آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 22 بهمن 1401

برترین قالیشویی نارمک تهران|02188690517|☎📞

قالیشویی نارمک:

محله نارمک در منطقه 8 شهرداری تهران است که محسور شده توسط خیابان فرجام، اتوبان شهید باقری، خیابان هنگام و بزرگراه سلیمانی می باشد. این محله سرسبز که خوش نشین شمال شرق پایتخت است خود دارای یک صد میدان است و حتی به منطقه 100میدان نیز مشهور گشته که سیزده میدان در قسمت شمالی آن و هشتادوهفت تای باقی مانده اختصاص به ناحیه جنوبی این محله دارد. پاکمهر از جمله مجهزترین قالیشویی نارمک که خدماتش را به کلیه مناطق قالیشویی شرق تهران ارائه میکند، شناخته میشود.

برخی خدمات قالیشویی نارمک عبارتند از:

شستشوی انواع قالی  ابریشم وقالی دستباف که برای شستشوی این سری از قالی ها از مواد مخصوص به نوع قالی ، استفاده میشود.

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی ، به منظور افزایش کیفیت در شستشو.

مناسب ترین  نرخ قالیشویی درسراسر تهران فقط  در قالیشویی پاک مهر. 

بکارگیری پرسنل مجرب وکار آزموده در روند شست وشو و ارائه خدمات قالیشویی پاک مهر

به منظور جلوگیری ازچروک وشکسته نشدن فرش پس ازشست وشو، قالیشویی پاک مهر، آن را لول کرده ودر کاور قرارمیدهد ، سپس درب منزل شما تحویل میدهد.

استفاده از مواد شوینده درجه یک ومرغوب به منظور جلوگیری ازصدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی پاک مهر. 

قالیشویی نارمک

محدوده پوشش دهی قالیشویی نارمک:

قالیشویی پاک مهرحوالی  نارمک ، شاخص ترین شرکت قالیشویی میباشد که مجموعه ای کامل وبی نقص را تشکیل داده و به عنوان یک قالیشویی مجهز و تمام اتوماتیک شناخته میشود.این قالیشویی به روز ترین قالیشویی در سرسبز و نارمک میباشد که ، با به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص  شستشویی بی نظیر را به شما عزیزان ارائه میدهد.مهم ترین نکته ای که قابل توجه در قالیشویی پاک مهر میباشد ، در اختیار گذاشتن سرویس های  VIP برای شهروندان محترم میباشد . شاید با خود بگویید این سرویس چه نوع سرویسی میباشد؟

سرویس های VIP سرویس های کامل و بدون نقص میباشند که برای راحتی و آسوده شدن خیال شهروندان به ایشان ارائه میدهند. مسلما در جریان خانه تکانی های خود، به دنبال یک قالیشویی مجهز و منظمی میباشید که،تمام اسباب قابل شستشوی شما را تنها با یک هزینه سرویس برایتان شستشو دهد.وقتی شما با یک قالیشویی تماس بگیرید مسلما ، انتظار دارید تا پتو و موکت و مبلمان و فرش ها و تابلو فرش و … شما را یکجا جمع کرده و به کارخانه قالیشویی خود حمل کند ، آن هم با یک هزینه سرویس .

قطعا پیدا کردن چنین قالیشویی که همه  کارها را باهم یکجا انجام دهد، بسیار سخت و مشکل میباشد. از این رو قالیشویی پاک مهر ، با دریافت تمام اسباب قابل شستشوی شما با یک هزینه سرویس ، بهترین شستشو رابرای شما انجام میدهد ،پس برای دریافت  از این خدمات برای عید نوروز از خدمات ارزنده پاک مهرر برای اسباب خود بی بهره نمانید.

انواع خدمات در قالیشویی پاک مهر:

شستشو : شسشتشوی انواع قالی، گلیم ، فرش دستباف و ماشینی ، موکت ، گبه ، جایجم.

خشکشویی : خشکشویی مبلمان ، خوشخواب و موکت. 

رفو :  پرداخت ، ریشه ، شیرازه، بافت و تعمیر فرش های آسیب دیده و رفع سوختگی و پارگی .

خدمات لکه برداری : برداشت لکه های عمیق و سطحی ، با بهترین مواد و آسیب نرسیدن به فر شهای شما

خدمات رنگبرداری : رفع تداخل رنگ ، رنگ دویدگی ، با تشخیص کارشناس با تعیین در صد مشخص 

تمامی خدمات دارای تضمین و گارانتی میباشد و به صورت تخصصی و تضمینی برای شما انجام میشود.

 

مطالب مرتبط

یکی از شلوغ‌ترین مناطق تهران که مراکز خرید بسیاری در آن مشغول به فعالیت هستند، نارمک است. به علت شلوغی ناشی از وجود پاساژ و فروشگاه‌های متعدد رفت و آمد در این محل بسیار دشوار است. قالیشویی‌ها معمولا تنها سفارش افرادی را قبول می‌کنند که دسترسی به آن دشوار نباشد؛ در غیر این صورت ممکن […] ...

2 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در منطقه 8 تهران: منطقه 8 یکی از مناطق شرقی تهران محسوب می شود و شرقی ترین منطقه از خط مرکزی تهران میباشد به همین خاطر همسایگان این منطقه در استان تهران فقط منطقه 4 در قسمت شمالی این منطقه ، منطقه 13 در پایین و قسمت جنوب و منطقه 7 از […] ...

13 دی 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.