آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 14 بهمن 1402

قالیشویی در منطقه الهیه تهران |22553767|☎📞

قالیشویی در منطقه الهیه تهران یکی از شعبه‌های قالیشویی‌های پاکمهر است که در  واقع شده است. پاکمهر نام یکی از قالیشویی‌های خوب تهران است که سابقه فعالیت آن بیش از یک دهه است. این قالیشویی به پاس خدمات خوب و منحصربه فرد خود یکی از قالیشویی‌های بزرگ و شناخته شده تهران است.

منظور از بزرگ بودن قالیشویی، وسعت فعالیت‌های آن است که شامل تمام مناطق 22 گانه تهران می‌شود. یعنی در تمام مناطق 22 گانه تهران شعبه‌ یا شعبه‌هایی از این قالیشویی وجود دارد و هر شعبه نیز مناطق خاصی را تحت پوشش قرار می‌دهد. چنانچه قالیشویی در منطقه الهیه تهران شامل منطقه الهیه و اطراف آن است.

بنابراین اگر کسی ساکن مناطق اطراف الهیه مانند فرشته باشد می‌تواند از خدمات این شعبه استفاده کند. بنابراین اگر به دنبال قالیشویی در فرشته هستید شعبه الهیه به شما نزدیک است. جدا از این ویژگی، موضوع مهم‌تر این است که قالیشویی در منطقه الهیه تهران خدمات متنوعی را در زمینه قالیشویی ارائه می‌دهد.

خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران

قالیشویی در شریعتی یا همان شعبه الهیه نیز همان خدماتی را در سایر شعبه‌ها وجود دارد، ارائه می‌دهد. این خدمات شامل خدمات زیر است:

  • شست و شو
  • تعمیر
  • مشتری مداری

مرحله اول شست و شو

قبل از آنکه با مرحله شست و شو آشنا شوید بد نیست بدانید که نحوه ثبت سفارش شست و شوی قالیشویی در قیطریه (شعبه الهیه) به چه شکل است. روش ثبت سفارش به دو صورت تماس تلفنی و مراجعه آنلاین به سایت پاکمهر صورت می‌گیرد. برای تماس تلفنی می‌توانید از خطوط متعدد این شعبه استفاده کنید. روش آنلاین نیز روشی آسان است که ازطریق آن می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و حتی هزینه سفارشات خود را نیز پرداخت کنید. تعبیه این دو روش باعث شده است تا شما در طول 24 ساعت به راحتی و بدون معطلی بتوانید با این قالیشویی تماس بگیرید.

آغاز شست و شو در قالیشویی در منطقه الهیه تهران

بعد از ثبت سفارش، نیروهای پاکمهر قالی‌ها یا سایر کفپوش‌های شما را به قالیشویی منتقل می‌کنند تا فرآیند شست و شو را آغاز کنند. مرحله آغازین شست و شو، گردگیری یا تمیز کردن زباله‌های قالی‌ها است. بعد از آن قالی‌ها جارو کشیده شدند، داخل دستگاه قرار داده می‌شوند. دستگاه‌ها شامل دستگاه‌های به روز و کاملا پیشرفته هستند که مراحل شست و شو را از طریق خیس کردن قالی‌ها، به کارگیری شوینده، آبگیری و نهایتا خشک کردن انجام می‌دهند.

معمولا تمام این مراحل یک بار انجام می‌شود. اما ممکن است در مواردی مراحل فوق بیش از یک بار نیز تکرار شوند که به آن اعلاشویی گفته می‌شود. اعلاشویی مختص قالی‌های بسیار کثیف است که معمولا با یک مرتبه شست و شو تمیز نمی‌شوند.

استریلیزه کردن فرش‌ها

بعد از شست و شو مرحله استریلیزه کردن نیز انجام می‌شود. یعنی از موادی جهت از بین بردن آلودگی‌های زیستی یا محیطی که احتمال دارد روی قالی وجود داشته باشد استفاده می‌گردد. این مواد از موادی کاملا باکیفیت است که هیچ گونه آسیبی به قالی‌های شما وارد نمی‌کند. در مورد مواد شوینده نیز این ادعا وجود دارد. مواد شوینده قالیشویی در منطقه الهیه تهران از موادی باکیفیت است که علاوه بر تمیزی قالی‌های شما با محیط زیست نیز سازگار است.

فرآیند شست و شوی قالیشویی در منطقه الهیه تهران شامل دو ویژگی اساسی دیگر نیز است. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

  • شست و شوی شرعی
  • خدمات شست و شوی انواع کفپوش‌ها

شست و شوی شرعی مرحله جداگانه‌ای نیست. بلکه منظور از این ویژگی آن است که مرحلخه آبگیری به طور کامل انجام می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا آب کاملا به عمق تار و پودهای قالی یا فرش شما تفوذ کند. بنابراین اگر قالی شما به نجاست آغشته شده باشد با روش شست و شوی قالیشویی در منطقه الهیه تهران از نظر شرعی کاملا پاک کی‌شود.

