آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 دی 1400

قالیشویی نزدیک نیاوران پاکمهر |22553767|☎📞

پاکمهر در نیاوران:

 

یکی از قالیشویی های بنام و معتبر در حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارا بودن بهترین و برترین کارشناسان در ، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق هستند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود . پاکمهر با در دست داشتن جواز رسمی کسب مجاز بوده و سالها  زیر نظر اتحادیه به عنوان عضو فعال اتحادیه مشغول به خدمات رسانی به مردم عزیز است.

بهترین قالیشویی در منطقه نیاوران ، قالیشویی پاک مهراست ،که بابیش از 15 سال سابقه کار و حضور دائم در بازار کار، میباشد.

قالیشویی پاک مهر واقع ، در  نیاوران ،حمل و نقل سریع توسط واحدها ی مستقردر مناطق مختلف : شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران را دارا میباشد.

قالیشویی در پاسداران:

  • قالیشویی پاکمهر در پاسداران ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در نزدیکی نیاوران  و پاسداران میباشد.
  • قالیشویی پاک مهر با تجربه ای بیست ساله یکی از قالیشویی های محبوب و معتبر در پایتخت ایران است که کلیه خدمات قالیشویی این شرکت مجاز و مطمئن دارای بالاترین درجه کیفی از جهت شستشوی هر فرش با مواد شوینده استاندارد و مناسب با ساختار تار و پود آن برای حفظ سلامت و طولانی تر شدن عمر فرش ، ارائه ضمانت برای خدماتی که برای فرش ، اعم از استفاده موادشوینده مناسب ، آبکشی مطمئن  برای کامل پاک کردن موادباقی مانده در فرش تا دیگر خدمات از قبیل رفو ( تعویض ریشه و شیرازه ماشینی و دستباف، چرم دوزی، متقالدوزی، بافت و چله یا دارکشی و….)، خشک شویی انواع موکت و مبلمان می باشد

قالیشویی پاک مهر واقع در منطقه  نیاوران ، از تجهیزات و ماشین آلات اتو ماتیک  برای شست وشو با آب کر و خشک کردن قالی شما  با ا ستفاده از خشک کن ، استفاده میکند . قالیشویی پاک مهر ، در تمام نقاط تهران ، خدمات رسانی پی در پی داشته . قالیشویی پاک مهر مورد اعتماد همشریان در پاسداران و  منطقه نیاوران است.

قالیشویی پاک مهر ، دارای پروانه کسب است و تمام نرخ های شست وشو را با نرخ اتحادیه برای شما عزیزان حساب میکند.

چند مورد از خدمات ارزنده ما:

*پرسنل ما بعد از تماس شما در اسرع وقت جهت خدمت رسانی ، به شما جهت شست وشوی فرش شما ،در محل سکونت شما حاضر میشوند.

* برای جلوگیری از آسیب به فرش شما، فرش را لول میبرند.

*ظرف 48 ساعت پس از تحویل فرش از شما، شست شوی فرش شما را تکمیل و در کاورهای مخصوص، برای شما بسته بندی شده درب منزل  به شما تحویل میدهند.

*اگر فرش شما نیاز به رفوگری ، رفع سوختگی وپوسیدگی داشته باشد ، آن را ترمیم میکنیم.

*مبل شویی :اگرنیاز به مبل شویی نیز داشته باشید ، مبل شما را با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن روز ، مبل شویی مبل شما را انجام میدهیم.

*قالیشویی در منطقه نیاوران ،آماده همکاری می باشد و در کمترین زمان ممکن درهر نقطه از نیاوران ، پرسنل  ما جهت تحویل گرفتن قالی و موکت و مبل وگلیم و…  به محل مورد نظر شما مراجعه می نمایند و طبق زمانبندی مناسب آنها را به شما تحویل میدهند.

قالیشویی پاک مهر تمام خدمات و نرخ ها را بر اساس  نرخ ها ی تعیین شده توسط اتحادیه  برای شماعزیزان در نظر میگیرد  و خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی به وسیله استاد کاران ماهر برای شما عزیزان انجام میدهد . این قالیشویی ، با شستشو های با کیفیت و با رعایت نکات اسلامی و شرعی در شستشو و به کار بردن آب کر درشستشو همیشه مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر تهران بوده است . پاک مهر تنها به شستشوی فرش ها ، نمی اندیشد بلکه به یک شستشوی با کیفیت در عین سالم ماندن فرش فکر میکند و این را میدانیم که اگر شستشوی فرش هایمان همیشه با کیفیت باشد ، فرش های سالم تری نیز خواهیم داشت و با توجه به این نکته ، پاک مهر در شستشو بهترین و بیشترین دقت را به کار برده و موجب رضایتمندی شهروندان عزیز تهرانی واقع شده است.

ما در کلیه مناطق تهران با مجوز رسمی ازهیئات عالی نظارت برصنف قالیشویان ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشیم.

مطالب مرتبط

انتخاب بهترین قالیشویی در نیاوران یکی از پر مشغله‌ترین موضوعاتی است که هنگام برگزاری مراسم خانه تکانی و یا اسباب کشی افراد با آن مواجه می‌شوند. ما برای جلوگیری از درگیری در رابطه با این موضوع بخشی با عنوان قالیشویی در نیاوران در نظر گرفته‌ایم. در این بخش نه تنها قالیشویی در نیاوران بلکه قالیشویی […] ...

17 بهمن 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در نیاوران: نیاوران یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه هم‌مرز است. قالیشویی پاک مهر در نزدیک نیاوران ، شاخص […] ...

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.