قالیشویی منطقه 8 |88690517

دسته بندی: قالیشویی منطقه 8 ,

قالیشویی پاکمهر در منطقه 8 تهران:

منطقه 8 یکی از مناطق شرقی تهران محسوب می شود و شرقی ترین منطقه از خط مرکزی تهران میباشد به همین خاطر همسایگان این منطقه در استان تهران فقط منطقه 4 در قسمت شمالی این منطقه ، منطقه 13 در پایین و قسمت جنوب و منطقه 7 از غرب با منطقه 8 هم جوار و هم مرز میباشند. منطقه 8 متشکل از 13 محله می باشد محله نظام آباد نیز که بافتی مترکم تر از دیگر نقاط این منطقه از لحاظ جمعیت ساکن دارد در قسمت غربی منطقه 8 نزدیک و هم جوار با منطقه 7 میباشد . محله های واقع در منطقه8 تهران عبارتند از تهرانپارس، هفت حوض، نارمک، کرمان، مجیدیه، مدائن،وحیدیه،زرکش، تسلیحات،دردشت، فدک،لشکرشرقی و غربی و قالیشویی پاکمهر که از بهترین و معتبرترین قالیشویی های تهران میباشد سالهاست با قدرت و اقتدار سرویس خدمات ارزنده و ممتاز خود را در سراسر تهران بزرگ و منطقه 8 ارائه مینماید.

قالیشویی پاکمهر در شرق تهران:

قالیشویی پاکمهر قادر است به تمامی مناطق واقع در شرق و شمال شرق تهران بصورت دائمی و 24 ساعته خدمات قالیشویی و خشکشویی ویژه با استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد شوینده عرضه نماید و افتخار این را دارد که میتواند لبخند رضایت رضایت را بر لبان مشتریانش با ارائه خدمات عالی و باکیفیت بنشاند. قالیشویی پاکمهر در منطقه تهرانپارس با وجود اینکه کمتر از 10سال است که در خطه شرق تهران فعالیت خدماتی قالیشویی را میکند.

خدمات قالیشویی مجاز و مجهز پاکمهر در سراسر تهران بر پایه شستشو ، خشکشویی و رفوء میباشد:

اگر فرشهای ماشینی یا دستبافت شما کثیف شده و نگران این هستید که آنها را به کجا سفارش دهید تا بدون اینکه فرشهای شما خراب یا پاره شود قالیشویی پاکمهر بهترین انتخاب برای این درخواست میباشد.اگر فرشهای شما دچار لک شده و میخواهید این لکه ها پاک شوند اما میترسید فرشهای شما در روند لکه زدایی دچار آسیب شوند باز قالیشویی پاکمهر قابل ترین قالیشویی در این زمینه است زیرا کارخانه قالیشویی پاکمهر مجهز به تمامی تجهیزات پیشرفته شستشوی فرش و موکت و پتو میباشد و هیچ موادشیمیایی برای لکه بری استفاده نمیکند بنابراین فرشها سالم و تمیز به شما تحویل میگردند.

اگر میخواهید مبل، خوشخواب و صندلهای شما مانند روز اول تمیز و درخشان شوند پرسنل کارآمد و حرفه ای قالیشویی پاکمهر خدمات خشکشویی تضمینی خود را برای شما عرضه میکنند بدون اینکه مبل و موکت شما دچار تیرگی و رنگ پریدگی شوند زیرا قالیشویی پاکمهر میداند که برای از بین بردن کثیفی و لکه از چه مواد و دستگاهی باید استفاده کند تا کاری که برای شما ارائه میدهد کامل و بدون نقص باشد.

اگر فرشهای دستباف و ماشینی شما دچار اختلاط رنگ شده قالیشویی پاکمهر با استفاده از مواد مجاز و استاندارد عملیات رنگبرداری را با بیشترین درصد و حفظ کیفیت و دوام فرش برای شما انجام میدهد اگر میخواهید ریشه و شیرازه های در رفته و پاره شده فرشهایتان تعویض نمایید یا جای سوختگی و پوسیدگی فرشها را رفع کنید قالیشویی پاکمهر با تخصص و بهره گیری از متد خاص و متبحرانه این مشکلات را مرتفع می نماید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.