منظور از انواع کفپوش‌ها نیز ارائه خدمات برای موکت، گلیم، زیلو، پتو و… است. قالیشویی در منطقه الهیه تهران علاوه بر قالی‌ها، خدمات شست و شوی مبلمان، تابلو فرش و… را نیز ارائه می‌دهد. کیفیت شست و شوی تمام کفپوش‌ها نیز مانند قالی‌ها در سطح عالی است.

قالیشویی در منطقه الهیه تهران

تعمیر و مرمت فرش‌ها در قالیشویی در منطقه الهیه تهران

اگر قالی شما دچار آسیب شده باشد می‌توانید با خدمات تعمیر و مرمت قالیشویی در الهیه آن را تعمیر کنید. این خدمات شامل خدمات زیر است:

رفوگری: اصلاح آسیب‌های مربوط به پارگی و پوسیدگی

ریشه زنی: اصلاح ریشه‌های قالی

دارکشی: اصلاح کج شدگی قالی (این مورد بیشتر در مورد قالی‌های دستباف اتفاق می‌افتد)

قلم زنی: از بین بردن عدم یکنواختی رنگ‌ها در قالی

رنگ بندی: اصلاح به هم ریختگی رنگ‌های قالی

تعمیر شیرازه: اصلاح قسمت کناری یا شیرازه قالی‌ها

مشتری مداری

از مشتری مداری به عنوان خدمات معنوی و تکریم مشتریان در کسب و کارهای مختلف یاد می‌شود. البته مشتری مداری در همه کسب و کارها وجود ندارد؛ زیر بسیاری از مشاغل خود را بی‌نیاز از این ویژگی می‌دانند. اما قالیشویی در منطقه الهیه تهران معتقد است که همه مشتریان این قالیشویی ارزشمند هستند و لایق دریافت بهترین خدمات هستند. به همین دلیل قالیشویی در منطقه الهیه تهران و همچنین سایر شعبات پاکمهر، چندین اصل مهم را برای ارتقای خدمات مشتری مداری تعریف کرده‌اند:

نظم و سرعت

دو ویژگی نظم و سرعت برای آن است که شما مشتریان عزیز بدون اتلاف وقت خود از خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران برخوردار شوید. این دو ویژگی در تمام مراحل قالیشویی در منطقه الهیه تهران دیده می‌شود. از زمان تماس و ثبت سفارش گرفته تا زمان تحویل قالی‌ها. چنانچه بعد از اتمام کار شست و شو، قالی‌ها طی دو یا سه روز کاری تحویل داده می‌شوند. ویژگی نظم نیز به معنای آن است که تمام مراحل بدون هیچ گونه بی‌نظمی و طبق قواعد مقرر شده در قالیشویی انجام می‌شود.

اعمال تعرفه‌های منصفانه

خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران دارای تعرفه‌های بسیار منصفانه است. علیرغم آنکه خدمات این قالیشویی بسیار منحصربه فرد است اما قیمت خدمات آن در مقایسه با سایر قالیشویی‌های بسیار عادلانه است. استفاده از تعرفه‌های عادلانه نیز در راستای ایجاد دسترسی همه مشتریان به خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران صورت گرفته است.

پشتیبانی از دیدگاه‌های مشتریان

منظور از پشتیبانی از دیدگاه‌های مشتریان به معنای ارائه دیدگاه‌ها، انتقادات و حتی پیشنهادات بعد از دریافت خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران است. این خدمت برای آن است که اگر از خدمات این قالیشویی ناراضی بودید بتوانید پیگیر مطالبات خود باشید.

سخن نهایی قالیشویی در منطقه الهیه تهران

همانطور که مشاهده کردید خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران خدماتی با کیفیت عالی و سرعت بالا است. استفاده از خدمات این مجموعه می‌تواند به صرفه جویی در زمان، انرژی و حتی کم کردن هزینه‌های شما کمک کند. پس برای یک بار هم که شده است از خدمات قالیشویی در منطقه الهیه تهران استفاده کنید تا متوجه ارزش خدمات این قالیشویی شوید.

مطالب مرتبط

قالیشویی الهیه یکی از مراکز معتبر و با تجربه در زمینه شستشو و نظافت فرش در منطقه الهیه تهران است. با ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و دقت، این قالیشویی توانسته است جایگاه ویژه‌ای در میان مشتریان خود به دست آورد. شعبه الهیه از قالیشویی پاکمهر با قابلیت دسترسی آسان در مناطق مختلف الهیه و […] ...

2 اسفند 1402
ادامه مطلب

از بین شعب مناطق شمالی تهران، قالیشویی در الهیه یکی از بهترین‌های آن است. این قالیشویی در منطقه الهیه واقع شده است و مشتریان ساکن آن منطقه می‌توانند سفارش خود را برای این قالیشویی ثبت کنند. اما باید دقت کنند که بهتر است حتما خودشان هم ساکن آن منطقه باشند چون حمل و نقل در […] ...

6 اردیبهشت 1402
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.