آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 آگوست 2021

قالیشویی در شهرآراء |88611079

تماس

قالیشویی پاک مهر شهرآرا:

شهرآراء محله ای ست در منطقه 2 شهرداری تهران که در غرب تهران واقع شده است و از جنوب به خیابان ستارخان از شمال به بزرگراه جلال آل احمد و از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود میشود. از مجتمع های مسکونی در شهر آرا می توان مجتمع ستارخان که ضلع جنوبی آن با خیابان ستارخان و ضلع شرقی این مجتمع با خیابان شهرآرا همجوار است و مجتمع ارکیده ، مجتمع نسترن و مجتمع ناهید را نام برد.

خیابان شهرآراء به موازات خیابان پاتریس لوممبا بوده و قالیشویی پاکمهر از ابتدای خیابان شهرآرا تا انتهای آن که به خیابان آرش مهر میرسد دسترسی کامل داشته و همچنین به تمامی کوی ها و خیابان های مرتبط با خیابان شهرآرا، همچون پانزدهم، محمدی، ملکوتی، آشوری ، حسین کابلی و… سرویس دهی خدمات قالیشویی دارد.

قالیشویی پاکمهر در نزدیکی شهرآرا نیز مانند دیگر جاهای مناطق 22 گانه تهران سرویس دهی فعال دارد و به راحتی در اسرع وقت سفارش خدمات قالیشویی را پذیرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن فرش ها را بصورت لول شده و کاور کشیده تحویل میدهد . قالیشویی پاکمهر مجاز بوده و تحت نظارت اتحادیه قالیشویی نرخ های شستشو را همراه با ضمانت نامه کتبی اعمال میدارد.

قالیشویی پاکمهر خوش قول بوده و تمامی خدمات فرش و قالی را که ارائه میکند در اولین فرصت ممکن با بالاترین کیفیت و در نهایت پاکیزگی و تخصص میباشد.

کلیه خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارایه می نماید عبارتند از:

خدمات شستشو: شستشوی معمولی برای فرشهای قدیمی با تراکم پایین و لاکی، شستشوی اعلاءشوئی برای فرشهای روشن با تراکم بالا که در این قسمت از شستشو از شامپوهای مخصوص ماشین شستشوی فرش استفاده میشود و اگر فرشها دارای لکه هم باشند از لکه گیر نیز استفاده میشود.در ضمن در کارخانه قالیشویی پاکمهر شستشوی انواع موکت و پتو نیز انجام میشود .( تمامی این شستشو ها همراه با آبکشی صحیح و اسلامی است.)

خشکشویی مبلمان در منزل

خدمات خشکشویی: پرسنل حرفه ای پاکمهر با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی به همراه شامپو تگزافون آلمانی مبلمان، خوشخواب، موکت و صندلی ناهارخوری شما را در حضور خودتان بصورت تضمینی تمیز و پاکیزه میکنند چنانکه گمان می کنید تازه خریده اید.

خدمات رفو: کلیه خدمات رفوی فرش و قالی دستباف و ماشینی که شامل ریشه زنی ، شیرازه دوزی ، چرمدوزی، پرداخت و قلم کاری فرشهای سوخته و رفع عیوب پارگی و پوسیدگی فرش های دست باف و ماشینی در قالیشویی پاکمهر پذیرفته میشود.

تماس با قالیشویی پاکمهر از طریق تلفن در منطقه شهرآرا با شماره های 02188611079 و 02166553719 و از طریق ثبت سفارش آنلاین به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته و حتی در روزهای تعطیل امکان پذیر میباشد.   

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر نزدیک شهرآرا: قالیشویی پاکمهر به اهالی محترم محله شهرآراء و تمامی محلات واقع در منطقه 2 خدمات رسانی کرده و هر روزه تعداد بیشماری تماس از اهالی این منطقه جهت دریافت خدمات به شهرآرا دریافت میکند. تمام شاخص های ممتاز بودن برای یک قالیشویی مجهز و مطمئن  در قالیشویی پاک مهر  توسط […] ...

28 آگوست 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.