قالیشویی در شرق تهران | 88690517

قالیشویی پاک مهر در شرق تهران : 

در محله شرق تهران ، با توجه به تراکم بالای جمعیت، داشتن یک قالیشویی مجهز به ماشین آلات روز دنیا نیاز بوده و به همین دلیل ، شرکت قالیشویی پاک مهر، تصمیم ارائه خدمات رسانی به این منطقه را گرفت و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به شرق تهران عرضه میکند و بیش از 15 سال است که این قالیشویی در این منطقه به خدمات رسانی به اهالی شرق تهران میکوشد. شهروندان عزیز شرق تهران ، به شما این اطمینان را می دهیم که پاک مهر، مطمعن ترین  قالیشویی در ارائه خدمات به شرق تهران میباشد. قالیشویی پاک مهر دارای 3 رکن اساسی بوده که عبارت  است از :

1. مشتری مداری

2. رعایت اصول مذهبی در شستشو 

3. نظافت و سرعت و دقت در قالیشویی

پاک مهر با خدمات رسانی 24 ساعته و شبانه روزی خود دارای های ویژگی های منحصر به فردی میباشد از جمله ویژگی هایی که میتوان به پاک مهر اختصاص داد ، موارد زیر میباشد :

1. قالیشویی مد نظر هر فردی باید به تمام نکات و اصول شستشو دقت کرده و در عین دقت به تمام نکات ، یک شستشوی بی نظیر و باکیفیت را به شهروندان خویش ارائه دهد. قالیشویی پاک مهر در کنار رعایت نکات و حفظ سلامت و زیبایی فرشهای شما ، یک شستشوی بی نظیر را به شما عزیزان با رعایت تمام اصول اسلامی و استاندارد ارائه میدهد.

2. قالشویی انتخابی هر فرد ، باید  پرسنل آموزش دیده ای را دارا باشد زیرا ، در هنگام حمل و نقل فرش های شهروندان ، این  پرسنل قالیشویی هستند که میوانند در طی رفت و آمد به کارخانه ، فر شها را سالم و دور از هر گونه آلودگی  قرار دهند . قالیشویی پاک مهر با دارا بودن پرسنل آموزش دیده ، فرش های شما عزیزان را به صورت لول شده از منزل شما جمع کرده و به کارخانه برده و در پایان کار نیز به صورت لول شده ، در بسته بندی کاور، درب منزل به شما عزیزان فرش تان را تحویل میدهد.این کاربرای فر شهای شما ، درپاک مهر از هر گونه آسیب احتمالی که فرش های شما را تحدید میکند ، دور نگه میدارد.

3. یک قالیشویی مجهز باید به یک کارخانه بزرگ و کادری متخصص ، مجهز باشد که در ایام شلوغی های کار قالیشویی ، بتواند هر مقدار تعداد  فرشی را که قبول کرده با بهترین کیفیت شستشو دهد و در مدت زمان کمتری به شهر وندان خویش ارائه کند. قالیشویی پاک مهر با قبول تعداد بالایی از فرش های شهروندان خویش، در ایام اسفند ماه ، به هیچ وجه در تحویل به موقع فرش های شما کوتاهی نکرده و در مدت 48 ساعت با بهترین شستشوی انجام شده برای فر شهای شما در صدد کسب رضایت شما عزیزان میباشد.

4. اولین نکته ای را که باید شما شهروندان گرامی به آن توجه فوق العاده ای کنید ، مجاز بودن و زیر نظر اتحادیه بودن قالیشویی انتخابی شمامیباشد . توجه کنید که قالیشویی باید مجاز باشد تا خدمات را به فرش های شما با رعایت اصول و ضوابط شرعی و استاندارد ارائه دهد . یک قالیشویی مجاز که به تمام مناطق شرق تهران خدمات رسانی عالی و سریعی را ابلاغ میکند ، قالیشویی مجاز پاک مهر میباشد .

5. قالیشویی مورد نظر هر فرد بعد از مجاز بودن ، باید دارای خدمات رسانی با نرخ های مناسب باشد، با توجه به اینکه قالیشویی مورد نظر شما پس از مجاز بودن ، باید دارای نرخ های مناسب باشد ، قالیشویی پاک مهر، در این زمینه با خدمات رسانی با مبالغ در نظر گرفته و تعیین شده توسط هیات محترم اتحادیه ، به بودجه در نظر گرفته شده توسط شهروندان محترم خویش جهت قالیشویی ، احترام قابل توجهی گذاشته و کیفیتی بالا تر از کیفیت یک شستشو را  با نرخهای خود به شما عزیزان  ارائه میدهد زیرا ، هدف اصلی این قالیشویی سود ها ی کلان بر اثر قیمت های زیاد بنوده و فقط به خدمات رسانی به شهروندان خویش فکر کرده و رضایت ایشان را سرمایه کار خود میداند.

خدمات قالیشویی پا ک مهر،تمام مناطق تهران را پوشش وشماعزیزان ساکن منطقه شرق تهران ، برای  سفارش شستشو ، می توانید با قالیشویی پاک مهر درشرق تهران  تماس گرفته تا همکاران ما به سرعت  درخدمات رسانی به محل سکونت شما حاضر شده و این باعث افتخار ما است که قالی ومبل و ….شما را درشرق تهران بشوریم.

درضمن: قالیشویی پاک مهر واقع در شرق تهران بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد واین قالیشویی بهترین در تهران ، طبق نظر مشتریان ما بوده و پاک مهر، دارای مجهزترین تجهیزات درقالیشویی برای شستن و ضدعفونی کردن  قالی را دارا میباشد . کارخانه قالیشویی مجاز پاک مهر، شستشوی قالی های خود را با دستگاه مجهز، شستشو با بهترین مواد شوینده ، و شستشو در تملم مناطق ، همواره سعی  در جلب اعتماد شما عزیزان را دارد و آماده است که بهترین ها را برای زیبایی فرشهایتان رقم بزند.

*****به  صراحت میگوییم ما بهترینیم*****

مناطق قالیشویی در شرق تهران:

قالیشویی نزدیک تهرانپارس، قالیشویی در خیابان رسالت ، قالیشویی نزدیک پیروزی و قالیشویی نزدیک نارمک

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.