آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 شهریور 1401

قالیشویی بزرگراه ستاری | 44444679

قالیشویی پاک مهر در محدوده ستاری:

 

قالیشویی پاکمهر بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به مشتریان گرامی در محدوده اتوبان ستاری و در نزدیکی محله های بلوار فردوس، باغ فیض، جنت آباد در زمینه شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب و فرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه و کفپوش اتاق و… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز در خدمت مشتریان محترم میباشد.

قالیشویی در باغ فیض:

آیا به دنبال یک قالیشویی مجاز و مورد اطمینان در باغ فیض میگردید؟ آیا می دانید معتبرترین قالیشویی باغ فیض کجاست؟ آیا تابحال شده با وجود مشغله های روزانه امروزی پاکیزگی و شستشوی فرش و مبلمان نیز برای شما سوژه دردسر شده باشد؟ اگر پاسخ سئوالات بالا بله است ، با افتخار  قالیشویی پاکمهر را به شما معرفی میکنیم .

قالیشویی پاکمهر واقع در غرب تهران با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت خدمات خود را به کلیه مناطق غرب تهران ارائه میدهد و باغ فیض نیز از این مقوله مستثنی نیست. پاک مهر در حین برخورداری از قیمت ها و تعرفه های مناسب و منطبق با نرخ اعلامی اتحادیه قالیشویی تهران، بصورت شبانه روزی (24 ساعته ) در خدمت شما ساکنین محترم باغ فیض است. کد عضویت در اتحادیه: 155 ، سرویس vip در سراسر محله باغ فیض، سرویس در روز ثبت سفارش، شستشوی همه نوع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت و….

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ سرویس مطمئن خدمات قالیشویی دارد و شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شماره تلفن دفتر قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند.

قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو به صورت تضمین شده ارائه نموده و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

همشهریان محترم میتوانند با بهره مندی از خدمات فوق العاده پاک مهر، به فرش های خود نهایت پاکیزگی را هدیه کرده و هر ساله جهت شستشو، قالیشویی پاک مهر در خدمت شما عزیزان میباشد و به صورت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که برای شما عزیزان، بهترین خدمات را ارائه دهیم. پاک مهر اعتماد شما را رمز موفقیت خود میداند.

شماره تماس قالیشویی: 02144022848

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.