قالیشویی نزدیک پونک |44444679

قالیشویی پونک:

قالیشویی شعبه پونک ، قالیشویی پاک مهر با بیش از چندین شعبه در سراسرتهران. شما میتوانید درهر کجا از  پایتخت ساکن بودید  شعبه نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نموده وبا ما در شعبه های مختلف تماس گرفته تا پرسنل و نیرو های مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما  باشند وهمچنین  شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و موکت و مبلمان خود  را به قالیشویی پاکمهر بسپارید.قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت استثنا یی در اختیار شما هم وطنان عزیز می گذارد.شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم.برای جلوگیری از صد مه  به قالی های شما آنها را به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده و تحویل شما می دهیم.متشکر از اینکه شستشوی قالی های خود را به قالیشویی پاک مهر میسپارید. قالیشویی نفیس پاکمهر بزرگترین قالیشویی در تهران می باشد که در کار شستشو تمام تلاش خودرا انجام میدهد که شما همشهریان گرامی از خدمات این قالیشویی رضایتمند باشید. قالیشویی پاک مهردر پونک که همه روزه تعداد بیشماری تماس از کلیه مناطق تهران، جهت قالیشویی ومبل شویی دارد و رمز این موفقیت را مشتری مداری میداند.

برترین قالیشویی مجاز و مجهز دارای سیستم کاری معین و در دسترس قالیشویی مجاز پاک مهر در نزدیکی اشرفی اصفهانی و پونک میباشد.

قالیشویی اشرفی اصفهانی

شما با اعتماد به این قالیشویی ، نه تنها فر شهای خود را پاکیزه تر از همیشه میبینید ، بلکه پاک مهر با شستشو های اسلامی و آب کر، حساس بودن شما را نیز نسبت به آبکشی و شستشو رفع  میکند و دیگرنیاز نیست ساعت ها با خود فکر کنید که،  نجاست فرش را بر طرف کرده اند یا خیر؟ ضمنا پاک مهر شستشوی با کیفیت و تضمینی را  به شما عزیزان میدهد و تضمین میدهد که اگر برای همیشه از این قالیشویی جهت شستشوی فرش های خود استفاده کنند، فرش هایتان هیچ وقت دچار پوسیدگی و چروک نخواهد شد زیرا،پاک مهر با اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش در دو مرحله از شستشو از پوسیده شدن فرش های شما جلوگیری به عمل می آورد و ضمنا قالیشویی پاک مهر برای اینکه فرش های شما پس از خشک شدن دچار چروک و پوسیدگی نشود، فرش ها را اتو زده و رول شده در بسته بندی کاور درب منزل ، در مدت 48 ساعت تحویل شما میدهد.

قالیشویی پاکمهر خدمات خود را به محله سردار جنگل نیز ارائه میدهد:

قالیشویی سردارجنگل

 

↓ قالیشویی پاک مهر در پونک ↓

مجهز-تضمینی-منظم

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.