قالیشویی در منطقه 1 |22552909

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 :

آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟

در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟

یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی پاکمهر مجاز بوده و تحت نظارت اتحادیه قالیشویان است و  در سرتاسر تهران بخصوص خیابانهای آجودانیه ،کامرانیه ، احتشامیه ، آراج ، جماران ، نیاوران ، چیذر ، الهیه ، محله ی باغ شاطر ، جمال آباد ، ازگل ، دارآباد، قیطریه ،دزاشیب ، صاحبقرانیه ، سوهانک ، فعالیت میکند.

قالیشویی پاکمهر شهرک چمران :

قالیشویی پاکمهر علاوه بر شهرک چمران در شهرک های دیگر مقیم در منطقه 1 همچون شهرک ابوذر، شهرک البرز، شهرک پرواز ، شهرک صدف و … نیز در حال خدمات رسانی قالیشویی میباشد . یکی از شهرک های مهم در منطقه 1 که بیشترین مشترکین قالیشویی پاکمهر را نیز دراین منطقه تشکیل میدهند محله و شهرک نفت است .

قالیشویی پاکمهر در زعفرانیه :

از دیگر محله هایی که قالیشویی پاکمهر در آن فعالیت پررونق داشته و دارد خیابان زعفرانیه یا مقدس اردبیلی است که در منطقه 1 میباشد. از آنجایی که این منطقه بخاطر بافت جغرافیایی و همچنین کوچه پس کوچه ها و خیابانهای کم عرض که بخاطر کم جمعیت بودن این منطقه بوده است ولی امروزه جمعیت انبوهی را در خود جای داده جزو محله های پر ترافیک محسوب میشود قالیشویی پاکمهر بخاطر آشنایی فوق العاده حرفه ای که به همه نقاط و محلات این منطقه دارد میتواند در اولین فرصت و کوتاهترین زمان ممکن فرشها را جمع آوری ، و پس از انجام خدمات به تحویل مشتریان برساند.

قالیشویی پاکمهر محبوب خانواده های تهرانی :

قالیشویی پاکمهر سالهاست در تهران مشغول خدمت در زمینه خدمات قالیشویی با مجوز رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است تا بحال توانسته بیشترین جلب رضایت مشتریانش را کسب نماید . قالیشویی پاکمهر دارای کارخانه ای مجهز به دستگاه های تمام اتومات برای شستشوی انواع فرشهای ایرانی ، ترک و اتریشی ماشینی است و همچنین پرسنلی کار آزموده و آشنا به کلیه فرشهای دستباف تمام نخ پشم یا نخ ابریشم و چله ابریشم دارد که میتوانند شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف را با دقت و کیفیت تضمینی انجام دهند. بنابراین قالیشویی پاکمهر قادر است فراغت خاطر را برای خانواده های محترم تهرانی برای انجام کلیه خدمات قالیشویی فراهم آورد.

راه های ارتباط با قالیشویی پاکمهر بدون تعطیلات در 24/7شبانه روز از طریق تلفن های 02122553767 و 02122376723 و 02122552909 و همچنین از طریق ثبت سفارش آنلاین  میباشد. قالیشویی پاکمهر پذیرای همیشگی و دائمی خدمات مشترکین تهرانی خود در منطقه 1 میباشد .

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.