آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 دی 1400

قالیشویی در محدوده میدان تجریش |22553767|☎📞

قالی شویی پاک مهر در تجریش:

قالیشویی پاکمهر که یکی از ده برند برتر صنعت قالیشویی در تهران است در نزدیکی میدان تجریش حضور دارد و به تمامی محله های نزدیک و اطراف تجریش هم مانند : دربند، سربند، خیابان فنا خسرو، گلابدره، سرپل تجریش، خیابان ولیعصر، زعفرانیه، الهیه، فرشته، فرمانیه، دزاشیب، نیاوران، جماران، قیطریه، قلهک  و سراسر نقاط منطقه 1 را تحت پوشش خدماتی خود دارد .

قالی شویی پاکمهر متخصص در رفع عیوب فرشهای دست بافت و ماشینی است همچنین دارای کارخانه ای مجهز به ماشین های تمام اتوماتیک و سالنهای مجزا برای شست وشو فرش های ماشینی و دست بافت  می باشد و برای شستشوی هر فرش چه ماشینی و چه دست باف از مواد شوینده مناسب برای آن استفاده میکند. کلیه خدماتی که شرکت قالیشویی پاک مهر ارائه مینماید دارای گارانتی و ضمانت نامه کتبی می باشد.

قالیشویی در قیطریه:

پاک مهر ، ارائه کلیه خدمات ازجمله شستشوی قالی(دست بافت،ماشینی) موکت، فرش، مبل و غیره…را در نزدیکی قیطریه، با بالاترین کیفیت و نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان تهران ، انجام میدهد . بهترین  قالیشویی  باکیفیت بالا  و با رعایت نکات و اصول اسلامی درقیطریه و قلهک را  و ، حتی رضایت خانواده های مذهبی و خانم های وسواسی را برآورده میسازد از شرکت قالیشویی پاکمهر بخواهید. ی

کی ازعلت هایی که  قالیشویی پاک  مهر را به عنوان بهترین قالیشویی در منطقه تجریش میشناسند،رضایت مندی مشتری و رعایت بهداشت درشست و شوی فرشها میباشد زیرا، پاک مهر فرش های شما را پس ازشستشوی  کامل با آب کر، آبکشی کرده و پس از خشک شدن و بررسی لازم توسط کارشناسان اتو زده و رول شده ، در بسته بندی کاور تحویل شما میدهد و به هیچ عنوان مواد شیمیایی را که به فرش آسیب میزند در قالیشویی مصرف نمیکند و با اضافه کردن مواد ضدپوسیدگی فرش در دومرحله از شستشو ، باعث حفظ دوام  و طولانی تر شدن فرش های شما میشود.

قالیشویی پاک مهردر حوالی تجریش ، به اینصورت عمل می نماید که ابتدا فرش ها را به صورت لوله شده با ذکر مشخصات متقاضی دریافت می نماید وبا احتیاط تا کارخانه قالیشویی پاک مهر، آن را حمل می نماید و پس از آن فرش ها را از نظر الیاف وهم چنین ضخامت الیاف ، بررسی می شوند وپس از تشخیص متناسب با نوع فرش مورد نظر، از دستگا های شست و شوی قالی استفاده می نماید و پس از آن فرشهایی کهئنیاز به خدمات داشتند  توسط رفوکاران باتجربه،رفومی گردد و به صورت لوله شده جهت جلوگیری از چروک فرش در مدت 48 ساعت در ب منزل  به مشتری عزیز، تحویل میگردد.

                                                               

بهترین قالیشویی تجریش:

قالیشویی پاک مهر یکی از قالیشویان مجاز و زیر نظر اتحادیه  میباشد. این قالیشویی با در دست داشتن جواز رسمی کسب از ، هیات عالی  نظارت بر صنف قالیشویان ، همه روزه حتی در روزهای تعطیل جهت خدمات رسانی به شما عزیزان  ساکن در تجریش آماده می باشد .

قابل توجه شهروندان ساکن تجریش :  شما با رفتن به سایت اتحادیه قالیشویان تهران ، نام قالییشویی پاک مهر را میتوانید در لیست مجاز قالیشویان مشاهده نمایید یا ، با تماس با اتحادیه قالیشویان میتوانید از ایشان بخواهید که شماره  قالیشویی پاک مهر را به شما بدهند. اگر به اینترنت یا شماره اتحادیه دسترسی نداشتید چون قالیشویی پاک مهر به دلیل مجاز بودن در  118 به ثبت رسیده است ، شما میتوانید در صورت نداشتن دسترسی به اینترنت، از این طریق با قالیشویی پاک مهر ارتباط بر قرار کنید.

در شست و شوی قالی در اطراف تجریش ، علاوه بررعایت نکات ذکر شده ، تحویل به موقع و حفظ فرش از آسیب های احتمالی ازنکات بسیار مهمی میباشد که پاک مهر به این نکات بسیار توجه کرده و هدف پاک مهر همیشه به یک شستشوی با کیفیت و رضایتمند برای مشتری، در کنار حفظ سلامت فرش ، ختم میشود  .استفاده ازشوینده های شیمایی و شست و شو با روش های قدیمی کارما نیست زیرا الیاف فرش را ازبین میبرد وعمر فرش را کوتاه میکند و حتی از قیمت آن میکاهد.

قالیشویی پاک مهر آماده ارائه خدمات خود در الهیه و تجریش میباشد و این خدمات را برای شما در غالب سرویس های  VIP برای شما عزیزان انجام میشود.

قالیشویی پاک مهر درتجریش:22553767

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.