قالیشویی در گلبرگ | 88690517

دسته بندی: قالیشویی گلبرگ ,

قالیشویی پاک مهر، شاخص ترین شرکت قالیشیی دربین قالیشویی های محدوده گلبرگ میباشد. این قالیشویی با ارئه خدمات 24 ساعته شبانه روزی خود ، سعی دارد نیاز قالیشویی ومبل شویی  تمام اهالی محله گلبرگ را به صورت کامل و مجهز رفع کند . قالیشویی پاکمهرکه خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف و فانتزی و بلژیکی و خشکشویی انواع مبلمان و خوشخواب و موکت  را به صورت تضمینی و با 15 سال تجربه برای شما عزیزان ساکن در گلبرگ انجام داده و شستشوی فرش ها را تضمین کرده وشما عزیزان در زمان تحویل ، فرش را بازدید کرده و در صورت بهره مندی رضایت کامل از شستشو توسط پاک مهر می توانید، هزینه را پرداخت کنید و در صورت رضایت نداشتن قالی شما را برای بار دیگر در کارخانه شستشو داده و تحویل شما عزیزان میدهد. قالیشویی پاک مهردرشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستبافت استفاده میکند که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد. اگر فرش های قدیمی دستبافت و گران بها دارید که بسیا رکهنه و پوسیده شده اند نگران نباشید ، زیرا پاک مهر فرش شما را به وسیله استاد کاران ماهرو متخصص در بازسازی و مرمرت سازی  ،فرش شما را مثل روز اول به شما تحویل میدهند و در شستشو از موادی استفاده میکنند که  فرش شما دوباره زنده شود و بتواند برای بار دیگر به عنوان یک فرش سالم و تازه در عین نرمی و لطافت ازآن برای زینت بخش کردن منازل خود استفاده کنید.

خدمات قالیشویی پاک مهر :اصلاح سوختگی و پارگی و پوسیدگی فرش های دستبافت و ماشینی ، شیرازه فرش دستبافت و ماشینی ، چرم ودزی، پراخت، رفو گری، ریشه فرش دستبافت و ماشینی، مرمت وبازسازی ، احیای فرش های کهنه و پوسیده و لکه برداری .

اگر درمحل گلبرگ ساکن هستید و نیاز به یک قالیشویی مجهز و تمام اتوماتیک همراه با روشهای سنتی میباشید ، پیشنهاد من به شما عزیزان انتخاب قایشویی پاک مهر میباشد .چون پاک مهر تنها قالیشویی مطمعن و مجهز در ارائه خدمات به محله گلبرگ میباشد. بایک تماس شما ، پرسنل خود را در اسرع وقت در محل سکونت شما اعزام و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شسشتو با موازین شرعی و اسلامی در کارخانه قالیشویی پاک مهر، به شما عزیزان  تحویل میدهیم . قالیشو.یی پاک مهر، تنها قالیشویی است که خدمات فرش  را به صورت تمام و کمال با سرویس VIP به محله گلبرگ عرضه کرده و بعد از شستشو در کارخانه جهت جلوگیری از چروک و شکستگی ، اتو زده و لوله شده در بسته بندی کاور درب منزل ، تحویل شما عزیزان میدهد. قالیشویی پاک مهر سرویس دهی خود را برای رفع نیاز اهالی  منطقه رسالت  ، به صورت VIPبه این منطقه عرضه میکند.

رفع سوختگی فرش توسط قالیشویی پاک مهر

رفع سوختگی فرش توسط قالیشویی پاک مهر

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.