آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 5 بهمن 1395

قالیشویی هفت حوض |88690517

قالیشویی پاکمهر در میدان هفت حوض:

میدان هفت حوض در منطقه ۸ تهران و محله نارمک، حدفاصل خیابان بهمن شرقی و مهران­پور، خیابان مدائن، چمن غربی و شرقی و خیابان سروان بختیاری واقع شده است. قالیشویی پاکمهر مفتخر است که در محله هفت حوض و سایر محله های منطقه 8 تهران به مشتریان گرامی خدمت رسانی میکند.

شستشوی انواع فرشهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ،کفپوش اتاق وخدمات ترمیم فرش؛ رفو و رفع زردی فرش، پرداخت، بافت و… را  به صورت تخصصی و تضمینی و با دستگاهای مدرن روز انجام میدهد.

فرش های شما با آب کر شستشو داده شده و به صورت کامل آبکشی و ضد عفونی میشود و در پایان کار برای تایید توسط کارشناسان بررسی شده و پس از تایید توسط کارشناس ، اتو زده لول شده در بسته بندی کاور تحویل شما میدهند. اهالی محترم میدان هفت حوض  شما میتونید با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات ازقالیشویی پاکمهر اقدام نمایید.

شستشو انواع قالی ابریشم  به صورت تضمینی وبا تثبیت رنگ وبا دستگاه های مدرن هفت حوض انجام می شود.

  قالیشویی  پاک مهر در تمامی نقاط تهران دارای شعبه می باشد که در هرکجای تهران ساکن بودید می توانید از شعبه نزدیک به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید.

پرسنل قالیشویی پاکمهر و نیروهای مجرب قالیشویی پاک مهر در اسرع وقت در خدمت شما می باشند وشما می توانید برای مرمت و بازسازی وشستشوی انواع فرش ماشینی ، گلیم ، گبه جاجیم ، موکت  و مبلمان خود را  به قالیشویی پاک مهر بسپارید.

قالیشویی پاک مهر به صورت شبانه روزی و حتی درایام تعطیل و به صورت آنلاین در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد.

 ارائه خدمات قالیشویی مجاز پاک مهر با بهترین کیفیت وقیمت استثنایی صورت می پذیرد.

شماره تماس قالیشویی: 02188690517

سپاس از انتخاب شما مشتریان گرامی.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر در منطقه 8 تهران: منطقه 8 یکی از مناطق شرقی تهران محسوب می شود و شرقی ترین منطقه از خط مرکزی تهران میباشد به همین خاطر همسایگان این منطقه در استان تهران فقط منطقه 4 در قسمت شمالی این منطقه ، منطقه 13 در پایین و قسمت جنوب و منطقه 7 از […] ...

13 دی 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.