آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 آوریل 2021

قالیشویی نزدیک پونک |44444679

تماس

قالیشویی پونک:

قالیشویی پاک مهر برترین و تخصصی ترین قالیشویی در تهران شناخته شده است که در منطقه شمل غرب تهران ، به خصوص محله پونک ، سردار جنگل، سعادت آباد ، مرزداران و …. به صورت vip و درجه یک خدمات قالیشویی ارائه می دهد.

محله پونک امروزی در گذشته یک ده بوده در دره ای سرسبز و مملو از درختهای توت و گلهای پونه که البته به خاطر وفور گل های پونه در این منطقه نام این قریه را ده پونک گذاشته بودند اما با ازدیاد ساخت و ساز و تراکم جمعیت شهری در حال حاضر به محله پونک معروف است. پونک نام محله ای است در شمال غرب و منطقه 5 تهران می باشدو تنها بخشی از آن که در قسمت شمال شرقی است در منطقه 2 واقع گردیده است.

قالیشویی پاکمهر برترین قالیشویی غرب تهران به محله پونک و حصارک خدمات ویَژه و درجه یک قالی شویی را ارائه میکند.

محله پونک از شمال به اتوبان نیایش (بزرگراه هاشمی رفسنجانی)، از جنوب به بزرگراه همت، از شرق به (محله فرحزاد)، بزرگراه یادگارامام و از غرب به اتوبان ستاری محدود می شود، همچنین در شرق این محله بوستان نهج البلاغه که در گذشته همان دره پونک نامیده می شده است و در حال حاضر مرز میان شهرک غرب و محله پونک همین بوستان نهج البلاغه می باشد و در غرب آن محله جنت آباد ، در شمال پونک محله حصارک و در جنوب آن محله باغ فیض قرار گرفته اند.

خیابانهایی که دسترسی را به محله پونک و چهار دیواری میسر می سازند عبارتند از بلوارسیمون بولیواراز سمت شمال، اتوبان اشرفی اصفهانی که از میان این محل می گذرد و محله و خیابانهای جنوبی را به پونک متصل میکند، و خیابان میرزا بابایی از غرب هستند.

گرچه این محله از محله های قدیمی و همجوار شهر تهران بوده و بافتی روستایی داشته اما هم اکنون تبدیل به یکی از محله های مدرن و شیک در شمال غربی تهران به شمار می آید که دو مجتمع تجاری معروف بوستان و تیراژه را در خود جای داده است با این وجود مراکز مسکونی زیادی نیز در این محله به صورت ویلایی، آپارتمانی و مجتمع مسکونی قزار دارند.

قالی شویی پاک مهر که یکی از 10 قالیشویی برتر تهران نیز هست در نزدیکی پونک در منطقه 5 قرار دارد که تجربه فعالیت این قالیشویی ممتاز قریب به بیست سال می باشد، در سال های نخستین تاسیس برای شرکت قالی شویی پاک مهر امکان سرویس دهی فقط در منطقه 5 و تمامی محله های واقع در غرب تهران میسر بود اما در طی سال های متوالی با ارائه خدمات با کیفیت و پیشرفت در همه امور خدماتی فرش و قالی وافزایش رضایت مشتری حالا مفتخر به ارائه سرویس به تمامی نقاط تهران اعم از غرب و شرق و شمال و جنوب تهران می باشد.

از جمله خدماتی که قالی شوی پاکمهر ارایه می دارد عبارتند از :

1- شستشوی فرشهای ماشینی و دستبافت

2- خدمات رنگبرداری، قلم کاری و پرداخت فرشهای دستباف

3- خدمات لکه گیری و سفیدشویی فرشهای ماشینی ایرانی و خارجی

4- رفو(دارکشی، ریشه زنی، چرم دوزی، شیرازه دوزی، چله کشی، رفع جای سوختگی و پارگی…) فرشهای دست بافت و ماشینی.

