آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 10 شهریور 1400

قالیشویی در باغ فیض |44444679

قالیشویی در باغ فیض:

سلام

آیا به دنبال یک قالیشویی مجاز و مورد اطمینان در باغ فیض میگردید؟ آیا می دانید معتبرترین قالیشویی باغ فیض کجاست؟ آیا تابحال شده با وجود مشغله های روزانه امروزی پاکیزگی و شستشوی فرش و مبلمان نیز برای شما سوژه دردسر شده باشد؟ اگر پاسخ سئوالات بالا بله است ، با افتخار  قالیشویی پاکمهر را به شما معرفی میکنیم .

قالیشویی پاکمهر واقع در غرب تهران با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت خدمات خود را به کلیه مناطق غرب تهران ارائه میدهد و باغ فیض نیز از این مقوله مستثنی نیست. پاک مهر در حین برخورداری از قیمت ها و تعرفه های مناسب و منطبق با نرخ اعلامی اتحادیه قالیشویی تهران، بصورت شبانه روزی (24 ساعته ) در خدمت شما ساکنین محترم باغ فیض است. کد عضویت در اتحادیه: 155 ، سرویس vip در سراسر محله باغ فیض، سرویس در روز ثبت سفارش، شستشوی همه نوع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت و….

امروزه با وجود رشد سرسام آور قالیشویی های غیر مجاز با نام های گوناگون و تبلیغات بی پایه و اساس شاید سخت و پیچیده باشد که بتوان به یک قالیشویی اعتماد و اطمینان کرد اما قالیشویی های مجاز و باکیفیت هم بسیارند از جمله بارزترین  و محبوب ترین آنها قالیشویی پاکمهر است که سالهاست با ارائه خدمات ممتاز و باکیفیت در حال خدمات رسانی در سراسر تهران بزرگ بخصوص محله های باغ فیض ، کن ، شهران و کلیه مناطق جدید و قدیمی واقع در غرب تهران میباشد.

از مهمترین مشخصات قالیشویی شویی پاکمهر این است که ،1- مجازاست یعنی زیر نظر اتحادیه قالیشویی خدمت میکند 2- دارای پروانه و جواز کسب است 3- صاحب کارخانه مجهز و با کلیه امکانات مدرن برای شستشوی انواع فرش و موکت و … با نام انحصاری پاکمهر است و بااهمیت ترین مشخصه پاکمهر این است که کلیه خدمات این قالیشویی دارای ضمانت و گارانتی میباشد . پس پاکمهر قابل اعتماد و اطمینان نیز هست واین آسودگی خیال مشتریان را صد در صد برآورده میسازد.

شعبه مرکزی قالیشویی پاکمهر در غرب تهران است بنابراین ساکنین منطقه 5 میتوانند حتی ازطریق 118 نیز به شماره های  تلفن قالیشویی پاکمهر دسترسی داشته باشند .

مشتریان و کسانی که قصد گرفتن خدمات قالیشویی دارند علاوه بر اینکه میتوانند از طریق تلفن با ما ارتباط داشته باشند میتوانند از طریق سایت نیز سفارشات خود را مکتوب نمایند . قالیشویی پاکمهر در باغ فیض بصورت 24/7 شبانه روز هفته بدون اوقات تعطیل آماده ارائه بهترین خدمات قالیشویی ، خشکشویی فرش ، موکت ، مبلمان ،

خوشخواب  در خدمت شما مشتریان عزیز خود میباشد.

قالیشویی پاکمهر در باغ فیض آماده خدمات رسانی و پذیرش سفارشات از کلیه شهروندان ساکن درمحله باغ فیض ، 22بهمن ، جنت و،،، بصورت 24ساعت شبانه روز در هفته از طریق شماره تلفن02144234277 و ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در سایت می باشد.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر نزدیک باغفیض : باغ فیض یکی از مناطق خوش آب و هوا در شمال غرب تهران است که تا دهه هفتاد جزو محلات شمیرانات محسوب می شد ولی امروزه در منطقه 5 شهرداری شهر تهران جای گرفته است. این محله باصفا قدمتی قریب به 700سال دارد که در شمال با بزرگ راه […] ...

25 فروردین 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.