آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 دی 1402

قالیشویی نزدیک نیاوران پاکمهر |22553767|☎📞

ما قصد داریم دراین مطلب شما را با قالیشویی نزدیک نیاوران آشنا کنیم. فکر می‌کنید منظور از قالیشویی نزدیک نیاوران چیست؟ احتمالا قالیشویی‌های زیادی در این منطقه وجود داشته باشند؛ اما منظور ما از این قالیشویی، یکی از شعبه‌های قالیشویی پاکمهر است. پاکمهر یکی از قالیشویی‌های خوب و شناخته شده تهران است که سابقه فعالیت آن به چند دهه نیز می‌رسد.

این قالیشویی چندین شعبه در تهران دارد که قالیشویی نزدیک نیاوران یکی از آنها است. این قالیشویی مناطق نزدیک به خود را نیز تحت پوشش دارد. چنانچه برای دسترسی به قالیشویی در کامرانیه می‌توانید از این شعبه استفاده کنید. قالیشویی نزدیک کامرانیه مانند سایر شعبه‌های آن از ویژگی‌ها و خدمات متنوعی برخوردار است که در ادامه به این موارد پرداخته شده است.

چه کسانی به قالیشویی مراجعه کنند؟

در ابتدا بد نیست بدانید که این قالیشویی برای کدام مناطق مناسب‌تر است. به طور کلی تمام ساکنان مناطق 22 گانه تهران می‌توانند به این قالیشویی مراجعه کنند؛ اما برای صرفه جویی در زمان، بهتر است سراغ شعبه‌هایی بروید که از نظر مکانی به شما نزدیک‌تر است. به عنوان نمونه اگر دنبال قالیشویی در دزاشیب هستید، شعبه نزدیک نیاوران برای شما بسیار مناسب است.

همچنین برای دسترسی به قالیشویی در فرمانیه نیز می‌توانید به این شعبه مراجعه کنید. بنابراین خوب است همیشه شعبه‌ای را انتخاب کنید که به شما نزدیک‌تر باشد. بعد از آن خدمات خدمات قالیشویی نزدیک نیاوران که شامل خدمات شست و شو و تعمیر است، آغاز می‌شود.

آغاز کار با ثبت سفارش در قالیشویی نزدیک نیاوران

قالیشویی نزدیک نیاوران

قطعا برای استفاده از خدمات قالیشویی نزدیک نیاوران در ابتدا باید سفارش خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید به دو روش اقدام کنید. روش اول تماس تلفنی از طریق خطوط تلفن است. پاکمهر در تمام شعبه‌های خود خطوط تلفنی متعددی را جهت ارتباط و ثبت سفارشات فراهم کرده است. روش دوم مراجعه آنلاین به سایت است.

جالب است بدانید که پاکمهر اولین مرکز قالیشویی است که امکان ارتباط آنلاین را ایجاد کرده است. بعد از تماس، نیروهای پاکمهر به آدرس شما مراجعه می‌کنند و قالی‌ها را به مرکز قالیشویی حمل می‌کنند. شاید این سوال برایتان مطرح باشد که روزهای فعالیت قالیشویی نزدیک نیاوران چه روزهایی است؟ پاسخ این است که این قالیشویی هر 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته فعالیت دارد. پس شما در هر زمانی می‌توانید با این مرکز در تماس باشید.

شست و شو

بعد از انتقال قالی‌ها، فرآیند شست و شو آغاز می‌شود. شست و شو از طریق ماشین‌ها انجام می‌شود. اکثر ماشین‌های قالیشویی نزدیک نیاوران جزء ماشین‌های پیشرفته و به روز هستند که فرآیند شست و شو را به صورت اتومات انجام می‌دهند. در این ماشین‌ها کار شست و شو مرحله به مرحله مانند شست و شوی دستی انجام می‌شود. ی

عنی قالی‌ها بعد از خیس شدن توسط شوینده‌ها تمیز می‌شوند؛ سپس مرحله آبگیری و خشک کردن آغاز می‌شود. شست و شو به دو روش انجام می‌شود. روش ساده که در آن مراحل شست و شو یک بار انجام می‌شود و روش پیشرفته یا شست و شوی اعلا که مراحل شست و شو چندین بار صورت می‌گیرد.

استفاده از این روش‌ها به درخواست شما و نیز میزان کثیفی قالی بستگی دارد. یعنی اگر قالی شما بسیار کثیف باشد، نیروهای پاکمهر شست و شی پیشرفته را پیشنهاد می‌دهند که در صورت موافقت شما، از این روش استفاده می‌شود.

خدمات تعمیر قالیشویی نزدیک نیاوران

علاوه بر شست و شو در قالیشویی نزدیک نیاوران کار مرمت و تعمیر قالی‌ها نیز انجام می‌شود. مهم‌ترین خدمات تعمیرات قالیشویی نزدیک نیاوران، رفوگری است. رفوگری به فرآیند تعمیر قسمت‌های پاره و پوسیده قالی‌ها اشاره دارد.

