آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 6 آذر 1400

قالیشویی محدوده زعفرانیه

قالیشویی پاک مهر در محدوده زعفرانیه

قالیشویی پاکمهر به کلیه محله ها و خیابانهای واقع در منطقه یک مانند محله زعفرانیه یا  سرلشگر فلاحی کنونی ، خیابان مقدس اردبیلی که برخی آن را به نام قدیمی محله محمودیه میشناسند، میدان آصف که نام جدید آن اعجازی است و همچنین خیابان و میدان الف اشراف کامل داشته و در حال خدمات رسانی به این منطقه است .

قالیشویی پاکمهر در ولنجک:

از آنجایی که زعفرانیه از سمت غرب به ولنجک محدود میشود قالیشویی پاکمهر به این محله نیز دسترسی دارد و هم اکنون اغلب کسانی که در این محل ساکن هستند یا از مشتریان قالیوشش میباشند یا اگر تابحال از پاکمهر خدمات نگرفته باشند نام قالیشویی پاکمهر برایشان آشناست و پاکمهر را میشناسند.

قالیشویی پاکمهر در تجریش:

قالیشویی پاکمهر در تجریش هم مانند دریگر مناطق یاد شده حضوری چشمگیر و  فعال دارد بخاطر نزدیکی محله با صفا و قدیمی تجریش از شرق به محله زعفرانیه پاکمهر سالهاست که در تجریش نیز مشتریانی قدیمی که تبدیل به مشترکین ثابت این قالیشویی خدمت گزار شده اند.

یکی از بروز ترین و مجهزترین قالیشویی ها در تهران قالیشویی پاکمهر در محدوده زعفرانیه میباشد که با بیش از 15 سال تجربه در زمینه خدمات قالی و شستشوی حرفه ای فرش و مبلمان در منطقه 1 تهران فعالیت می کند. قالیشویی پاکمهر علاوه بر شستشوی فرش های ماشینی  بصورت تضمینی در شستشوی فرشهای دستباف و گران قیمت همچون فرشهای صد در صد ابریشم ، چله ابریشم، نخ ابریشم و فرشهای عتیقه و قدیمی تبحر ویژه دارد.

قابل ذکر است که قالیشویی پاکمهر دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان است و راه های ارتباطی با قالیشویی پاکمهر در منطقه یک تهران از طریق تلفن های 02122552902 و 02122376723 بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیلات رسمی ، همچنین کسانی که به دنیال گرفتن خدمات تضمینی و حرفه ای برای مبلمان و فرشهای خود هستند اما مضیقه وقت برای ارتباط تلفنی دارند میتوانند از طریق سفارش آن لاین که در سایت تعبیه گردیده بصورت شبانه روزی ثبت سفارش نمایندتا در اولین و کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان قالیشویی را درب منزل ملاقات کنند . هدف قالیشویی پاکمهر خدمتی صادقانه و منصفانه با ارائه خدمات با کیفیت و قابل رضایت مشتریان گرامی است و قصد دارد کارنامه خدماتش را با تبدیل کردن مشتری به مشترک دائمی همچون گذشته درخشان نگاه دارد.

اگربه دنبال قالیشویی مجاز با کیفیت و همیشه در دسترس بصورت دائم و ماندگار هستید و تا کنون نیافته اید کافیست یک بار خدمات قالیشویی پاکمهر را امتحان کنید قطعا پشیمان نمیشوید .

مطالب مرتبط

شستشوی فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌های خانه تکانی و نظافت منزل است که در سال حداقل دوبار باید انجام شود. این کار علاوه بر تاثیر مفیدی که در پاکیزگی دارد، باعث ایجاد درخشندگی و زیبایی در منزل شما می‌شود؛ در نتیجه پس از شستشو احساس خوبی به افراد حاضر در منزل و مهمان‌ها القا می‌شود. […] ...

17 بهمن 1401
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.