آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 آبان 1402

قالیشویی در میدان پونک پاکمهر |44444679|☎📞

قالیشویی در میدان پونک شعبه‌ای از قالیشویی پاکمهر استو قالیشویی پاکمهر یکی از قالیسشویی‌های پرسابقه و شناخته شده در زمینه خدمات مربوط به شست و شوی قالی‌ها است. قالیشویی در میدان پونک که می‌توان آن را قالیشویی غرب تهران نیز نامید تمام این خدمات را ارائه می‌دهد. اگر با قالیشویی پاکمهر آشنا هستید احتمالا می‌دانید که قالیشویی در میدان پونک چه خدماتی ارائه می‌دهد و کیفیت آن در چه حدی است. اما اگر تا به حال فرصت آشنایی با قالیشویی پاک مهر و شعبه‌های آن از جمله شعبه قالیشویی در میدان پونک  را نداشته‌اید می‌توانید با دنبال کردن این مطلب با خدمات آن آشنا شوید.

قالیشویی در میدان پونک کجا واقع شده است؟

قالیشویی در غرب تهران از جمله منطقه 5، سردار جنگل و جنت آباد را پوشش می‌دهد. از این رو می‌توان این قالیشویی را قالیشویی در منطقه 5 یا سردار جنگل و… نیز نامید.

خدمات و ویژگی‌های قالیشویی در میدان پونک

قالیشویی در میدان پونک خدمات متعددی را ارائه می‌دهد و از ویژگی‌های خاصی برخوردار است. از جمله خدمات این قالیشویی در سردار جنگل می‌توان به خدمات تعمیر قالی‌ها و خدمات شست و شو اشاره کرد. ویژگی‌های خوب قالیشویی در میدان پونک نیز شامل مشتری مداری و سرعت بالای خدمات است.

خدمات شست و شو

منظور از خدمات شست و شو شامل روش‌های شست و شو و ویژگی‌های آن است. به طور کلی روش‌ها و ویژگی‌های شست و شوی قالیشویی در میدان پونک  عبارت است از:

  • شست و شوی عادی
  • اعلاشویی یا شست و شوی پیشرفته
  • استریلیزه کردن
  • شست و شوی شرعی
  • خدمات شست و شوی انواع کفپوش‌ها

شست و شوی عادی همانطور که از نام آن نیز مشخص است، شست و شویی ساده است که در مورد تمام قالی‌ها انجام می‌شود. البته منظور از شست و شوی ساده، شست و شوی بی‌کیفیت نیست؛ بلکه شست و شویی است که توسط ماشین‌های پیشرفته در مورد تمام قالی‌های انجام می‌شود. در مکانیسم شست و شوی عادی، قالی‌ها ابتدا تمیز می‌شوند، یعنی زباله‌های آن جارو می‌شود؛ سپس در دستگاه قرار گرفته شده و شست و شو می‌شوند. فرآیند شست و شو در ماشین شامل خیس شدن قالی‌ها، استفاده از شوینده‌ها، آبگیری و خشک کردن است.

روش شست و شوی پیشرفته نیز همان روش و مراحل شست و شوی عادی است. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که مراحل شست و شو چندین بار تکرار می‌شود تا قالی‌ها به طور اساسی تمیز شوند. این نوع شست و شو معمولا به درخواست خود مشتریان و در مورد قالی‌های خیلی کثیف انجام می‌شود.

در شست و شوی قالیشویی در جنت آباد، قالی‌ها استریلیزه9 نیز می‌شوند. این مرحله در مورد تمام قالی‌ها انجام می‌شود. استریلیزه کردن قالی‌ها برای آن است که قالی‌ها فاقد عوامل بیماری‌زا شوند.

شست و شوی شرعی از دیگر ویژگی‌های قالیشویی در میدان پونک است. این ویژگی نیز مرحله‌ای جدا از سایر مراحل شست و شو نیست؛ بلکه منظور آن است که از آنجا که قالی‌ها به طور کامل آبگیری می‌شوند از این رو با اصول شرعی مطابقت دارند.

در نهایت آنکه دیگر ویژگی شست و شوی قالیشویی در میدان پونک  ارائه خدمات مربوط به تمام کفپوش‌ها است. علاوه بر کفپوش‌ها، خدمات شست و شوی مبلمان، تابلوفرش‌ها، تشک و… نیز ارائه می‌شود.

قالیشویی در میدان پونک

خدمات تعمیر قالیشویی در میدان پونک

تعمیرات قالی جزء خدمات بسیار تخصصی است که به مهارت بالایی نیاز دارد. این خدمات شامل رفوگری، رنگبندی، قلم زنی، ریشه زنی، دارکشی و تعمیر شیرازه است. در رفوگری، قسمت‌های پاره یا پوسیده قالی‌ها از طریق تار و پودهای مشابه بافته و ترمیم می‌شوند. رفوگری جزء تعمیرات تخصصی است که ارزش قالی شما را چند برابر می‌کند.

