قالیشویی در غرب تهران | 44444679

قالیشویی غرب تهران

با توجه به تراکم بسیار بالای جمعیت در غرب تهران ،نیاز وافر به یک قالیشویی با کیفیت در این منطقه ، کاملا احساس میشود ،  از همین رو  قالیشویی پاک مهر خدمات قالیشویی را به همشهریان عزیز ساکن غرب تهران در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه میدهد . مدنظر داشته باشید خدمات قالیشویی ما کلیه مناطق غرب تهران را شامل میشود. توسعه آپارتمان نشینی در غرب از یک سو و گسترش کلانشهر تهران از سمت غرب تا مکانهایی که تا چندی پیش  شامل تهران نمیشد باعث افزایش جمعیت غرب و متعاقبا افزایش چشمگیر تقاضا برای خدمات مختلف از جمله قالیشویی شده است که پاکمهر تمام توان خود را بکار بسته تا با ظرفیت های خود این بخش از بازار را پاسخگو باشد.

تعداد قالیشویی در غرب تهران ، بسیار زیاد بوده،  از همین رو انتخاب یک قالیشویی مورد اطمینان که در کار شستشو و حتی در رفتار پرسنل برتر باشد ، مشکل میباشد. با ما همراه باشید تا به  شما بهترین قالیشویی ، را  که  از همه حیث و نکاتی در غرب تهران ، برتر میباشد را به شما عزیزان معرفی کنم.

از دیدگاه مشتریانی که با ما در باب شستشو تماس میگیرند، برترین قالیشویی را پاک مهر، میدانند. یکی از مشتریان ما در غرب، پس از تحویل گرفتن فرش خود ، با مدیریت قالیشویی پاک مهر تماس گرفته بودند و به ایشان در باب شستشو گفته بودند ؛ از کیفیت کارتان بسیار راضی هستم  زیرا لکه هایی که به روی فرش من بود رابه گونه ای  خوب لک زدایی کرده اید ، که هیچ اثری از لکه بر روی فرش باقی نمانده و علاوه بر لکه زدایی شستشوی با کیفیتی  که فرش داشته است ، نشانگر استفاده از مواد و دستگاه های مرغوب در جه یک  و صدق ادعای پاک مهر میباشد . به گونه ای لطافت را در فرش حس میکنم  که گویی  بر روی برگ گل ، قدم میگذارم .  پاک مهر در رفتار پرسنل نیز برتر میباشد. زیرا پرسنل پاک مهر هنگامی که فرش را منز ل من آودررند ، منتظرماندند  تا من فرش را بازکردم  و از من خواستند تا میزان رضایت خود را از کیفیت  شستشوی فرش ، بگویم . من قالیشویی پاک مهر را به ، تمام کسانی که میشناختم ، معرفی کردم تا آنها هم از خدمات عالی و تخصصی پاک مهر بی بهره نمانند.

شهروندان گرامی ، پاک مهر خدمات پس از تحویل  دارد ،  یعنی ؛ اصلا چنین اتفاقی پیش نیامده تا به امروز و پیش نخواهد آمد ، که شما از کیفیت فرش راضی نباشید . اما اگر هم پیش بیاید ، به لحاظ اینکه پاک مهر، خدمات پس از تحویل دارد، در صورت رضایت نداشتن  شما از میزان کیفیت درشستشو، با شماره های ما تماس بگیرید، تا پرسنل ما در منزل شما حاضر شده ، کارشناس  فرش را بازدید میکند و فرش شما را باردیگر برای شستشو به کارخانه حمل میکند. ما رضایت مشتری را اولویت کارمان قرار میدهیم . پس تا دیر نشده با قالیشویی پاک مهر تماس بگیرید ، تا ارمغان پاکیزگی را به فرش هایتان هدیه کنید.

اگر قصد شستن قالی موکت، تابلوفرش و یا قالیچه های خود را در تهران دارید با قالیشویی پاکمهر بهترین قالیشویی در تهران در ارتباط باشید .

مناطق قالیشویی:

قالیشویی در منطقه شهرک غرب ، قالیشویی در نزدیکی تهرانسر ، قالیشویی نزدیک صادقیه ، قالیشویی نزدیک جنت آباد ، قالیشویی مرزداران ، قالیشویی نزدیک پونک

        با  ما در تماس باشید  : 02144444679

 

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.