آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 2 فوریه 2017

قالیشویی میدان توحید | 66553719

تماس

قالیشویی پاکمهر، یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه های قالیشویی درتهران که  با خدمات رسانی در  توحید ، نیاز اهالی این منطقه را به قالیشویی رفع کرده است . پاک مهرخدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف ، انواع مبلمان، خوشخواب، پتو، پادری ، کف پوش اتاق ، پله پوش و شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد.

درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود.که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهد شد و بهای پرداختی بابت خریداری آنها ، توسط ما ، بسیار بالا  بوده و ما بااین کار میخواهیم به مشتریانمان ثابت کنیم ، که پاک مهر ، بااستفاده از مواد مرغوب در پی کسب رضایت آنها میباشد. از دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر، اصلاح سوختگی فرش،بافت زنی،خدمات پس از شستشو،رفع زردی فرش،پرداخت،انجام میدهد.اگر نیاز به قالیشویی در منطقه توحید رادارید به  با شماره قالیشویی پاک مهر تماس گرفته  زیرا قالیشویی پاک مهر خدماتش را به منطقه توحید نیز ارائه میدهد ، با تماس شما پرسنل ما  در اسرع وقت در محل سکونت شماحاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعد از شستشو با رعایت اصول استاندارد و  اسلامی و با کیفیت ، فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده ، به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

قالیشویی پاک مهر

 

مطالب مرتبط

قاليشويي پاکمهر، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشينی شما عزيزان ، ميباشد و خدمات خود را به منطقه توحید عرضه ميکند. چرا پاک مهر؟ 1. قاليشويی پاک مهر عضو رسمی اتحاديه قاليشويی تهران ميباشد.شما عزيزان ، با سپردن فرش ومبلمان خود به يک قاليشويی معتبر ( پاک مهر ) خيال خود را از بابت شستشوآسوده […] ...

29 ژانویه 2017
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.