته و اغلب مشترکین ثابت و دیرینه پاکمهر در این شهرک مانند محل های فوق الذکر سکونت دارند. قالیشویی پاکمهر دارای محجوز رسمی اتحادیه صنف قالیشویان تهران است و تا کنون توانسته با بیش از 15 سال سابقه فعال در عرصه خدمات فرش و قالیشویی در خدمت مشتریان قدیمی و جدید با جلب بیشترین رضایت از طرف خدمات گیرندگان و اتحادیه فعالیتی پر رونق داشته باشد.

قالیشویی پاکمهر در شهرک غرب و سعادت آباد :

یکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر در محدوده سعادت آباد و شهرک غرب میباشد و چون این محدوده در منطقه 2 تهران قرار گرفته پاکمهر به این محلات دسترسی داشته و در اینجا نیز بسیاری از ساکنین با نام قالیشویی پاکمهر آشنایی دارند و آن را به عنوان قالیشویی نمونه و مجاز میشناسند اکثر کسانی که در میدان سرو ، ایران زمین ، بلوار فرحزادی ، بلوار دادمان و خیابنهای صرافهای شمالی و جنوبی سکونت دارند تا بحال چندین بار از قالیشویی پاکمهر برای فرشها و موکتها و مبلمان خود خدمات گرفته و تبدیل به مشترکین ثابت و وفادار شده اند.

قالیشویی پاکمهر در گیشا نیز حضوری پر رنگ و فاعل دارد و در این محله نیز مشتریان ثابت دارد که همه روزه به تعداد آنها اضافه میشود . اگر تا به اینجا از مطالب را مد نظر داشته اید حال آشنایی اندک از خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارائه میدهد خالی از لطف نیست : قالیشویی پاکمهر دارای کارخانه ای مجهز به دستگاه های مدرن برای شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف با کادری برگرفته از استادکاران ماهر و پرسنل کارآزموده است ، لذا میتوانید با فراغت خاطر انواع فرشهای ماشینی و دستباف خود را به پاکمهر بسپارید .خدماتی که در کارخانه قالیشویی پاکمهر انجام میگیرد:

قالیشویی پاک مهر: بهترین قالیشویی تهران

شستشوی حرفه ای و تضمینی فرش، قالیچه ،گلیم ، گبه چه بصورت دستباف باشد یا ماشینی بصورت اعلاءشور و ساده با آبکشی مذهبی و اسلامی .

شستشوی اعلاء شور و ساده انواع موکت ( پالاز ، ساده یا کبریتی ، طرح دار و گل برجسته ، شستشوی انواع پتو ، روفرشی و تشک خوشخواب ) با بهترین مواد     شوینده مجاز و موجود در بازار همراه با آبکشی اسلامی .

تعمیر و تعویض ریشه و شیرازه فرشهای ماشینی و دستباف، انجام عملیات سفید شویی ، ابریشم شویی ، رنگ برداری ، لکه گیری ، چله کشی ، دارکشی ، خدمات رفو مانند رفع سوختگی ، پارگی و پوسیدگی و پرداخت فرش های آسیب دیده .

از دیگر خدمات قالیشویی پاکمهر انجام خدمات خشکشویی فرش و موکت همچنین تشک خوشخواب ،مبلمان و صندلی ناهارخوری و اتومبیل در محل با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی و استفاده از شامپوی تگزافون آلمانی که باکیفیتی بالاتر از شامپو های مشابه ایرانی برای برطرف کردن انواع لکه های سخت و کهنه به کار میبرد.

شما مشتریان عزیز میتوانید با شماره تلفنهای 02188690517 و 02188611079 بصورت 24 ساعته در هفته بدو تعطیل و همچنین از طریق ثبت سفارش آنلاین که درسایت قرار گرفته با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت در خدمت شما شهروندان گرامی در منطقه 2 تهران باشیم .

 

 

مطالب مرتبط

قالیشویی سعادت آباد: قدر ترین قالیشویی در محدوده سعادت اباد ، قالیشویی پاک مهر میباشد . این قالیشویی با در برداشتن کادری مجهز وسیستم کاری قوی و منظم همه روزه حتی در ایام  تعطیلات ، آماده خدمات رسانی به شما اهالی ساکن در منطقه سعادت آباد میباشد. شما برای بهره مندی از خدمات ارزشمند قالیشویی پاک مهر […] ...

9 دسامبر 2017
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.