قالیشویی نزدیک بهبودی | 66553719

دسته بندی: قالیشویی بهبودی ,

قالیشویی پاکمهر، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما عزیزان ، میباشد و خدمات خود را به منطقه بهبودی عرضه میکند.

چرا پاک مهر؟

1. قالیشویی پاک مهر عضو رسمی اتحادیه و بهترین  قالیشویی تهران میباشد.شما عزیزان ، با سپردن فرش ومبلمان خود به یک قالیشویی معتبر ( پاک مهر ) خیال خود را از بابت شستشو آسوده می نمایید.

2. قالیشویی پاک مهر، با بیش از15 سال سابقه درخشان کاری در زمینه شستشو، قالی ، فرش و مبل ،

میتواند خیال شما را از خدمات عالی ما مطمعن کند.

3. قالیشویی پاک مهر، در دریافت سریع و تحویل فوری قالی های شما سعی در کسب اعتماد شما را دارد و بلافاصله پس از تماس شما با قالیشویی پاک مهر همکاارن ما ، در محل سکونت شما حاضر شده و سفارش شما را تحویل گرفته و پس ازشستشو در سریعترین زمان، با بهترین شستشو، فرش شما را تحویل میدهد.

4. پاک مهر،  با در برداشتن کادری مجرب و متخصص درشستشو و همچنین دستگاه های روز دنیا قالی ، فرش شما را با رعایت اصول مذهبی و موازین شرعی شستشو و با آبکشی کامل و ضدعفونی و خشک کردن فرش شما ، در گرمخانه گازی فرش را به صورت لول + اتو = کاور تویل شما میدهد.

مبحث لول + اتو =کاور :مفهوم از، لول+ اتو= کاور، این است که ، بعد از شستشوی فرش، فرش دچار شکستگی و چروک شدن میشود و شما پس از پهن کردن آن در منزل شاهد پستی و بلندی فرش و برآمدگی هایی در برخی از قسمت های فرش میشوید، قالیشویی پاک مهر،  برای جلوگیری از این ناخوشایندی ها ، فرش شما را پس از شستشو لوله کرده  و پس از زدن اتو، در کاور بسته بندی کرده و درب منزل به شما تحویل میدهد.به گونه ای فرش صاف میشود که ، شما پس از پهن کردن فرش در منزل محو تمیزی و صافی فرشتان میشوید. پس تا دیر نشده و فرش شما برای ارزشمند میباشد ، با قالیشویی پاک مهر، تماس گرفته تا پرسنل ما در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شوند.

قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد.پاک مهر، باسرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد.

 

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.