آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 3 شهریور 1401

قالیشویی شرق تهران (88690517)☎📞

قالیشویی پاک مهر در شرق تهران : 

خدمات قالیشویی در شرق تهران بزرگ را به ما بسپارید؛ چراکه امکان ارائه خدمت در همه مناطق شرق، شمال شرق و جنوب شرق برای قالیشویی پاکمهر فراهم شد . کسانی که در شرق پایتخت سکونت دارند، می‌توانند از ارائه خدمات قالیشویی این شرکت به راحتی بهره‌مند شوند. قالیشویی پاکمهر در محله‌های گلستان، شیان و لویزان، شمیران نو، شهرک امید، خاک سفید، قنات کوثر و حکیمیه در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد. همچنین کل منطقه تهرانپارس در منطقه ۴، منطقه 7 و منطقه ۸ تهران را تحت پوشش خود قرار داده و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات قالیشویی شرق تهران را در اختیار شما بگذارد.

قالیشویی در قیطریه:

پاکمهر در تمامی محدوده شمال شرق تهران اعم از: منطقه هروی، مینی سیتی، محدوده نیاوران و قیطریه، محله کامرانیه، اختیاریه، دیباجی، چیذر، دزاشیب  و … نیز اقدام به خدمت رسانی قالیشویی میکند و به همه خیابان های اصلی در این منطقه من جمله خیابان استادحسن بنا، فرجام، دلاوران ، اتوبان باقری و صیاد شیرازی ، خیابان عباسپور، استخر و حجربن عدیاشراف دقیق داشته و میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر مشتریان در این منطقه برساند. 

 

برترین قالیشویی شرق تهران

با توجه به تراکم زیاد جمعیت در شرق پایتخت، وجود یک شرکت قالیشویی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود. همچنین زندگی آپارتمانی شستن فرش و مبلمان را برای شما محدود کرده و باید گفت شستن فرش و مبلمان در واقع کار آسانی نیست. شرکت قالیشویی پاک مهر با ارائه خدمات با کیفیت برای شما ساکنین شرق تهران این مشکل را برطرف کرده است. قالیشویی پاک مهر با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه‌های بروز دنیا می‌تواند بهترین خدمات قالیشویی را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. قالیشویی پاکمهر با بیش از ۱۵ سال فعالیت به عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌های شرق تهران در حال فعالیت می‌باشد. این شرکت قالیشویی برای ارائه خدمات دارای 8 اصل اساسی بوده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

قالیشویی شرق تهران

 

مشتری مداری قالیشویی شرق تهران

مهم‌ترین بخش در هر کسب وکاری احترام به خواسته مشتری است. با ارائه خدمات با کیفیت، شرکت قالیشویی پاک مهر رکن مشتری مداری را سر لوحه‌ی کار خود قرار داده تا عنوان بهترین قالیشویی را در سال‌های اخیر نصیب خود کند.

رعایت اصول شرعی در شست و شو

شرکت قالیشویی پاک مهر موازن با اصول مذهبی، خدمات قالیشویی را به شما عرضه می‌کند تا با اطمینان بیشتری از خدمات این شرکت بهره ببرید.

نظافت، سرعت و دقت

چیزی که قالیشویی پاکمهر را از دیگر شرکت‌ها متمایز کرده این است که خدمات قالیشویی در کمترین زمان و با بیشترین سرعت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد و همچنین با داشتن تکنسین متخصص و دستگاه‌های تمام اتوماتیک نظافت کاری، بیش از هر زمان دیگری قابل مشاهده است.

ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز

شما با استفاده از وب سایت قالیشویی پاک مهر می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته از خدمات ارائه شده این شرکت استفاده کنید. تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا تکنسین‌های ما در کمترین زمان ممکن خود را برای ارائه خدمات به شما برسانند. زمان شما مشتریان عزیز مهم‌ترین اصول در کار ما است؛ پس با استفاده از وب سایت قالیشویی پاک مهر، تکنسین‌های ما در کمترین زمان، خود را در محل مشخص شده حاضر می‌کنند. شرکت قالیشویی پاکمهر همواره در تلاش است که بتواند بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان بگذارد.

نوع شست و شو و مواد شوینده

شست و شوی فرش، مبل، تابلو فرش، موکت، کفپوش و… شما مشتریان عزیز با دستگاه‌های بروز و تمام اتومایتک انجام می‌شود و نکته‌ای که باید در انتخاب قالیشویی در شرق تهران به آن توجه کرد مواد شوینده است. تمامی مواد شوینده‌ای که استفاده می‌شود همگی خارجی و با کیفیت بالا می‌باشند که این موارد باعث می‌شود فرش یا مبل شما در بهترین حالت ممکن شسته شده و همچنین کمترین آسیب به الیاف آن‌ها وارد شود.

انتظارات مشتری از قالیشویی شرق تهران

هر شخصی از قالیشویی انتظار منحصر به فرد خود را دارد. قالیشویی پاکمهر با تجربیات به‌دست آورده در طی سال‌های گذشته، توانسته انتظارات افراد در ارائه خدمات قالیشویی را بر آورده کند و به عنوان برترین قالیشویی در شرق تهران بزرگ شناخته شود.

حفاظت از فرش ها، مبلمان و…

سالم ماندن فرش‌های شما نیاز به پرسنل متخصص دارد که قالیشویی پاکمهر با داشتن تکنسین متخصص بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. روند کاری به این صورت است که پرسنل فرش‌های شما را از محل مشخص شده به صورت لول جمع می‌کنند و به کارخانه می‌رسانند و پس فرآیند شست و شو، فرش را به صورت کاور شده به محل شما می‌آورند. این موضوع باعث می‌شود تا فرش‌های شما در بهترین حالت ممکن از محل شما تا کارخانه و بالعکس جا به جا شوند.

ارائه خدمات بدون محدودیت در قالیشویی شرق تهران

نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که قالیشویی در شرق تهران باید به گونه‌ای باشد که از فضای زیادی بهره ببرد و همچنین نیروی متخصص زیادی در اختیار داشته باشد تا بتواند بالاترین سرعت را در ارائه خدمات داشته باشد. قالیشویی پاک مهر با در اختیار داشتن فضای زیاد و همینطور نیروی کار متخصص حتی در زمان پیک کاری مانند اسفند ماه می‌تواند در ظرف ۴۸ ساعت بهترین خدمات را به شما ارائه کند.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر شستشوی مبلمان با مواد نانو به چه صورت است این محلول که منحصری در اختیار قالیشویی پاک مهر میباشد دارای 13 آنزیم نانو میباشد در این شستشو سخترین لکه ها توسط این آنزیم ها پاک شده و مبل شما براق و تمیز به شما تحویل میشود این محلول توسط آزمایشگاههای روز دنیا […] ...

22 آبان 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.