آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 دی 1400

قالیشویی در منطقه فرمانیه (021225529090)☎📞

قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی پاکمهر، بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی:

شستشوی انواع فرشهای ماشینی دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع صندلی خودرو،  انواع پادری و فرش رولی و گبه و ترمه و تابلو ترمه وکفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودکو…  را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روزانجام میدهد.  بروزترین  قالیشویی که با رعایت نکات اسلامی و شرعی ، وسواس برخی از خانم های خانه دار را نسبت به شستشو  رفع میکند .شستشو همراه با آب کر،  با آبکشی کامل و ضد عفونی  انجام میشود .  قالیشویی پاک مهر در فرمانیه به ارائه خدمات  زیر برای شهروندان محترم میپردازد:

 

فرمانیه در شمال تهران و در منطقه 1 شهرداری تهران و در منطقه شمیرانات واقع شده است.  محدوده فرمانيه از سمت غرب با چيذر و كامرانيه، از سمت جنوب با اختياريه و صدر، از شمال و شرق با ميدان نوبنياد، حصار بوعلی و  نياوران در مجاورت است. خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، جزو خیابانهای اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب امتداد دارد. سپس یک انشعاب از اين خيابان از چهارراه كامرانيه به سوی‌ شمال غرب حركت می‌كند و سرانجام به خيابان دزاشيب در تقاطع خيابان عمار منتهی‌ می‌شود.

خاک گیری : فر شهای شما به دلیل وجود ذرات ریز و گرد و غبار بسیار زیادی که در عمق فرش نفوذ کرده ، به مرور زمان باعث پوسیدگی فر شهای شما میشود. از این رو قالیشویی پاک مهر ابتدا فر شهای شما را به وسیله ضربه زنهای مکانیکی با قدرت ، خاک گیری نموده و بعد برای شستشو آماده میشوند.

خدمات شستشو و انواع شستشو : 

اعلاشویی : شستشو با عالیترین و بهترین شامپوهای ضد الکتریسیته ، ضد قارچ و باکتری حاوی مواد ضد عفونی کننده. 

مواد ضد پوسیدگی فرش در شستشو : اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش  در دو مرحله از شستشو 

ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های اعلا ء ، نفیس ، گل ابریشم و تابلو فرش 

سفید شویی :  شستشو با عالیترین کیفیت جهت حفظ دوام و زیبایی و براقی فرش 

خدمات لکه برداری :  برداشتن لکه های عمیق و سطحی از روی فرش به صورت تضمینی و تخصصی بدون آسیب رسیدن به الیاف فرش. 

رنگبرداری : برطرف کردن تداخل رنگ فرش های آسیب دیده ، با تشخیص کارشناس با درصد مشخص.

 

خدمات رفو : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت و ترمیم  و بازسازی فرش های قدیمی و کهنه و تعمیر فرش های آسیب دیده ، رفع پوسیدگی و سوختگی وپارگی  فرش.

خدمات خشکشویی مبلمان :  خشکشویی مبلمان ، خوشخواب ، میز ناهار خوری و موکت را محل در کمتر از 1 ساعت ، بدون ریزش آب به صورت تضمینی و تخصصی با دستگاه های به روز و شامپوهای مرغوب و با کیفیت تضمینی.

قالیشویی پاک مهر، متخصص در شستشوی انواع فرش های دستباف ، ابریشم ، گل ابریشم ، ماشینی، رولی ، گبه، گلیم ، جاجیم و ترمه میباشد. این مجموعه ی کامل بهترین خدمات را با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان برای شما عزیزان  انجام میدهد . جهت بهره مندی از خدمات عالی در پاسداران و فرمانیه می‌توانید با بهترین قالیشویی در فرمانیه  (قالیشویی پاک مهر) تماس حاصل نمایید. این قالیشویی بلافاصله پس از تماس شما با ایشان ، در محل سکونت شما حاضر شده و پاسخ گوی هرگونه از سوالات شما در 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل میباشند.

مطالب مرتبط

قالیشویی در فرمانیه فرمانیه محله‌ای در اولین منطقه تهران است که به علت اینکه واقع در شمال تهران است قالیشویی در فرمانیه، قیمت‌های بسیار بالایی را به مشتریان مطرح می‌کنند؛ امروزه هزینه‌های گوناگونی وجود دارد که باعث می‌شود افراد برای شستشوی فرش‌های خود مردد شوند و یا در سال تنها یکبار برای شستشو اقدام کنند […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.