آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 5 مرداد 1400

قالیشویی در سردار جنگل |44444679

قالیشویی سردارجنگل:

قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان سردار جنگل ، از بهترین و به روز ترین قالیشویی های محله سردارجنگل میباشد. این قالیشویی با ارائه خدمات خود در پونک، متوجه شد که اهالی محترم ساکن در سردارجنگل نیز به این قالیشویی اعتماد کرده و روزانه از این قالیشویی سرویس دریافت میکنند. پس پاک مهر تصمیم گرفت تا سرویس دهی خود را در محله پونک و حوالی آن در سراسر منطقه 5 عرضه نماید. خدمات  این قالیشویی به صورت سرویس های  VIP به این مناطق عرضه میشود و شما  تنها با پرداخت یک هزینه سرویس میتوانید تمام نیاز های خود را نسبت به شستشو رفع نمایید.مسلما برای اعتماد به یک قالیشویی نیاز دارید در مورد  موضوع مهمی چون مجاز بودن ، تحقیق بیشتر و بهتری کنید. با ما همراه شوید تا این موضع مهم را  باهم تحلیل کنیم و بدانیم که آیا اگر قالیشویی مجاز باشد ، موضوع دیگر در اعتماد به  قالیشویی نباید مطرح باشد؟

ممنون از همراهی شما عزیزان، خب مسلما برای اعتماد به  یک قالیشویی فقط باید دانست که مجاز است یا خیر؟ اما اینکه پس از فهمیدن مجاز بودن قالی خود را به کدام قالیشویی مجاز بدهیم ، مطرح میباشد.خب مسلما تمام قالیشویان مجاز دارای پروانه کسب میباشند و همین نشانگر این  میباشد که مدیریت این قالیشویی قابلیت این را داشته که مدیر و مدبر در کار باشد و چندین کارگر و کارشناس و استاد کار زیر نظر این مدیریت فعالیت کنند.موضع مجاز بودن قالیشویی تا اینجا رفع شد ، حال باید دانست که چگونه تشخیص دهیم قالیشویی مجاز است.اولین راه تشخیص یک قالیشویی مجاز به ثبت رسیدن این قالیشویی در اتحادیه میباشد اگر قالیشویی مورد نظر خود را در لیست مجاز قالیشویان  زیر نظر اتحادیه  یافتید، پس مطمعن باشید که مجاز بوده. اما راه های دیگری نیز وجود دارد که از مهم ترین آنها رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان میباشد،که برای شما نحوه دسترسی  به آنرا  توضیح دادم. اگر چنانچه به این اینترنت دسترسی نداشتید ، تنها با یک تماس با  سامانه 118 یا اتحادیه قالیشویان تهران، شماره قالیشویی مد نظر خود  را دریافت کنید. زیرا اگر قالیشویی مد نظر شما  مجاز باشد، حتما در 118 و اتحادیه به ثبت رسیده است.حال که مطعن شدید قالیشویی مجاز بوده، کافیست تنها با یک تماس با قالیشویی خود از ایشان در باره چند موضوع مهم سوال فر مایید.  سولاتی از قبیل مدت زمان تحویل فرش ، نرخ شستشو، نوع شسشو و…..  . پاک مهر تمام سوالات و ابهامات شما در زمینه  شستشو، در نهایت ادب و صبوری  پاسخ داده و شما را دلگرم به اعتماد به این قالیشویی مجاز مینماید.تنها قالیشو.یی مجاز که دارای پرسنل و نیروهای مجرب و مودب در سردارجنگل  میباشد ، قالیشویی پاک مهر میباشد که تمام نیروهای این قالیشویی آموزش دیده و شستشویی بینظیر را برای شما انجام میدهد.شستشویی صد درصد تضمینی همراه با ارائه سرویس های  VIP را برای شما به تکامل میرساند.

 شماره تماس با دفتر قالیشویی پاکمهر در غرب: 

02144444679 و 02144475763 

 سفارش آنلاین قالیشویی

بصورت 7/24 روز حتی ایام تعطیل.

مطالب مرتبط

قالیشویی در نزدیک سردارجنگل: قالیشویی پاک مهر قدرترین قالیشویی در غرب تهران می باشد که در محدوده سردار جنگل و سی و پنج متری گلستان (مخبری) سرویس دهی منظم برای ارائه خدمات قالیشویی دارد این قالیشویی مجاز و مطمئن به مدت بیست سال است که در تهران تحت نظارت اتحادیه قالیشویان فعالیت می نماید. هرساله […] ...

5 مرداد 1400
ادامه مطلب