آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 می 2021

قالیشویی محدوده شریعتی |22552909

تماس

قالیشویی پاک مهر در شریعتی:

خیابان کورش کبیر که پس از پیروزی انقلاب به نام دکتر علی شریعتی نام گذاری شد یکی دیگر از خیابانهای اصلی و طویل پایتخت میباشد، خیابان شریعتی قدیمی ترین جاده اتصال تهران به منطقه شمیرانات و قصران محسوب میشود ، این خیابان جهتی شمالی- جنوبی دارد که از دروازه شمیران (مرکز شهر) آغاز و به میدان قدس در شمال تهران میرسد.

قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان شریعتی،با به کارگیری نیروهای مجرب و مواد شوینده عالی که به الیاف فرش شما آسیبی نمیرساند،با آبکشی و رعایت نکات اسلامی و مذهبی، درسراسر تهران،بخصوص محدوده شریعتی، عباس آباد، سهروردی و میرداماد، سرویس منظم برای ارائه خدمات قالیشویی و خشکشویی فرشهای دستباف و ماشینی، موکت و پتو، مبلمان و تشک خوشخواب هعمه روزه حتی روزهای تعطیل بصورت 7/24 دارد. از آنجاکه شریعتی یکی از مناطق بسیار شلوغ تهران بوده،شرکت قالیشویی پاک مهر، باکادری مجرب ودستگاه های روز دنیا در منطقه شریعتی درخدمت شما همشریان گرامی میباشد،شما همشریان عزیزخوب میدانیدکه باوجود تمام دغدغه های امروزه بشر، دیگر، وقتی برای شستن قالی در خانه خود نداریم و دراین صورت نمیتوانیم بادقت و باکیفیت فرش خودرا بشوریم،این راهم میدانیم که بعداز شستن فرش، برای خشک کردن آن فرشمان را پهن میکنیم و باعث زرد شدن ریشه های فرشمان میشود،پس بااین وجود لازم است که از یک قالیشویی مطمعن استفاده کنیم تااز شستن و زرد نشدن ریشه های فرشمان خیالمان راحت باشد،دراین صورت هم در وقت خود صرفه جویی کردیدهم این اطمینان راداریدکه فرش و مبلمان و.. شما باکیفیت ودقت شسته میشود.

قالیشویی معتبر در قلهک:

یکی ازسرویس های فعال قالیشویی پاک مهر در محله ی قلهک در نزدیکی خیابان یخچال قرار دارد که فعالیتی پر رونق داشته و همواره در حال ارائه خدمات ناب قالیشویی برای فرشهای دستباف و ماشینی ساکنین این محله میباشد. از دیگر شعبات این قالیشویی در منطقه 3 شعبه پاسداران است. قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران شعبه فعال داشته و بهترین و پیشرفته ترین خدمات فرش و قالیشویی را با نظارت مستقیم اتحادیه قالیشویان در تهران عرضه میدارد.

قالیشویی پاک مهربا 20 سال سابقه کاری درخشان، در قالیشویی و مبل شویی این اطمینان را به شما میدهد که فرش شما بادقت و با کیفیت و خشک کردن همراه با دستگاه های مجهز شسته  و خشک شود،پس با شماره تلفن ما در شریعتی تماس بگیرید تا پرسنل مجرب ما در اسرع وقت درمحل سکونت شما حضور یابند و قالی شما را به صورت لول شده تحویل بگیرند و در ظرف 48 ساعت فرش شما را به شما تحویل میدهیم.

قالیشویی در چهارراه ملک  و شریعتی ، قالیشویی پاک مهر

…..هفت روز هفته و24ساعت شبانه روز درخدمت شماییم……

کلیه مناطق شریعتی تحت پوشش قالیشویی پاک مهر  میباشد ارائه خدمات بصورت 24ساعته حتی روزهای تعطیل از طریق تلفن 22553767 و سفارش آنلاین با ضمانت در شستشو و تحویل به موقع میسر میباشد.

15 سال سابقه درخشان

 

مطالب مرتبط

قالیشویی شریعتی: آیا تا کنون از خدمات قالیشویی پاک مهر در نزدیک شریعتی بهره مند شده اید؟ خیابان شریعتی یکی از خیابان های اصلی و طویل تهران است که جهتی شمالی- جنوبی داشته و از میدان قدس (تجریش) در شمال آغاز شده و تا پیچ شمیران ( دروازه دولت) ادامه دارد و قالیشویی پاک مهر […] ...

25 می 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر واقع درشریعتی: قالیشویی پاک مهر به روز ترین قالیشویی دارای مجوز رسمی از اتحادیه الیشویان تهران است که به کلیه همشریان گرامی در محدوده خیابان طویل شریعتی خدمات ویژه و پیشرفته قالیشویی را در خصوص شست وشوی انواع فرشهای ماشینی،دستبافت،فانتزی،انواع مبلمان،خوشخواب،فرشهای گل ابریشم،انواع صندلی ناهار،انواع پادری،فرشهای رولی،گبه،ترمه،تابلوترمه،کفپوش اتاق (کودک و..)،به صورت تضمینی […] ...

25 می 2021
ادامه مطلب

قالیشویی پاک مهر در خیابان شریعتی ، قالیشویی پاک مهر به روز ترین قالیشویی دارای مجوز رسمی از اتحادیه الیشویان تهران است که به کلیه همشریان گرامی در محدوده خیابان طویل شریعتی خدمات ویژه و پیشرفته قالیشویی را در خصوص شست وشوی انواع فرشهای ماشینی،دستبافت،فانتزی،انواع مبلمان،خوشخواب،فرشهای گل ابریشم،انواع صندلی ناهار،انواع پادری،فرشهای رولی،گبه،ترمه،تابلوترمه،کفپوش اتاق (کودک و..)،به […] ...

25 می 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.