قالیشویی نزدیک سرسبز | 88690517

دسته بندی: قالیشویی سرسبز ,

قالیشویی پاک مهر آماده خدمات رسانی به  اهالی محترم منطقه سرسبز میباشد، که با استفاده از مواد مرغوب و دستگاه های روز دنیا ، همه روزه آماده خدمات رسانی به عزیزان منطقه سرسبز میباشد. خدمات خود را به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته بدون تعطیلات و بدقولی به بهترین نحو ممکن به همراه کارشناسان با تجربه  به منطقه سرسبز عرضه میکند. پاک مهر، قالی های شما را بابهترین کیفیت شستشو میدهد وشستشوی اعلاشوئی را با بهترین کیفیت و قیمت های باورنکردنی برای  شما عزیزان ارائه داده . قالیشویی پاک مهر خدماتی از قبیل : شستشوی قالی  و فرش های دستبافت و ماشینی ، خشکشویی مبلمان و خوشخواب در منزل . نمونه ای از تصاویر قالیشویی پاک مهر را مشاهده نمایید :

شستشوی قالی با دستگاه های به روز: با استفاده از دستگاه های روز دنیا فرش را با بهترین کیفیت شستشوی تضمینی و بون پارگی برای شما عزیزان انجام میدهد.

شستشوی فرش بادستگاه به روز دنیا

شستشوی فرش بادستگاه های روز دنیا

خشکشویی مبلمان در منزل : با ا ستفاده از مواد مرغوب و شامپوهای آلمانی و دستگاه رادکتور با خشک شدن کامل مبل و تشک همراه است.

خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان در منزل

قالی و فرش شما را پس از شستشودر کارخانه به وسیله دستگاه های آبگیر تخلیه آب از فرش میکنیم ، بدون باقی ماندن حتی ذره ای از مواد در الیاف فرش.

آبگیری فرش به وسیله دستگاه آبگیر

آبگیری فرش به وسیله دستگاه آبگیر

جهت ثبت سفارش با شماره های ما تماس بگرید، پرسنل پاک مهر بلافاصله پس از تماس شما با قالیشویی پاک مهر، جهت خدمات رسانی به منزل شما آمادگی های لازمه را به عمل می آورد . شما اهالی محترم ساکن در سمنگان و محله سرسبز، میتوانید با طمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر، اقدام نمایید.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.