آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 29 آذر 1400

قالیشویی در حوالی قلهک |22553767

قالیشویی پاک مهر در منطقه قلهک:

قلهک نام محله ای در منطقه 3 شهرداری تهران است که در شرق محله ی دروس و غرب خیابان شریعتی واقع شده و از شمال به محدوده باغ سفارت بریتانیا منتهی میشود.منطقه قلهک از گذشته های دور دارای چندین رشته قنات بوده که هنوز برخی از آنها جاری هستند . مثلا یکی از قدیمی ترین این قناتها در باغ سفارت بریتانیاست که سالهاست درختان چنار محوطه این باغ را سیراب میکند.خیابان یخچال یکی از خیابانهای اصلی محله قلهک میباشد و از دیگر خیابانهای نزدیک به قلهک دروس ، رضا وارسته،کی نژاد و حجت سوری را میتوان نام برد.

قالیشویی پاکمهر در منطقه قلهک: 

یکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر در محله ی قلهک در نزدیکی خیابان یخچال قرار دارد که فعالیتی پر رونق داشته و همواره در حال ارائه خدمات ناب قالیشویی برای فرشهای دستباف و ماشینی ساکنین این محله میباشد. از دیگر شعبات این قالیشویی در منطقه 3 شعبه پاسداران است. قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران شعبه فعال داشته و بهترین و پیشرفته ترین خدمات فرش و قالیشویی را با نظارت مستقیم اتحادیه قالیشویان در تهران عرضه میدارد.

در کارخانه قالیشویی پاکمهر شستشوی انواع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت ، تابلو فرش ، پتو و روفرشی و … با استفاده از مجهز ترین دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده خارجی استاندارد به دو روش سنتی برای فرشهای دستباف و اتوماتیک برای فرشهای ماشینی و موکت انجام میشود.

انجام عملیات رفو ، لکه برداری و رنگبرداری رفع اختلاط رنگ برای فرشهای دستبافی که در شستشوهای قبلی ایجاد شده با بالاترین درصد رنگ برداری بصورت کاملا حرفه ای و با تضمین سلامت فرش در قالیشویی پاکمهر انجام میشود.

خشکشویی مبلمان ، تشک خوشخواب ، فرش و موکت با دستگاه های مخصوص خشکشویی و استفاده از شامپو تگزافون با تضمین نهایت پاکیزگی توسط قالیشویی پاکمهر در محل انجام میشود.

خدمات 24ساعته قالیشویی پاکمهر در محله قلهک و نواحی اطراف آن در منطقه 3 از طریق شماره تلفن 02122552909و سفارش آنلاین قالیشویی در تمام روزهای سال بدون تعطیل امکان پذیر است.

 

مطالب مرتبط

اگر شما هم به دنبال بهترین قالیشویی در قلهک و دیگر محله‌های منطقه‌ی ۳ تهران هستید، در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید. همانطور که اشاره شد ما در این بخش قصد معرفی بهترین قالیشویی در دولت و تمامی مناطق تهران را داریم که با اسم پاکمهر شناخته شده است. این قالیشویی از ویژگی‌های […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در قلهک: قلهک محله‌ای است واقع در منطقه 3 تهران، قلهک از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به دروس و از شمال به حدود باغ سفارت بریتانیا منتهی می‌شود. قالیشویی پاکمهر درحوالی قلهک با داشتن سالها تجربه درشستشوی فرش و موکت با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و قیمت مناسب آماده خدمت […] ...

29 آذر 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.