قالیشویی در قلهک |22553767

دسته بندی: قالیشویی قلهک ,

منطقه قلهک:

قلهک نام محله ای در منطقه 3 شهرداری تهران است که در شرق محله ی دروس و غرب خیابان شریعتی واقع شده و از شمال به محدوده باغ سفارت بریتانیا منتهی میشود.منطقه قلهک از گذشته های دور دارای چندین رشته قنات بوده که هنوز برخی از آنها جاری هستند . مثلا یکی از قدیمی ترین این قناتها در باغ سفارت بریتانیاست که سالهاست درختان چنار محوطه این باغ را سیراب میکند.خیابان یخچال یکی از خیابانهای اصلی محله قلهک میباشد و از دیگر خیابانهای نزدیک به قلهک دروس ، رضا وارسته،کی نژاد و حجت سوری را میتوان نام برد.

قالیشویی پاکمهر در منطقه قلهک: 

یکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر در محله ی قلهک در نزدیکی خیابان یخچال قرار دارد که فعالیتی پر رونق داشته و همواره در حال ارائه خدمات ناب قالیشویی برای فرشهای دستباف و ماشینی ساکنین این محله میباشد. از دیگر شعبات این قالیشویی در منطقه 3 شعبه پاسداران است. قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران شعبه فعال داشته و بهترین و پیشرفته ترین خدمات فرش و قالیشویی را با نظارت مستقیم اتحادیه قالیشویان در تهران عرضه میدارد.

در کارخانه قالیشویی پاکمهر شستشوی انواع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت ، تابلو فرش ، پتو و روفرشی و … با استفاده از مجهز ترین دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده خارجی استاندارد به دو روش سنتی برای فرشهای دستباف و اتوماتیک برای فرشهای ماشینی و موکت انجام میشود.

انجام عملیات رفو ، لکه برداری و رنگبرداری رفع اختلاط رنگ برای فرشهای دستبافی که در شستشوهای قبلی ایجاد شده با بالاترین درصد رنگ برداری بصورت کاملا حرفه ای و با تضمین سلامت فرش در قالیشویی پاکمهر انجام میشود.

خشکشویی مبلمان ، تشک خوشخواب ، فرش و موکت با دستگاه های مخصوص خشکشویی و استفاده از شامپو تگزافون با تضمین نهایت پاکیزگی توسط قالیشویی پاکمهر در محل انجام میشود.

خدمات 24ساعته قالیشویی پاکمهر در محله قلهک و نواحی اطراف آن در منطقه 3 از طریق شماره تلفن 02122552909و سفارش آنلاین قالیشویی در تمام روزهای سال بدون تعطیل امکان پذیر است.

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.