قالیشویی در اوین |22376723

دسته بندی: قالیشویی اوین ,

قالیشویی پاکمهر محدوده اوین :

منطقه اوین در قسمت شمال و شمال غربی تهران میباشد و مساحت بیشتر آن جزو منطقه 1 شهرداری تهران محسوب میشود ، این محله در گذشته در جرگه شمیرانات و یکی از روستاهای قصران تهران بوده که در حال حاضر خارج از این محدوده قرار دارد. محله اوین از شمال چسبیده به منطقه درکه است که جزو مناطق خوش آب و هوا و کوهستانی محسوب میشود، همچنین به جاده ولنجک راه دارد ، از شرق با محله زعفرانیه و از غرب با منطقه سعادت آباد و آتی ساز و در جنوب با اتوبان چمران مرتبط و همسایه است.

همانطور که اشاره شد منطقه اوین از مناطق قدیمی در حاشیه شمالی تهران بوده که سراسر این ناحیه را باغات و اراضی کشاورزی تشکیل داده بود اما با گسترش شهرسازی و ساخت و ساز های روز افزون و بی رویه امروزه دیگر هیچ خبری از آن باغ ها و مزارع نیست و برج ها و ساختمانهای طویل جای گزین آن ها شده اند.

وجود 2 بزرگراه چمران و یادگار امام که در قسمت جنوبی اوین قرار دارند دسترسی این محله را به سایر نقاط تهران بسیار سهل و آسان کرده و قالیشویی پاکمهر نیز از این دسترسی آسان برخوردار میباشد.

قالیشویی پاکمهر که یکی از معتبر ترین قالیشویی های عصر تهران میباشد به منطقه اوین و درکه و خیابان کچویی نیز دسترسی سهل و راحت برای ارائه خدمات ویژه و با کیفیت دارد.

قا لی شویی در سعادت آباد :

قالیشویی پاکمهر به تمام ساکنین محله سعادت اباد نیز چون دیگر نقاط 22 گانه تهران امکان ارائه خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و تعهد در تحویل به موقع خدمات را دارد از این جهت شهروندان ساکن در محدوده سعادت آباد و شهرک آتی ساز نیز از خدمات ویژه و مطمئن قالیشویی پاکمهر برخوردار میباشند.

ویژگی های خدمات قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران:

* مهارت در شستشوی انواع فرشهای دستبافت ( کاشان، تبریز، ترکمن، اصفهان ، کاشمر و…) چله ابریشم، نخ ابریشم، گل ابریشم و تمام ابریشم بصورت تخصصی و تضمینی .

* شستشوی حرفه ای انواع فرشهای ماشینی معمولی، طرح ابریشم، گل ابریشم، بلژیکی ، ترکیه ای و انواع موکت ساده ، پالاز ، گل برجسته و ظریف مصور

* استفاده از شوینده های مناسب و عاری از مواد شیمیایی مضر برای فرشهای ماشینی و دستباف

* انجام رفوگری برای فرشهای آسیب دیده از قبیل رفع سوختگی و پوسیدگی، تعویض ریشه و شیرازه ، چرمدوزی وبافت فرش .

از دیگر ویژگی های قالیشویی پاکمهر ارائه خدمات خشکشویی مبلمان منزل و اداری، خشکشویی موکت و فرش در محل و خشکشویی تشک خوشخواب توسط پرسنل ماهر و ورزیده با استفاده از شامپوی آلمانی در حداقل زمان ممکن بصورت تضمینی میباشد.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 10 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.