آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 9 آذر 1400

قالیشویی در ولنجک |22552909

قالیشویی پاکمهر در محله ولنجک:

بارزترین و مجهز ترین قالیشویی در منطقه شمال تهران قالیشویی پاکمهر است که در محله ولنجک حضوری پررنگ و فعال دارد. از این رو اگر به دنبال قالیشویی هستید که کلیه خدماتی که ارائه مینماید دارای ضمانت و گارانتی باشد و بالاترین و ارزنده ترین کیفیت را برای فرشها و موکتهایتان عرضه نماید بدون شک قالیشویی پاکمهر مناسب ترین و بهترین انتخاب میباشد.

ولنجک نام یکی از محله های شمال شهر و منطقه شمیرانات است که در منطقه 1 واقع شده است. محله ولنجک امروزی در میان ارتفاعات توچال از شمال و محله پارک وی( بزرگراه چمران) در جنوب و محله درکه از سمت غرب و رودخانه ولنجک از سمت شرق قرار گرفته از خیابان های اصلی در محله ولنجک خیابان ساسان ، خیابان ولنجک، خیابان سیزدهم، خیابان امیرآبادی ، بلواردانشجو و خیابان یمن هستند ، همینطور محله های اطراف ولنجک، تجریش_ محمودیه_ اوین_ زعفرانیه و درکه میباشند. اگر درباره هویت محله ولنجک بخواهیم بیشتر بدانیم این است که: این محله تا قبل از دهه 50 قسمتی از زعفرانیه امروزی و تنهایک روستای کوچک که اطراف آن را زمین های کشاورزی و علفزارهای سرسبز پوشانده بوده ، همچنین رودخانه ای بین زعفرانیه و ولنجک جاری بود که دیگر از آن روخانه و قنات پرآب امروزه اثری باقی نیست.

قالیشویی در زعفرانیه:

قالیشویی ممتاز و مطرح در منطقه زعفرانیه قالیشویی پاکمهر است که متخصص در شستشوی انواع فرشهای دستباف همچون فرش دستباف کاشان، دستباف تبریز، دستبافت اصفهان و مشهد و…. میباشد که خدمات شستشویش نیز مانند دیگر خدمات این قالیشویی دارای ضمانت در حفظ و سلامت فرش و تثبیت رنگ و… میباشد. همچنین شستشوی انواع فرشهای ماشینی با هر درجه و کیفیت تراکم و میزان چرکی و کثیفی باشند چه ایرانی و چه خارجی همه با بالاترین کیفیت و پاکیزگی همراه با گارانتی عرضه میشود. از این رو اگر ساکن محله زعفرانیه هستید و میخواهید بهترین کیفیت را برای خدمات فرشهای خود دریافت نمایید، قالیشویی پاکمهر در خدمت شما شهروندان گرامی میباشد.

خدمات قالیشویی پاکمهر:

شستشو:

شستشوی انواع فرشهای دستباف و ماشینی بصورت اعلاشوئی، سفیدشوئی، دوبارشویی، لکه بری، رنگبرداری و… همراه با آبکشی نهایی و اسلامی تضمینی.

شستشوی انواع موکت، ( ساده، پالاز،گل برجسته، طرحدارو…) پتو، روفرشی، کناره، پادری و غیره در قالیشوییی پاکمهر بصورت تضمینی و تخصصی انجام میشود.

رفوء:

خدمات ریشه زنی و تعویض ریشه برای فرشهای دستباف و ماشینی، شیرازه دوزی برای فزشهای دستباف و ماشینی و موکت، چرمدوزی برای فرشهای دستباف و ماشینی، دارکشی ، رفع سوختگی با بالاترین درصد، رفع عیوب پارگی و پوسیدگی برای فرشهای دستباف و ماشینی، پرداخت و قلمکاری فرشهای دستباف و ابریشمی و… بصورت تضمینی و تخصصی در قالیشویی پاکمهر انجام میشود.

خشکشویی:

قالیشویی پاکمهر متخصص در شستشو و خشکشویی انواع مبلمان منزل و اداری ، صندلی ناهارخوری، خوشخواب، موکت و فرش است که با پرسنلی زبده و آماده و بهره بری از دستگاه های مخصوص خشکشویی و استفاده از شامپو تگزابن آلمانی میتواند تمیزی و درخشنگی دوباره را برای مبلها و موکتها و…. شما باز گرداند.

ارتباط با قالیشویی پاکمهر در منطقه ولنجک از طریق تلفن: 22552909 _ 22553767 و سرویس سفارش آنلاین قالیشویی بصورت 7/24 روز هفته حتی روزهای تعطیل میباشد.

از زمانی که قالیشویی پاکمهر فرشهای شما را برای انجام خدمات شستشو جمع آوری میکند تا زمانی که به صورت لول و کاور شده تحویل نماید فقط 48 ساعت زمان صرف میشود.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

بدنبال یک قالیشویی در ولنجک میگردید؟ قالیشویی پاک مهر با در دست داشتن جواز کسب از هئات نظارت بر قالیشویان  و عضو فعال اتحادیه همه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته آماده پاسخ گویی به تماس های شما و خدمات رسانی به منطقه  ولنجک میباشد . […] ...

9 آذر 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.