قالیشویی نزدیک ستارخان |66553719

دسته بندی: قالیشویی ستارخان ,

قالی شویی پاکمهر در منطقه ستارخان:

محله ستارخان در قسمت غربی و منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است که بصورت شرقی ، غربی میباشد این خیابان با چندین محله و خیابان در مسیر خود تقاطع دارد من جمله فلکه دوم صادقیه ، فلکه اول صادقیه ( اریاشهر) ،برق آلستوم ، تاکستان ، نیایش، حبیب الله ، دریان نو، شادمان ، تا میدان توحید همگی با خیابان ستارخان در ارتباط هستند. 

قالیشویی و مبل شویی پاکمهر تهران، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات قالی شویی و مبل شویی به ساکنین محترم در منطقه ستارخان و حوالی آن میباشد.

سایر خدمات قالیشویی اطراف  ستارخان پاکمهر تهران :

قالی شویی پاکمهر علاوه بر خدمات شستشوی فرش و قالی ، موکت، پتو و … به صورت حرفه ای و با استفاده از مواد فاقد عنصر شیمیایی و درجه 1 خدمات رفوء ( ریشه زنی، شیرازه دوزی، چرم دوزی، رفع پوسیدگی، پارگی و بیدخوردگی، قلمکاری و پرداخت و…) و خشک شویی ( مبلمان اداری و منزل، موکت چسبیده، فرش و تشک خوشخواب) راهم دارد.

پاک مهر در خیابان بهبودی:

بهترین  قالیشویی در ستارخان و بهبودی، قالیشویی  پاک مهر است که با بیش از سال ها خدمت در شستشوی تضمین شده و با کیفیت انواع فرش های ماشینی و دستبا ت و قالی و موکت در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز که در منطقه ستارخان سکونت دارید می باشد. چنانچه فرشهای گران قیمت دارید و قالیشویی مورد اطمینان در ستارخان سراغ ندارید به ما اعتماد کنید. پرسنل ما ظرف مدت کوتاهی در محل حاضر شده و فرشهای شما را تحویل گرفته فرش را  شسته و تمیز و کاور شده در اسرع وقت تحویل شما عزیزان می دهد. کافی است یکبار فرشهای خود را به ما بسپارید تا شاهد درخشندگی و تمیزی فرش بعد از شستشو در قالیشویی پاک مهر،در ستارخان باشید.

قالیشویی پاکمهر با شستشوی انواع مبلمان و خوشخواب برترین قالیشویی در تهران بزرگ می باشد.

در صورتی که فرش های شما دچار لک و یا سوختگی شده، قالیشویی پاکمهر متخصص در ترمیم انواع سوختگی و یا پارگی فرش و رفع لک زردی فرش و ترمیم شیرازه های فرش در ستارخان می باشد. تنها قالیشویی در  ستارخان قالیشویی پاکمهر است که، فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و به صورت لول شده و کاور کشیده تحویل شما همشهریان گرامی میدهد.

نزدیکترین قالیشویی در ستارخان  قالیشویی پاکمهر می باشد.

شماره تماس :66553719 -44234277

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.