آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 می 2021

قالیشویی در شرق تهران | 88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در شرق تهران : 

پاکمهر در محله های گلستان ، شیان و لویزان ، شمیران نو، شهرک امید و قنات کوثر ،خاک سفید و حکیمیه ، نیز اقدام به خدمات رسانی خدمات قالیشویی میکند و به همه خیابان های اصلی در این منطقه من جمله خیابان استادحسن بنا، فرجام، دلاوران ، اتوبان باقری و صیاد شیرازی ، خیابان عباسپور، استخر و حجربن عدی و به کل منطقه تهرانپارس که در منطقه 4 و منطقه 8 تهران قرار گرفته است اشراف دقیق داشته و میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر مشتریان در این منطقه برساند. 

در محله شرق تهران ، با توجه به تراکم بالای جمعیت، داشتن یک قالیشویی مجهز به ماشین آلات روز دنیا نیاز بوده و به همین دلیل ، شرکت قالیشویی پاک مهر، تصمیم ارائه خدمات رسانی به این منطقه را گرفت و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به شرق تهران عرضه میکند و بیش از 15 سال است که این قالیشویی در این منطقه به خدمات رسانی به اهالی شرق تهران میکوشد. شهروندان عزیز شرق تهران ، به شما این اطمینان را می دهیم که پاک مهر، مطمئن ترین  قالیشویی در ارائه خدمات به شرق تهران میباشد. قالیشویی پاک مهر دارای 3 رکن اساسی بوده که عبارت  است از :

1. مشتری مداری

2. رعایت اصول مذهبی در شستشو 

3. نظافت و سرعت و دقت در قالیشویی

پاک مهر با خدمات رسانی 24 ساعته و شبانه روزی خود دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد از جمله ویژگی هایی که میتوان به پاک مهر اختصاص داد ، موارد زیر میباشد :

خدمات قالیشویی پا ک مهر،تمام مناطق تهران را پوشش و شماعزیزان ساکن منطقه شرق تهران ، برای  سفارش شستشو ، می توانید با قالیشویی پاک مهر درشرق تهران  تماس گرفته تا همکاران ما به سرعت  درخدمات رسانی به محل سکونت شما حاضر شده و این باعث افتخار ما است که قالی ومبل و ….شما را درشرق تهران بشوییم.

درضمن: قالیشویی پاک مهر واقع در شرق تهران بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد واین قالیشویی بهترین در تهران ، طبق نظر مشتریان ما بوده و پاک مهر، دارای مجهزترین تجهیزات درقالیشویی برای شستن و ضدعفونی کردن  قالی را دارا میباشد . کارخانه قالیشویی مجاز پاک مهر، شستشوی قالی های خود را با دستگاه مجهز، شستشو با بهترین مواد شوینده ، و شستشو در تملم مناطق ، همواره سعی  در جلب اعتماد شما عزیزان را دارد و آماده است که بهترین ها را برای زیبایی فرشهایتان رقم بزند.

 

سایر موارد مهم:

  • قالیشویی مد نظر هر فردی باید به تمام نکات و اصول شستشو دقت کرده و در عین دقت به تمام نکات ، یک شستشوی بی نظیر و باکیفیت را به شهروندان خویش ارائه دهد. قالیشویی پاک مهر در کنار رعایت نکات و حفظ سلامت و زیبایی فرشهای شما ، یک شستشوی بی نظیر را به شما عزیزان با رعایت تمام اصول اسلامی و استاندارد ارائه میدهد.
  • قالشویی انتخابی هر فرد ، باید  پرسنل آموزش دیده ای را دارا باشد زیرا ، در هنگام حمل و نقل فرش های شهروندان ، این  پرسنل قالیشویی هستند که میوانند در طی رفت و آمد به کارخانه ، فر شها را سالم و دور از هر گونه آلودگی  قرار دهند . قالیشویی پاک مهر با دارا بودن پرسنل آموزش دیده ، فرش های شما عزیزان را به صورت لول شده از منزل شما جمع کرده و به کارخانه برده و در پایان کار نیز به صورت لول شده ، در بسته بندی کاور، درب منزل به شما عزیزان فرش تان را تحویل میدهد.این کار برای فر شهای شما ، درپاک مهر از هر گونه آسیب احتمالی که فرش های شما را تحدید میکند ، دور نگه میدارد.
  • یک قالیشویی مجهز باید به یک کارخانه بزرگ و کادری متخصص ، مجهز باشد که در ایام شلوغی کار در قالیشویی ، بتواند هر مقدار و تعداد  فرشی را که قبول کرده با بهترین کیفیت شستشو دهد و در مدت زمان کمتری به شهر وندان خویش ارائه کند. قالیشویی پاک مهر با قبول تعداد بالایی از فرش های شهروندان خویش، در ایام اسفند ماه ، به هیچ وجه در تحویل به موقع فرش های شما کوتاهی نکرده و در مدت 48 ساعت با بهترین شستشوی انجام شده برای فرشهای شما در صدد جلب رضایت شما عزیزان میباشد.

مناطق قالیشویی در شرق تهران:

قالیشویی نزدیک تهرانپارس، قالیشویی در خیابان رسالت ، قالیشویی نزدیک پیروزی و قالیشویی نزدیک نارمک

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر شستشوی مبلمان با مواد نانو به چه صورت است این محلول که منحصری در اختیار قالیشویی پاک مهر میباشد دارای 13 آنزیم نانو میباشد در این شستشو سخترین لکه ها توسط این آنزیم ها پاک شده و مبل شما براق و تمیز به شما تحویل میشود این محلول توسط آزمایشگاههای روز دنیا […] ...

12 نوامبر 2016
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.