آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 شهریور 1400

قالیشویی نزدیک شهرآرا پاکمهر |88690517|☎📞

قالیشویی پاک مهر نزدیک شهرآرا:

قالیشویی پاکمهر به اهالی محترم محله شهرآراء و تمامی محلات واقع در منطقه 2 خدمات رسانی کرده و هر روزه تعداد بیشماری تماس از اهالی این منطقه جهت دریافت خدمات به شهرآرا دریافت میکند. تمام شاخص های ممتاز بودن برای یک قالیشویی مجهز و مطمئن  در قالیشویی پاک مهر  توسط مشتریان عزیزمان دیده شده است.  از شاخص های مهم یک قالیشویی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مجاز و معتبر بودن :

یک قالیشویی باید جواز قانونی و زیرنظر اتحادیه قالیشویان داشته باشد. مسلم است که اگر در اینترنت نام قالیشویی های مجاز را جستجو نمایید ،  حتما باید نام قالیشویی مد نظر شما در لیست قالیشویان مجاز اتحادیه باشد . پس اگر نام قالیشویی که مد نظر شماست در آن لیست بود بدانید و مطمئن باشید که ، یک قالیشویی مجاز میباشد و علاوه براین باید از آشنایان تحقیق کنید که ، آیا نام این قالیشویی را تا به حال به گوشتان خورده ؟  آیا  آن تعاریفی که شنیده ام از این قالیشویی صحت دارد؟  دیگر این که به سابقه فعالیت این واحد تجاری  توجه زیادی نمایید .

دفتر قالیشویی :

مسلم است که یک قالیشویی فقط به داشتن دفاتر ختم نمیشود ، بلکه باید دارای کارخانه قالیشویی مخصوص به نام دفتر خود را داشته  باشند . چون بر خی از دفاتر قالیشویان فقط واسطه بین کارخانه ومردم میباشند و فقط فرش ها را تحویل گرفته و به کارخانه تحویل میدهند . پس توجه داشته باشید که قالیشویی را که انتخاب میکنید دارای کارخانه مجازمخصوص به خود باشد. قالیشویی که معتبر هستند و دارای کارخانه مخصوص و مجهز هستند پس از شستشوی فرش ها ، پشت فرش های شما باید یک برچسب مخصوص به آن قالیشویی باشد، که فرشتان را به آنها  تحویل داده اید ، باشد.

در حالت کلی یعنی وقتی با قالیشویی  ( N  ) جهت شستشوی  قالی های خود تماس گرفتید ، باید پس ازشستشو به برچسبی که پشت فرش شما با نام آن کارخانه ای که قالی شما را شسته درج شده ، دقت کنید . برای مثال ؛  برچسب مخصوص بانام  ( N ) بعد از شستشو در کارخانه  ( N )  در پشت فرش شما باید باشد ، که مطمئن شوید فرش شما را همان کارخانه ای شستشو داده که فرش را به دفاتر آنها تحویل داده اید ، یعنی  نام دفترشان و نام کارخانه قالیشویی آنها ،  یکی باشد و متفاوت نباشد. مثلا دفتر(  قالیشویی پاکمهر )، کارخانه قالیشویی ( پاکمهر ) .

قالیشویی مکانیزه یا سنتی :

یک قالیشویی خوب باید ترکیبی از این دو باشد یعنی نه سنتی باشد و نه مدرن.

یعنی پایه کار برخی از فرش ها با شیوه های سنتی جواب گو میباشد و پایه شستشوی برخی از فرش ها به روش مکانیزه بیشتر جوابگو میباشد. برای مثال برای شستشوی فرش های دستبافت که بافت دست بشر است ،  بیشتر روشهای سنتی برای شستشوی  آنها به کار میرود. استاد کار ماهر باید بداند که ، در شستشوی فرش ها کدام روش بهتر میباشد. برای مثال ؛  برای شستشوی  فرش های ماشینی باید از روشهای مکانیزه و مدرن استفاده کرد زیرا ، خود این فرش ها چون ماشینی هستند دوامشان در زیر دستگاه های شستشو بیشتر میباشد و باید به وسیله دستگاه های آبگیر ، به صورت فشرده کاملا  آبگیری شود.

قالیشویی خوب کار فرش را تکمیل میکند :  مسلم است قالیشویی فقط به شستشو ختم نمیشود بلکه ، قالیشویی خوب و حرفه ای باید خدمات خود را به صورت  VIP  انجام دهد ، یعنی ؛  در هنگامی که کارشناس قالیشویی فرش شما را بازدید کرد باید ،  خدماتی که فرش شما علاوه بر شستشو نیاز دارد را به شما توضیح دهد . مثلا اگر به ریشه زنی ، چرم دوزی ، شیرازه ، رفع سوختگی ، پارگی ، مرمت سازی ، رفو و  لکه برداری نیز  نیاز داشته باشد، باید  تمام این خدمات را در قالیشویی برای شما انجام دهد. به طور کلی باید یک قالیشویی مجهز از همه حیث و جهاتی منظم و متخصص و حرفه ای در کار باشد.

زمان تحویل فرش :

زمان تحویل فرش را باید به طور دقیق با شما هماهنگ کند و بد قولی و اتلاف وقت نداشته باشد و درست سر ساعت هماهنگ شده با شما ، در محل سکونت شما حضور یابند.

نوع شستشو و مواد شستشو : یک قالیشویی ممتاز باید از موادی برای شستشوی فرش های قدیمی و به اصطلاح مرده ، استفاده کند که فرش شما را تا چند درجه احیا کند و برای شستشوی فرش های تازه ، از مواد ضد پوسیدگی فرش استفاده  نمایند . نوع شستشو باید به  وسیله  کارشناس به شما معرفی و شما مایل هستید که هر گونه شستشویی  را که قادر به انجام آن برای فرشتان هستید، انجام دهید.

 

” قالیشویی پاکمهر در مرزداران “

 

قیمت و نرخ های شستشو : قیمت های یک قالیشویی معتبر باید طوری باشد که مشتری را راضی کند و به گونه ای باشد که بهترین شستشو را برای ایشان انجام دهند.

مشتری مداری : یک قالیشویی معتبر باید دارای واحد های ارتباطی بین خود و مشتریانش باشد . مثلا َ؛ ازطریق سایت و پیامک های قالیشویی ، مشتریان خویش را از حضور دائمی و همیشگی خود در صنف قالیشویان ، آگاه نمایند.

همشهریان گرامی ، بهترین قالیشویی که تمام نکات و اصول اسلامی و شرعی و استاندارد شستشو را درشستشوی فرش های شما انجام میدهد ، قالیشویی پاک مهر،  میباشد که با بیش 15 سال سابقه کاری درخشان همه روزه حتی روزهای تعطیل پاسخ گوی تماس شما عزیزان میباشد. اهالی محترم منطقه شهر آرا ، جهت بهره مندی از خدمات پاک مهر، با شماره درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید،  تا پرسنل خود را جهت ، حمل فرش به کارخانه ،  در منزل شما حضور یابند.

اهالی محترم محله شهرآرا و گیشا ، میتوانند بااطمینان نسبت  به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر به عنوان سریع ترین قالیشویی اقدام نمایند.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر شهرآرا: شهرآراء محله ای ست در منطقه 2 شهرداری تهران که در غرب تهران واقع شده است و از جنوب به خیابان ستارخان از شمال به بزرگراه جلال آل احمد و از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود میشود. از مجتمع های مسکونی در […] ...

6 شهریور 1400
ادامه مطلب