آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 دی 1400

قالیشویی در منطقه فرمانیه (021225529090)☎📞

قالیشویی درنزدیک فرمانیه

قالیشویی پاکمهر، بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی:

شستشوی انواع فرشهای ماشینی دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع صندلی خودرو،  انواع پادری و فرش رولی و گبه و ترمه و تابلو ترمه وکفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودکو…  را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روزانجام میدهد.  بروزترین  قالیشویی که با رعایت نکات اسلامی و شرعی ، وسواس برخی از خانم های خانه دار را نسبت به شستشو  رفع میکند .شستشو همراه با آب کر،  با آبکشی کامل و ضد عفونی  انجام میشود .  قالیشویی پاک مهر در فرمانیه به ارائه خدمات  زیر برای شهروندان محترم میپردازد:

 

فرمانیه در شمال تهران و در منطقه 1 شهرداری تهران و در منطقه شمیرانات واقع شده است.  محدوده فرمانيه از سمت غرب با چيذر و كامرانيه، از سمت جنوب با اختياريه و صدر، از شمال و شرق با ميدان نوبنياد، حصار بوعلی و  نياوران در مجاورت است. خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، جزو خیابانهای اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب امتداد دارد. سپس یک انشعاب از اين خيابان از چهارراه كامرانيه به سوی‌ شمال غرب حركت می‌كند و سرانجام به خيابان دزاشيب در تقاطع خيابان عمار منتهی‌ می‌شود.

خاک گیری : فر شهای شما به دلیل وجود ذرات ریز و گرد و غبار بسیار زیادی که در عمق فرش نفوذ کرده ، به مرور زمان باعث پوسیدگی فر شهای شما میشود. از این رو قالیشویی پاک مهر ابتدا فر شهای شما را به وسیله ضربه زنهای مکانیکی با قدرت ، خاک گیری نموده و بعد برای شستشو آماده میشوند.

خدمات شستشو و انواع شستشو : 

اعلاشویی : شستشو با عالیترین و بهترین شامپوهای ضد الکتریسیته ، ضد قارچ و باکتری حاوی مواد ضد عفونی کننده. 

مواد ضد پوسیدگی فرش در شستشو : اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش  در دو مرحله از شستشو 

ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های اعلا ء ، نفیس ، گل ابریشم و تابلو فرش 

سفید شویی :  شستشو با عالیترین کیفیت جهت حفظ دوام و زیبایی و براقی فرش 

خدمات لکه برداری :  برداشتن لکه های عمیق و سطحی از روی فرش به صورت تضمینی و تخصصی بدون آسیب رسیدن به الیاف فرش. 

رنگبرداری : برطرف کردن تداخل رنگ فرش های آسیب دیده ، با تشخیص کارشناس با درصد مشخص.

 

خدمات رفو : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت و ترمیم  و بازسازی فرش های قدیمی و کهنه و تعمیر فرش های آسیب دیده ، رفع پوسیدگی و سوختگی وپارگی  فرش.

خدمات خشکشویی مبلمان :  خشکشویی مبلمان ، خوشخواب ، میز ناهار خوری و موکت را محل در کمتر از 1 ساعت ، بدون ریزش آب به صورت تضمینی و تخصصی با دستگاه های به روز و شامپوهای مرغوب و با کیفیت تضمینی.

قالیشویی پاک مهر، متخصص در شستشوی انواع فرش های دستباف ، ابریشم ، گل ابریشم ، ماشینی، رولی ، گبه، گلیم ، جاجیم و ترمه میباشد. این مجموعه ی کامل بهترین خدمات را با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان برای شما عزیزان  انجام میدهد . جهت بهره مندی از خدمات عالی در پاسداران و فرمانیه می‌توانید با بهترین قالیشویی در فرمانیه  (قالیشویی پاک مهر) تماس حاصل نمایید. این قالیشویی بلافاصله پس از تماس شما با ایشان ، در محل سکونت شما حاضر شده و پاسخ گوی هرگونه از سوالات شما در 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل میباشند.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.