رنگبندی فرآیند تعمیر و اصلاح رنگ‌های قالی است. اگر رنگ‌‌های قالی شما به هم ریخته باشد می‌توانید آن را از طریق رنگبندی اصلاح کنید. قلم زنی نیز تقریبا مشابه رنگبندی است. با این تفاوت که رنگبندی سطح رنگ‌های قالی شما را یکدست می‌کند. مثلا اگر قسمتی از رنگ قالی شما کمرنگ و قسمتی پررنگ است؛ می‌توانید با قلم زنی آن را یکدست کنید. ریشه زنی مربوط به تعمیر ریشه‌های قالی است. در دارکشی قسمت کجی قالی اصلاح می‌شود. در تعیر شیرازه نیز همانطور که از نام آن مشخص است شیرازه قالی‌ها تعمیر می‌شود.

خدمات مشتری مداری

مشتری مداری یکی از حقوق معنوی شرکت‌ها است که در راستای تکریم مشتریان صورت می‌گیرد.با این تعریف کوتاه می‌توان گفت مشتری مداری تعریف گسترده‌ای دارد. اما برخی از اصول مهم آن احترام به دیدگاه‌های مشتریان و ارائه خدمات (یا محصولات) باکیفیت است. قالیشویی پاکمهر نیز در این رابطه علاوه بر اهمیت دادن به کیفیت خدمات خود، ارزش زیادی برای رضایت و نظرات شما قائل است. از این رو راه‌های ارتباطی زیادی را جهت پوشش دادن به دیدگاه‌ها و حتی انتقادات شما ایجاد کرده است.

سرعت بالا

در قالیشویی پاکمهر سرعت بالا اهمیت زیادی دارد. قالیشویی پاکمهر از ارزش زمان آگاه است و از این رو خدمات خود را با سرعت بالا ارائه می‌دهد. قالیشویی در میدان پونک علاوه بر آنکه ماشین‌های به روز و سریع را به خدمت گرفته است، در زمان جمع آوری و تحویل قالی‌ها نیز سرعت عمل بالایی دارد. از این رو نیازی نیست نگران اتلاف وقت خود و یا تحویل دیرهنگام قالی‌ها باشید. قالیشویی پاکمهر در تمام روزهای سال خدمات خود را با سرعت بالا ارائه می‌دهد.

سخن نهایی قالیشویی در میدان پونک

قالیشویی در میدان پونک علاوه بر مزایایی که ما به آن‌ها اشاره کردیم از مزایای دیگری چون خدمات مقرون به صرفه نیز برخوردار است. به طور کلی ما معتقدیم که استفاده از خدمات قالیشویی‌های باکیفیت، از نظر اقتصادی، زمانی و انرژی به نفع شما است. حال اگر قالیشویی پیدا کنید که خدمات آن به نسبت کیفیت ارائه شده باصرفه باشد در این صورت قطعا از نظر اقتصادی نیز شما برنده اصلی خواهید بود. خوشبختانه در این مورد نیز خدمات قالیشویی در پونک بسیار مقرون به صرفه است و تعرفه‌ها به گونه‌ای تعیین شده‌اند که همه افراد بتوانند به خدمات آن دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط

قالیشویی در محله پونک یکی از قالیشویی‌های خوب منطقه غرب تهران، جنت آباد، آریاشهر و صادقیه است که خدمات باکیفیتی را ارائه می‌دهد. دلیل ادعای ما این است که قالیشویی در محله پونک، شعبه‌ای از قالیشویی پاکمهر است که بسیاری از شهروندان مناطق 22 گانه تهران آن را می‌شناسند. قالیشویی پاکمهر با چندین سال سابقه […] ...

11 آبان 1402
ادامه مطلب

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در اطراف پونک هستید می‌توانید از خدمات قالیشویی پاکمهر استفاده کنید. پاکمهر در مناطق 22 گانه تهران دارای شعباتی است که یکی از آن‌ها در اطراف پونک است. قالیشویی در غرب تهران یا همان اطراف پونک، خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. این خدمات که ممکن است مشابه […] ...

30 شهریور 1402
ادامه مطلب

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در حوالی منطقه پونک هستید می‌توانید از خدمات قالیشویی پاکمهر استفاده کنید. پاکمهر در مناطق 22 گانه تهران دارای شعباتی است که یکی از آن‌ها در حوالی منطقه پونک است. قالیشویی در غرب تهران یا همان اطراف پونک، خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. این خدمات که ممکن […] ...

25 شهریور 1402
ادامه مطلب

قالیشویی در پونک یکی از نکاتی که باید به هنگام انتخاب بهترین قالیشویی در پونک دقت کنید، نوع خدماتی هستند که قالیشویی مورد نظر ارائه می‌دهد. امروزه به علت مشغله بالا، فضای کار محدود و قیمت بالای دستگاه‌های شستشو خدمات اکثر قالیشویی‌ها معمولا تنها به شستشو فرش و قالیچه خلاصه می‌شوند. اما ما برای راحتی […] ...

27 دی 1401
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.