آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 خرداد 1400

قالیشویی نزدیک شریعتی | 22553767

قالیشویی پاک مهر واقع درشریعتی:

قالیشویی پاک مهر به روز ترین قالیشویی دارای مجوز رسمی از اتحادیه الیشویان تهران است که به کلیه همشریان گرامی در محدوده خیابان طویل شریعتی خدمات ویژه و پیشرفته قالیشویی را در خصوص شست وشوی انواع فرشهای ماشینی،دستبافت،فانتزی،انواع مبلمان،خوشخواب،فرشهای گل ابریشم،انواع صندلی ناهار،انواع پادری،فرشهای رولی،گبه،ترمه،تابلوترمه،کفپوش اتاق (کودک و..)،به صورت تضمینی همراه با دستگاه های مدرن روز دنیا، ارائه می نماید.

بهترین قالیشویی در شریعتی ،قالیشویی پاک مهر است.

قالیشویی پاک مهر درتمام نقاط تهران خدمات رسانی داشته  وتمام خدمات را بهصوررت تخصصی و تضمیم به شما عزیزان ارائه میدهد ، شاید شما همشریان گرامی با توجه به منظقه ای که درآن ساکن میباشید،قالیشویی مد نظرخودرا انتخاب میکنید،به همین دلیل قالیشویی پاک مهر درسراسر تهران بزرگ دارای خدمات رسانی میباشد و شما در هرمنطقه ای که ساکن هستید،میتوانید از خدمات ما جهت شستشو یفر شهای خود، استفاده کنید، شما همشریان گرامی میتوانید  برای شست وشوی قالی خود، با تلفن های ما  تماس بگیرید ، تاپرسنل مجرب ما، دراسرع وقت درمحل سکونت شما عزیزان حاضرباشند،برای اینکه به قالی شما آسیبی وارد نشود،پرسنل پاک مهر ، قالی را به صورت لول شده  از شما عزیزان تحویل میگیرند و این باعث افتخار ما است که درهمه مناطق تهران، قالی و… شما را با بهترین کیفیت ها بشوییم.

قالیشویی انتخابی شما باید مجاز باشد و مجاز بودن یک شرکت قالیشویی بستگی به داشتن جواز رسمی برای کسب مدیریت این قالیشویی را دارد قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و دارای پروانه کسب از هیات نظارت بر صنف اتحادیه قالیشویان تهران میباشد.

قالیشویی مورد نظر شما باید علاوه بر داشتن یک دفتر مشخص دارای یک شرکت قالیشویی مخصوص به خود باشد قالیشویی پاکمهر دارای یک شرکت مجهز و مخصوص به نام دفتر خود دارد که فرش های شمارا پس از تحویل از شما جهت شستشو به قالیشویی معتبر و بزرگ خود حمل مینماید.

قالیشویی مجاز باید برای هر یک از فرش های شما با هویت های مختلف ، روش و شیوه های مختلفی را در نظر بگیرد زیرا استفاده از یک شیوه مناسب برای شستشو های مختف مناسب نمیباشد از اینرو شرکت قالیشویی پاک مهر مناسب با هویت هر فرش ، شستشویی مجزا و مختلفی را در نظر میگیرد.

بهترین قالیشویی کاررا باید کامل انجام دهد یعنی قالیشویی کامل و مجهز باید تمام خدمات را به صورت سرویس های   VIP  به شما عزیزان ارائه کند .این گمان  نباشد که فقط مجهز به شستشوی فرش های ماشینی شما باشد بلکه باید مجهز به شستشوی فرش های دستباف شما هم باشد و بهترین شستشو را برای فرش های دستبافت شما  انجام دهد قالیشویی پاک مهر تمام خدمات را به صورت سرویس های کاملا  VIP به شما عزیزان ارائه می کند.

****یکصد حس خوب پاکیزکی با قالیشویی پاک مهر****

 

مطالب مرتبط

قالیشویی در شریعتی امروزه با وجود انتقال ویروس‌های گوناگون اعتماد به قالیشویی یکی از دغدغه‌های همیشگی افراد شده است. علت این موضوع نظافت فرش‌ها برای جلوگیری از بیماری‌ها و همچنین انتخاب قالیشویی است که به ضد عفونی کردن محیط اهمیت بدهد. بنابراین بهتر است قالیشویی در شریعتی انتخاب کنید که علاوه بر شستشو درجه یک […] ...

30 دی 1401
ادامه مطلب

قالیشویی شریعتی: آیا تا کنون از خدمات قالیشویی پاک مهر در نزدیک شریعتی بهره مند شده اید؟ خیابان شریعتی یکی از خیابان های اصلی و طویل تهران است که جهتی شمالی- جنوبی داشته و از میدان قدس (تجریش) در شمال آغاز شده و تا پیچ شمیران ( دروازه دولت) ادامه دارد و قالیشویی پاک مهر […] ...

4 خرداد 1400
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در خیابان شریعتی ، قالیشویی پاک مهر به روز ترین قالیشویی دارای مجوز رسمی از اتحادیه الیشویان تهران است که به کلیه همشریان گرامی در محدوده خیابان طویل شریعتی خدمات ویژه و پیشرفته قالیشویی را در خصوص شست وشوی انواع فرشهای ماشینی،دستبافت،فانتزی،انواع مبلمان،خوشخواب،فرشهای گل ابریشم،انواع صندلی ناهار،انواع پادری،فرشهای رولی،گبه،ترمه،تابلوترمه،کفپوش اتاق (کودک و..)،به […] ...

4 خرداد 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.