قالیشویی در زعفرانیه |22553767

قالیشویی زعفرانیه


قالیشویی ممتاز و برتر نزدیک زعفرانیه ، قالیشویی پاک مهر میباشد که کلیه مناطق زعفرانیه را خدمات رسانی میکند وبهترین و به روز ترین قالیشویی در زعفرانیه محسوب میشود.

پاک مهر متخصص در شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف میباشد وهرکدام مجزا ، با روش های متفاوت شستشو میشود . از آنجا که فرش های دستباف، بافته شده به دست بشر میباشد و در تراکم و رنگ بسیار متفاوت با سایر فرشهاست ، باید به روش سنتی شسته شود تا ، از آسیب های احتمالی به این قالی ها جلوگیری شود .  پاک مهر ، فرش های دستباف را با بالاترین دقت و بهترین کیفیت شستشو داده و جهت دوام وطولانی تر شدن عمر فرش ، طی دو مرحله از مواد ضد پوسیدگی فرش استفاده میکند . اما شستشوی قالی های ماشینی به دلیل اینکه با دستگاه بافته شده و مقاوم تر در برابر شستشوی ماشینی هستند ، با دستگاه های مجهز و سالم و به روز شستشو داده مییشود . در اینگونه شستشو نیز طی دو مرحله با افزودن مواد ضد پوسیدگی فرش ، از پوسیدگی فرش های شما در مدت زمان استفاده از فرش ، جلوگیری کرده ، اما سالم ماندن فرش های شما بستگی به شستشوی فرش دارد و سالم ماندن و پوسیده نشدن فرش ، مشروط به این میباشد که پاک مهر را برای همیشه در شستشوی قالی های خود انتخاب کنید ، چون با شستشو توسط قالیشویی پاک مهر، سالی 1 یا دوبار،پاک مهر از مواد ضد پوسیدگی فرش برای شستشوی فرش های شما استفاده میکند.

یک قالیشویی معتبر در منطقه زعفرانیه کدام است؟

بهترین  قالیشویی در منطقه زعفرانیه ، قالیشویی پاک مهر است که با داشتن  بیش از 15 سال سابقه  درخشان کاری در زمینه قالیشویی مبل شویی و.. و همچنین عضو اتحادیه شویندگان فرش بوده که داشتن مشتریان بیشمار از سراسر تهران، نشانگر صدق این ادعا مباشد . قالیشویی پاک مهر یکی از عوامل موفقیت خود را در به کاربردن مواد عالی و درجه یک و دستگاه های تمام اتوماتیک میداند .

بهترین قالیشویی مجاز که خدماتش را در نزدیکی ولنجک و زعفرانیه عرضه میکند، قالیشویی پاک مهر میباشد . قالیشویی پاک مهر،  پس از کسب موفقیت های بسیار، در تمامی نقاط تهران ، در زمینه های قالیشویی ومبل شویی و……تصمیم بر آن گرفت که خدمات خود را به صورت مجهز و متمایز از تمام قالیشویان در منطقه زعفرانیه ، عرضه کند . خدمات به صورت سرویس های VIP در این منطقه عرضه میشود . به روز ترین  قالیشویی برای ساکنان شمال تهران ، قالیشویی پاک مهر با بیش از 15 سال سابقه کاری در این زمینه میباشد ، قالیشویی پاک مهر، به عنوان برترین قالیشویی در زعفرانیه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مطلوب به اهالی محترم این محله است . قالیشویی پاک مهر، بدون اتلاف وقت و بدقولی ، در زمان کوتاه سفارش شما را  تحویل گرفته و پس از شستن ، آنهم به بهترین صورت ممکن ، به منزل شما در زعفرانیه تحویل میدهد . همه روزه قالیشویی پاک مهر، تماس های متعددی از محدوده زعفرانیه به منظور قالیشویی و مبل شویی و .. در زعفرانیه ، دارد که علت اصلی آن داشتن جواز رسمی کسب و سابقه درخشان کاری پاک مهر میباشد.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.