آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 ژانویه 2022

قالیشویی نزدیک مجیدیه |88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در مجیدیه:

محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است که، بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده‌است. اکنون به‌واسطهٔ گذر بزرگراه‌های همت، و صیاد شیرازی کل محله به‌چند بن‌بست ختم می‌شود.

قالیشویی پاک مهر با بیش از 20سال تجربه به صورت مجاز و رسمی در سطح مناطق 22 گانه تهران فعالیت میکند و بخاطر تعهدی که درقبال ارائه خدمات قالیشویی بهتر و مطمئن تر داشته و دارد روز به روز به تعداد مشتریانی که تبدیل به مشترکین دائمی این شرکت می شوند،افزوده میشود .

 

قالیشویی در خواجه عبدالله انصاری:

قالیشویی پاکمهر بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات خود به همشهریان گرامی درنزدیکی خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان شهید عراقی، خیابان بنی هاشم، خیابان شریعتی، بزرگراه صیاد شیرازی، در زمینه شستشوی انواع فرش، مبلمان، خوشخواب، موکت، پله پوش، کف پوش اتاق، گبه، گلیم، انواع پادری، پتو، تابلو فرش و خدمات ترمیمی؛ رفو و رفع زردی و سوختگی فرش، پرداخت، بافت، ریشه زنی و…در خدمت همشهریان محترم میباشد.

تمامی خدمات در شستشو به صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

خدمات قالیشویی پاک مهر 

 

قالیشویی پاکمهر با استفاده ازمواد شوینده باکیفیت و قیمت مناسب درمنطقه مجیدیه در زمینه های شستشوی مبل ،صندلی نهارخوری، موکت، گلیم، جاجیم، گبه، پادری، کفپوش اتاق و کودک و تابلو فرش و در زمینه های ترمیم فرش شامل: سوختگی و رنگ برداری و ریشه زنی آماده خدمت رسانی می باشد. قالیشویی پاکمهر با داشتن سالها تجربه درشستشوی فرش و موکت با سرویس دهی دوالی سه روزه با تضمین و قیمت مناسب دراختیار شماست.

خدمات رفوگری،ریشه ماشینی و دستبافت،شیرازه های ماشینی و دستبافت،رفع سوختگی،نوارچرمی،پرداخت،رنگبرداری،لکه برداری بادستگاه های مدرن،مجهز به گرمخانه گازی ضدعفونی و آبکشی کامل در کارخانه قالیشویی پاک مهر  در مجیدیه

بدون استفاده از مواد شیمیایی

مجهز-تخصصی-منظم

تحویل 48 ساعته  = حتی روزهای تعطیل

لول + اتو=کاور

شماره تماس قالیشویی: 02188690517

سفارش آنلاین قالیشویی

مطالب مرتبط

قالیشویی در محله مجیدیه: محله مجیدیه در منطقه 4 و منطقه 8 تهران واقع گردیده است. این محله که به نام استاد حسن بنا مشهور است در شرق تهران قرار گرفته و تعداد خانوار های ارامنه در این منطقه بیشتر از دیگر نقاط تهران می باشد، همچنین دسترسی مناسبی با چند بزرگراه اصلی من جمله […] ...

8 ژانویه 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.