آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 دی 1400

قالیشویی در منطقه الهیه تهران |22553767|☎📞

قالیشویی پاکمهر در الهیه:

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیرانات است. خیابان فرشته، مشهورترین خیابان این محله می‌باشد. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر، از جنوب تا چهارراه پارک‌وی و از شرق تا پل رومی و جاده قدیم شمیران وسعت پیدا می‌کند. الهیه  در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است. بهترین قالیشویی نزدیک  الهیه ، قالیشویی  پاک مهر است که متخصص در شستشوی انواع فرشهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب و فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری و فرش رولی ،گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ، کف پوش اتاق ( کودک و….) را با مجهزترین دستگاه های روز دنیا میباشد.

شما اهالی محترم الهیه ، اگر نیازبه مبل شویی و قالیشویی دارید، باشماره های پاک مهر درفرشته و الهیه  تماس بگیرید.  پاک مهر، توسط واحدهای سریع و خودروهای مطعن و سالم خود در مناطق جنوب ،شرق،غرب و شمال تهران، بلافاصله بعداز تماس شما،در محل سکونت شما حاضر شده وفرشهای شما را به صورت لوله شده جمع کرده وبعد از بردن به کارخانه قالیشویی مجاز پاک مهر،  بسته به جنس  فرش والیاف ، آن را با دستگاه های مربوط به آن فرش ومواد مناسب برای آ ن فرش،  شستشو میدهد.

                                                                         

همه روزه قالیشویی پاک مهر باداشتن تماس های متعددی از محدوده الهیه به منظور قالیشویی دارد،  که علت اصلی آن داشتن جواز کسب،مشتری مداری،قیمت مناسب وکیفیت ورعایت نکات اسلامی در شستشوی وداشتن سابقه کار درخشان میباشد.

ویژگی های قالیشویی در الهیه:

1. قالیشویی پاک مهر تماس های متعددی داشته زیرا : مجاز بوده و تمامی خدمات و نرخ ها را بر اساس نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه در نظر میگیرد.

2. مشتری مداری: پاک مهر با ارسال پیامک کوتاه در ایام و مناسبت های مختلف ، مایه دلگرمی شما شده و به شما اعلام میکند که حضور دائمی در بازار کار دارد.

3. کیفیت شستشو در پاک مهر، دارای چند رکن است. برای داشتن یک کار با کیفیت ، باید موا مرغوب، دستگاه ها مجهز و افراد و نیروها ، توانمند و کار آزموده باشند که در نتیجه کار با این شرایط ، به کیفیت در کارختم میشود.قالیشویی پاک مهر با داشتن تمام شرایط یک قالیشویی مجاز و باکیفیت میباشد.

4. شستشوباید به صورت اسلامی باشد : قالیشویی پاک مهر با رعایت موازین شرعی و اسلامی تمام شستشوها را با آب کر با رعایت نکان و اصول اسلامی شستشو میدهد مخصوصا برای افرادی که شک به رفع شدن نجاست در فرششان در قالیشویی دارند، پاک مهر بهترین انتخاب است زیرا فرش های شما با آب کر شستشو داده میشود.  

5. پاک مهر فر شهای شما را در منزل به صورت لول شده جمع آوری کرده و در هنگام تحویل نیز به صورت لول شده تحویل شما میدهد.

اکثر منازل الهیه تاکنون حداقل یکباراز امکانات ما بهره مند شده اند.پس تا دیرنشده است با بهترین قالیشویی نزدیک فرشته و الهیه ( پاک مهر) ،  تماس گرفته تاشما نیز از خدمات ما بهره مند شوید.

شماره تماس قالیشویی: 02122552909

مطالب مرتبط

از بین شعب مناطق شمالی تهران، قالیشویی در الهیه یکی از بهترین‌های آن است. این قالیشویی در منطقه الهیه واقع شده است و مشتریان ساکن آن منطقه می‌توانند سفارش خود را برای این قالیشویی ثبت کنند. اما باید دقت کنند که بهتر است حتما خودشان هم ساکن آن منطقه باشند چون حمل و نقل در […] ...

6 اردیبهشت 1402
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.