قالیشویی نزدیک فرشته | 22552909

دسته بندی: قالیشویی فرشته ,

قالیشویی پاکمهر در خیابان فرشته:

خیابان فرشته یا خیابان مرتضی فیاضی یکی از خیابان‌های شهر تهران است که در محله الهیه و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. خيابان فرشته از خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، در غرب آغاز شده و به محدوده پل رومی در شرق منتهی می‌شود.

قالیشویی پاک مهر در محدوده فرشته ، شاخص ترین قالیشویی در بین قالیشویی های فرشته میباشد . قالیشویی پاک مهر در زمینه شستشوی فرش های دستباف و ماشینی ، قصد کمک به شما را دارد. همراه با ما باشید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

شاید شماعزیزان در طول روز باخود بگویید :  چگونه فرش های خانه ام را که زینت بخش منزلم است ، با بالاترین کیفیت شست و شو دهم ، بدون اینکه به الیاف فرشم آسیبی برسد و عمر فرشم را کوتاه نکند و رنگ بندی فرشم دچار مشکل نشود؟

بیشتر بخوانید:

فرض کنید خودتان می خواهید فرشی را بشویید چقدر باید زمان بگذارید؟ آیا وسایل مورد نیازبرای این کار را در اختیار دارید؟ برای خشک کردن فرش چگونه اقدام میخواهید نمایید؟ آیا اطلاعات جامع و کاملی در این زمینه دارید؟

این تنها بخشی از کار است،بسیاری از افراد بعد از آن که فرش رامیشویند و در مقابل آفتاب قرارمی دهند تا خشک شود،تازه متوجه میشوند ریشه های فرش تغییر رنگ داده اند یا به اصطلاح سوخته اند.درشستشوی فرش های ابریشمی و گل ابریشم کار به مراتب سخت تر است وکوچکترین اشتباهی،موجب ازبین رفتن فرش و سرمایه شما میشود.همین دلایل برای سپردن شستشوی  فرش به یک قالیشویی معتبر و دارای پروانه کسب،کافیست.

 پیشنهاد من به شما عزیزان اهالی ساکن در تجریش و فرشته ، قالیشویی مجاز پاک مهرمیباشد که ، دارای جواز کسب و بیش از 15 سال سابقه کاری درخشان وکسب اعتماد نسبت به خود در میان تمام مناطق تهران  میباشد.بروز ترین قالیشویی با دارا بودن دستگاه های تمام اتوماتیک و تجهیزات مبل شویی در منطقه فرشته ، قالیشویی پاک مهر میباشد.این قالیشویی با به کارگیری شیوه های متنوع در شستشو ، باعث سالم ماندن و پاره نشدن فرش شما میشود و برای هرفرش ، شستشویی متنوع و مجزا، از شستشو های دیگر را در نظر میگیرد. برای مثال :  ابزار و شستشویی را که قالیشویی پاک مهر برای فرش های ماشینی در نظر دارد ، با شستشوی فرش های دستباف بسیار متفاوت است.با سپردن قالی های خود به قالیشویی پاک مهر، عمری سلامت و تازگی فرش های خود را از پاک مهر بخواهید. در صورت استفاده دائم از خدمات قالیشویی پاک مهر، ضمانت سالم ماندن فرش های  شما را میدهیم.

تلفن تماس قالیشویی پاکمهر در فرشته:02122552909 – 02122376723

سفارش آنلاین قالیشویی

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.