اما تعمیرات تنها به رفوگری محدود نیست؛ بلکه در مورد مشکلاتی همچون به هم ریختگی یا اصطلاحا قاطی شدن رنگ‌های قالی و نیز سایه روشن شدن رنگ قالی نیز خدمات لازم ارائه می‌شود. این خدمات شامل رنگبندی و قلم زنی است. سایر خدمات تعمیر قالیشویی نزدیک نیاوران عبارت است از:

تعمیر شیرازه

شیرازه نقش محافظتی از کناره‌های قالی را بر عهده دارد. علاوه بر این یکی از عوامل زیبایی در کناره‌های قالی نیز محسوب می‌شود. بنابراین اگر شیرازه قالی شما با مشکل مواجه شده باشد می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

ریشه زنی

ریشه‌های قالی نیز از دیگر اجزای مهم قالی‌ها محسوب می‌شوند. آسیب دیدن ریشه‌ها نیز مانند شیرازه قالی نقش مهمی در حفاظت قالی و زیبایی آن دارد. بنابراین اگر ریشه‌های قالی نیز آسیب ببیند می‌توانید از خدمات ریشه زنی استفاده کنید.

دارکشی

کج شدن قالی یا به هم خوردن نظم آن یکی از مشکلات رایج در قالی‌ها از جمله قالی‌های دستباف است که می‌تواند ظاهر قالی را تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از قالی کج و کوله در خانه نیز مشکلات خاص خود را دارد. اما این مشکل نیز از طریق خدمات دارکشی قابل حل است.

تحویل قالی‌ها

آخرین مرحله خدمات در قالیشویی نزدیک نیاوران، مربوط به تحویل قالی‌ها است. تحویل نیز در زمانی اندک (طی یا سه روز بعد از ثبت سفارش) انجام می‌شود. روند تحویل نیز بر پایه نظم و سرعت قرار دارد. چنانچه قالی‌ها داخل کاوری قرار می‌گیرند تا تمام قسمت‌های آن به صورت تمیز تحویل مشتریان داده شود.

مشتری مداری

خدمات مشتری مداری یکی از خدمات غیرمادی و حتی می‌توان گفت پایان ناپذیر قالیشویی نزدیک نیاوران است که به همه مشتریان تعلق دارد. این خدمت شامل احترام به مشتریان از طریق روش‌هایی چون وضع تعرفه‌های عادلانه و پیگیری انتقادات و نارضایتی‌های شما است. البته خوشبختانه ما با افتخار مدعی هستیم که تاکنون گزارشی مبنی بر نارضایتی از کیفیت خدمات قالیشویی نزدیک نیاوران و به طور کلی پاکمهر ثبت نشده است.

اما ما راه را برای درج انتقادات شما باز گذاشته‌ایم تا در صورت مشاهده نارضایتی از خدمات پاکمهر بتوانید آنها را گزارش دهید و پیگیر مطالبات خود باشید. شک نکنید که مجموعه پاکمهر، انتقادات و پیشنهادات شما را بررسی و رسیدگی خواهد کرد.

سخن نهایی قالیشویی نزدیک نیاوران

همانطور که می‌دانید شستن قالی‌ها به روش سنتی تا حدودی منسوخ شده است. این روش به دلیل زمانبر بودن و نیز مشکلاتی چون مصرف زیاد آب، ایجاد خستگی و حتی وارد کردن صدمات فیزیکی (در صورت عدم رعایت موارد لازم) بسیار سخت است.

بنابراین استفاده از قالیشویی نزدیک نیاوران می‌تواند از هر لحاظ به نفع شما باشد و باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شما شود. با توجه به این شرایط و نیز کیفیت خدمات قالیشویی نزدیک نیاوران پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده است از خدمات این قالیشویی استفاده کنید تا کیفیت را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.

مطالب مرتبط

زمانی که صحبت از قالیشویی نیاوران می‌شود، اغلب افراد از تعرفه‌های بالا هراس دارند، اما امروز می‌خواهیم بهترین قالیشویی در شمال تهران یعنی قالیشویی پاک مهر را به شما معرفی کنیم. تمامی تعرفه‌های قالیشویی پاک مهر بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه قالیشویان است. اما نکته‌ی قابل توجه اینجاست که با همین تعرفه بهترین کیفیت را […] ...

29 بهمن 1402
ادامه مطلب

آیا آماده هستید تا شما را با قالیشویی محدوده نیاوران آشنا کنم؟ قالیشویی محدوده نیاوران شعبه‌ای از قالیشویی پاکمهر است که از خدمات و ویژگی‌های متمایزی در شست و شوی قالی‌ها استفاده می‌کند. خدماتی که احتمالا نظیر آن را در کمتر قالیشویی دیده‌اید. این قالیشویی در شمال تهران قرار دارد. با این حال آنچه که […] ...

19 بهمن 1402
ادامه مطلب

انتخاب بهترین قالیشویی در نیاوران یکی از پر مشغله‌ترین موضوعاتی است که هنگام برگزاری مراسم خانه تکانی و یا اسباب کشی افراد با آن مواجه می‌شوند. ما برای جلوگیری از درگیری در رابطه با این موضوع بخشی با عنوان قالیشویی در نیاوران در نظر گرفته‌ایم. در این بخش نه تنها قالیشویی در نیاوران بلکه قالیشویی […] ...

17 بهمن 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.