آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 خرداد 1400

قالیشویی در محدوده صادقیه (02144444679)☎📞

قالیشویی پاک مهر در فلکه اول صادقیه:


کارخانه قالیشویی پاک مهر تهران عضو معتبر و فعال اتحادیه قالیشویی تهران با 20 سال سابقه کار در صنعت قالیشویی ،شستشو بادستگاه های تمام اتوماتیک ارائه خدمات تخصصی شستشو و ترمیم فرش های صادراتی و قالی  های نفیس ابریشم،گل ابریشم و دستبافت و ماشینی با مواد شوینده ممتاز و شامپو خارجی ساخت  آلمان و ارائه خدمات مبل شویی و خشکشویی فرش در منزل با بهترین شامپوهای خارجی به نام شامپو مبل شویی تگزافون آلمانی.

خدمات ترمیم فرش شامل:

لکه برداری،ریشه زنی،رفو گری،چرم،رفع سوختگی،ریشه بافی  و شیرازه بافی

اگر درمنطقه جناح ، صادقیه ، و اشرفی اصفهانی در جستجوی یک قالیشویی معتبر، ممتاز و مجاز هستید ، قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشوی اسلامی وبا کیفیت فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

قالیشویی خوب حوالی صادقیه قالیشویی پاک مهر با داربودن جواز رسمی کسب وکیفیت بالا در شستشو و همچنین تجهیزات  فوق حرفه ای و پرسنل مجرب و دقیق ، همه روزه در سراسر تهران سرویس دهی دارد و دلیل موفقیت کار خود را فقط درمشتری مداری میداند.

بروزترین قالیشویی ، دراطراف آریاشهر، نزدیک فلکه دوم صادقیه ، قالیشویی پاک مهر، عضو رسمی اتحادیه ، همه روزه  در خدمت شما عزیزان میباشد.

اگر شما عزیزا ن در منازل خویش از فرشهای دستباف استفاده میکنید و نیاز به قالیشویی مطمعن و مورد اعتمادی دارید ، که به فر شهای شما آسیب نزند و بهترین شستشو را برای فرش های شما انجام دهد، پیشنهاد من به شما عزیزان قالیشویی بزرگ پاک مهر میباشد.این قالیشویی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و بر خورداری از بهترین نیرو های انسانی فر شهای شما را به شیوه سنتی شستشو داده و با آب کر آبکشی کامل مینماید.

دلیل به کارگیری از شیوه سنتی برای شستشوی فرشهای ماشینی و دستباف، این میباشد که، این قالی ها به دلیل بافتی که به دست بشر بر تارو پود آن ها زده شده ، حساس بوده و نیاز به شستشوی سنتی دارند اگر برای شستشوی آنها باروش مکانیزه اقدام کنیم ، احتمال زیادی دارد که فرش در زیر دستگاه پاره شود.قایشویی پاک مهر با بهترین نیروهای کاردان و مجرب قالی های دستباف و ماشینی شما راشستشو میدهد.