آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 19 ژانویه 2018

قالیشویی در شهید عراقی |22553767

تماس

قالیشویی در عراقی :

قالیشویی پاکمهر یکی از بروزترین و مجهزترین قالیشویی های فعال در محله شهید عراقی در منطقه 3 تهران است که این منطقه از سمت جنوب از میدان خواجه عبداله انصاری شروع شده ازسمت شرق به خیابان ملکی نسب وازغرب به ایوان مداین میرسد و پاکمهر بخاطر آشنایی که بااین مناطق دارد میتواند شما مشتریان عزیزی که قصد شستشوی فرش یا اصلاح عیوب احتمالی که برای فرشهایتان بوجود آمده رادارید کمک و با ارائه خدمات باکیفیت وارزان خود یاری رساند .

بخاطراینکه این محل در منطقه شمال شرق تهران و در میان درختان انبوه قرار دارد و در فصلهای بهار بخاطر رویش برگها وایجاد گرده افشانی درختان وهمچنین پاییز بخاطر ریزش برگها که همراه با گرد وغبار نیز میباشدو ایجاد حساسیت و آلرژی میکند منازل و مناطق مسکونی که در این محله ها قراردارن نیز درامان نیستند ، چراکه از طریق دریچه های پنجره وکانال کولر ، درب منزل ، شومینه وغیره وارد شده و اولین جایی راکه به تصرف خوددر می آورند فرش و موکت و کفپوش منزل ومحل زندگی است پس لازم است که حد اقل در سال دوبار فرشها موکت ها و مبلمان را شستشو دهیم از طرفی چون به ماه های پایانی سال نزدیک میشویم اکثر خانواده ها به رسم دیرین خانه تکانی بفکر شستشو فرش و تمیز کردن خانه می افتند ومعمولا اولین اقدام آنها پیدا کردن یک قالیشویی نزدیک ، مجاز ، باکیفیت و ارزان است بنابر این به شما شهروندان گرامی این مژده را میدهیم ککه قالیشویی پاکمهر هم در نزدیکی شما ست هم خدمات ویژه واستثنایی دارد هم مجاز وتحت نظارت اتحادیه است وهم نسبت به کیفیت خدمات بالایی که دارد ارزانتر از دیگر قالیشویی ها است .

خدمات قالیشویی پاکمهر بطور کلی شامل :

* شستشوی فرش ، تابلوفرش ، قالی وقالیچه ماشینی و دست باف ، شستشوی انواع موکت ، کفپوش ، گلیم ، جاجیم ، گبه ، روفرشی ، پتو و…..

* سفید شویی ، اعلاء شویی * خاک گیری ، لکه برداری ، رنگبرداری ، ابریشم شویی و ….

* خشکشویی موکت وکفپوش ، خوشخواب ، صندلی داخل اتومبیل و …

* رفو ، ترمیم ومرمت فرشهای قدیمی ، رفع پوسیدگی وپارگی فرش آسیب دیده ، برطرف کردن کیس و چین خوردگی  ریشه زنی ، تعمیر وتعویض شیرازه ، چرمدوزی و ….

پاکمهر با بیش از 15 سال تجربه تخصصی در مورد شستشو و خدمات فرش در خدمت شما همشهریان عزیز در محله خیابان شهید عراقی بصورت 24/7 در تمام روزهای هفته بدون تعطیلی است.

درخشندگی وسلامتی فرشهایتان از شرکت خدماتی قالیشویی پاکمهر با منصفانه ترین قیمت بخواهید .

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهرکه خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف،  خوشخواب و پتو و پادری وکف پوش اتاق و پله پوش و شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد. درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود.که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد. واز دیگر خدمات قالیشویی بزرگ […] ...

9 فوریه 2017
ادامه مطلب