قالیشویی در درکه تهران |22376723

قالیشویی پاکمهر در درکه:

درکه نام محله ای کوهستانی در شمال غرب و منطقه 2 تهران است که بخشی از آن در شمیرانات و منطقه 1 قرار دارد. محله اوین درکه یا سادات درکه از قدیمی ترین محله های شمیران است که از شمال با رشته کوه های البرز، از جنوب با محله سعادت اباد، از شرق با ولنجک و از غرب با محله اوین که فاصله بسیار نزدیکی با این محل دارد چنانکه اکثر مردم به این محله محله اوین درکه تهران میگویند، همجوار و همسایه می باشد. شهرک مخابرات و منطقه فرحزاد نیز در شمال غرب درکه قرار گرفته اند.

قالی شویی پاکمهر که از معتبر ترین قالیشویی های تهران می باشد و قریب به 20سال است که در صنعت فرش شویی و خدمات قالیشویی در پایتخت ایران فعالیت میکند یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین قالیشویی های مطرح در تهران می باشد که به منطقه درکه و اوین سرویس منظم و درجه1 قالیشویی ارائه می نماید.

اگر در محله با صفا و کوهستانی اوین درکه تهران ساکنید و میخواهید با یک قالیشویی مطمئن و معتبر قرار داد داشته باشید ، شرکت قالیشویی پاکمهر یکی از بهترین قالیشوییهای این منطقه می باشد.

قالیشویی در منطقه زعفرانیه: 

قالیشویی پاکمهر در منطقه ولنجک و زعفرانیه نیز ارائه سرویس خدماتی قالی شویی و رفو برای فرشهای ماشینی و دستباف  و همچنین خشک شویی انواع مبل و صندلی ناهار خوری و موکت و فرش یا حتی تشک خوشخواب را در محل دارا میباشد. از آنجایی که زعفرانیه نزدیک ولنجک و درکه تهران است ارایه سرویس دهی در این مکان و دیگر جاهای واقع در منطقه یک برای قالی شویی پاکمهر امکان پذیر میباشد زیرا شرکت قالیشویی پاک مهر توانایی سرویس دهی به تمام مناطق تهران را داشته و قادر است در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات مدرن کارخانه ای خود فرشهای شسته شده و تمیز را در پوشش بهداشتی کاور به شما ارائه نماید.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.