شما کاربر محترم حق دارید که انتخاب نمائید فرشهایتان در کجا و به چه صورتی شسته شود؛ اگر خواهان یک شستشوی حقیقی همراه با مواد شوینده استاندارد و مناسب با کیفیت بالا و آبکشی اسلامی و مطمئن هستید، اگر می خواهید فرش ها را از شرکت قالیشویی با ضمانت نامه معتبر در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب و منطقی تحویل بگیرید، قالیشویی پاک مهر بهترین گزینه برای شما شهروندان گرامی در منطقه پونک و غرب تهران است.

محله های باغ فیض – سردارجنگل – اشرفی اصفهانی و صادقیه نیز در دسترس قالی شویی پاکمهر برای ارائه خدمات ویژه و مطمئن قالیشویی و خشک شویی مبلمان ، موکت، تشک خوش خواب و … هستند.

قالیشویی اشرفی اصفهانی

شما با اعتماد به این قالیشویی ، نه تنها فر شهای خود را پاکیزه تر از همیشه میبینید ، بلکه پاک مهر با شستشو های اسلامی و آب کر، حساس بودن شما را نیز نسبت به آبکشی و شستشو رفع  میکند و دیگرنیاز نیست ساعت ها با خود فکر کنید که،  نجاست فرش را بر طرف کرده اند یا خیر؟ ضمنا پاک مهر شستشوی با کیفیت و تضمینی را  به شما عزیزان میدهد و تضمین میدهد که اگر برای همیشه از این قالیشویی جهت شستشوی فرش های خود استفاده کنند، فرش هایتان هیچ وقت دچار پوسیدگی و چروک نخواهد شد زیرا،پاک مهر با اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش در دو مرحله از شستشو از پوسیده شدن فرش های شما جلوگیری به عمل می آورد و ضمنا قالیشویی پاک مهر برای اینکه فرش های شما پس از خشک شدن دچار چروک و پوسیدگی نشود، فرش ها را اتو زده و رول شده در بسته بندی کاور درب منزل ، در مدت 48 ساعت تحویل شما میدهد.

قالیشویی پاکمهر خدمات خود را به محله سردار جنگل نیز ارائه میدهد:

قالیشویی سردارجنگل

↓ قالیشویی پاک مهر در پونک ↓

مجهز-تضمینی-منظم

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر اطراف پونک: قالیشویی پاک مهر: ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش در پونک و سایر مناطق غرب تهران که علاوه بر خدمات شستشوقالی، خدماتی از قبیل رفوگری،رفع زردی،رفع سوختگی و پوسیدگی فرش،خشکشویی مبلمان وموکت و تشک خوشخواب در محل را نیز انجام میدهد ، که تمام محله پونک را تحت پوشش خود قرار داده […] ...

24 آوریل 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر متخصص در شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت در منطقه پونک می باشد که کلیه نیاز های خدمات قالیشویی اعم از شستشو و رفو و خشکشویی موکت و مبلمان را در این محله برطرف می نماید. قالیشویی در محدوده پونک قالیشویی پاک مهر در منطقه پونک زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران […] ...

24 آوریل 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در شمال غرب تهران: قالیشویی پاک مهر متخصص در شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت در منطقه پونک می باشد که کلیه نیاز های خدمات قالیشویی اعم از شستشو و رفو و خشکشویی موکت و مبلمان را در این محله برطرف می نماید. کیفیت در کار قالیشویی پاک مهر، پس از سالها […] ...

24 آوریل 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در پونک:   قالیشویی پاک مهر برترین و تخصصی ترین قالیشویی در تهران شناخته شده است که در منطقه شمل غرب تهران ، به خصوص محله پونک ، سردار جنگل، سعادت آباد ، مرزداران و …. به صورت vip و درجه یک خدمات قالیشویی ارائه می دهد. محله پونک امروزی در گذشته یک […] ...

24 آوریل 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.