آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 اردیبهشت 1400

بهترین قالیشویی غرب تهران |44444679

قالیشویی پاک مهر در غرب تهران:

متفاوت ترین حس پاکیزگی را با قالیشویی پاک مهر، با دارا بودن تمام خدمات قالیشویی  در غرب تهران تجربه کنید.  پاکمهر، با دارا بودن شعبات مختلف در شمال،شرق،غرب و جنوب تهران و حمل و نقل سریع توسط واحدهای مستقر در تهران و حومه ،برترین قالیشویی در تهران از  نظر مشتریان ما میباشد.

پایتخت دارای بهترین و نوین ترین امکانات میباشد درواقع افراد ساکن تهران تجربه استفاده از تمامی ویژگی های آن را دارند همین امر موجب شده است که تهران پرجمعیت ترین شهر کشور محسوب شود و موجب شده تا سرمایه گذاران و تولید کنندگان زیادی در تمامی عرصه ها برای رونق ورشد سرمایه خود و همچنین رفاه حال شهروندان سرمایه گذاری کرده اند.

قالیشویی

 

قالیشویی پاکمهر در باغ فیض

 

تاسیس قالیشویی نیز یکی از پیشنهاداتی بوده  است که همیشه در میان صحبت های افراد در سال های اخیر بوده است که با تجزیه و تحلیل کامل افراد موفق و کار آفرین این تدبیر عملی شد.درواقع غرب تهران پتانسیل بسیارزیادی را در تمامی اصناف دارد پس تصمیم گرفته شد که این منطقه بعنوان یک قطب اقتصادی شهر در نظر گرفته شود.این منطقه از تهران جمیت بسیار بالای دارد که همین موضوع سبب شده است که تمرکز مسولین بیشتر شده که سبب پیشرفت آن نیز شده است.

شما عزیزان خوب میدانید که در غرب تهران قالیشویی های بسیار زیادی وجود دارد و انتخاب یک قالیشویی که تمام خدمات را باهم و یکجا داشته باشد بسیار کم بوده از این رو قالیشویی پاک مهر در جهت خدمات رسانی به شما در غرب تهران دفتر اصلی خود را افتتاح کرده تا  دسترسی بیشتری به محل سکونت هرکدام از شما عزیزان در غرب تهران و اطراف آن داشته باشد.

قالیشویی پاک مهر دارای سرویس VIP میباشد یعنی اگر یکی از شما عزیزان علاوه بر شستشو به خدمات رفو گری، رفع زردی ،ریشه فر ش دستبافت ماشینی و شیرازه دستبافت و ما شینی، لکه برداری، خشکشویی مبلمان و خوشخواب و… نیاز داشته باشید همه این خدمات را قالیشویی پاک مهر در کارخانه انجم میدهد.

مطالب مرتبط

قالیشویی در غرب تهران در گذشته مناطق غربی تهران به منطقه 5، 2و 9 محدود بود. رشد جمعیت و نیاز به مسکن باعث شده است که مناطق مختلفی به غرب پایتخت اضافه شود؛ مناطقی مانند 21 و 22 که شامل محله هایی مانند آزادشهر، چیتگر، ایران خودرو و… می باشند. حتی روستاهایی مانند کن یا […] ...

3 شهریور 1401
ادامه مطلب

استان تهران از جمله بزرگترین شهرهای ایران میباشد که از قدیم الایام پایتخت کشور بوده و به مرور بر مناطق مختلف آن افزوده شده است. در حال حاظر تهران دارای موقعیتهای جغرافیایی مختلفی اعم از غرب و شرق و جنوب و شمال است.غرب تهران نیز یکی از مناطقی میباشد که دارای ساکنین بسیاری میباشد و از امکانات […] ...

15 دی 1395
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر شستشوی مبلمان با مواد نانو به چه صورت است این محلول که منحصری در اختیار قالیشویی پاک مهر میباشد دارای 13 آنزیم نانو میباشد در این شستشو سخترین لکه ها توسط این آنزیم ها پاک شده و مبل شما براق و تمیز به شما تحویل میشود این محلول توسط آزمایشگاههای روز دنیا […] ...

22 آبان 1395
ادامه مطلب