آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 8 دی 1400

قالیشویی نزدیک نیاوران پاکمهر |22553767|☎📞

پاکمهر در نیاوران:

 

یکی از قالیشویی های بنام و معتبر در حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارا بودن بهترین و برترین کارشناسان در ، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق هستند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود . پاکمهر با در دست داشتن جواز رسمی کسب مجاز بوده و سالها  زیر نظر اتحادیه به عنوان عضو فعال اتحادیه مشغول به خدمات رسانی به مردم عزیز است.

بهترین قالیشویی در منطقه نیاوران ، قالیشویی پاک مهراست ،که بابیش از 15 سال سابقه کار و حضور دائم در بازار کار، میباشد.

قالیشویی پاک مهر واقع ، در  نیاوران ،حمل و نقل سریع توسط واحدها ی مستقردر مناطق مختلف : شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران را دارا میباشد.

قالیشویی در پاسداران:

  • قالیشویی پاکمهر در پاسداران ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در نزدیکی نیاوران  و پاسداران میباشد.
  • قالیشویی پاک مهر با تجربه ای بیست ساله یکی از قالیشویی های محبوب و معتبر در پایتخت ایران است که کلیه خدمات قالیشویی این شرکت مجاز و مطمئن دارای بالاترین درجه کیفی از جهت شستشوی هر فرش با مواد شوینده استاندارد و مناسب با ساختار تار و پود آن برای حفظ سلامت و طولانی تر شدن عمر فرش ، ارائه ضمانت برای خدماتی که برای فرش ، اعم از استفاده موادشوینده مناسب ، آبکشی مطمئن  برای کامل پاک کردن موادباقی مانده در فرش تا دیگر خدمات از قبیل رفو ( تعویض ریشه و شیرازه ماشینی و دستباف، چرم دوزی، متقالدوزی، بافت و چله یا دارکشی و….)، خشک شویی انواع موکت و مبلمان می باشد

قالیشویی پاک مهر واقع در منطقه  نیاوران ، از تجهیزات و ماشین آلات اتو ماتیک  برای شست وشو با آب کر و خشک کردن قالی شما  با ا ستفاده از خشک کن ، استفاده میکند . قالیشویی پاک مهر ، در تمام نقاط تهران ، خدمات رسانی پی در پی داشته . قالیشویی پاک مهر مورد اعتماد همشریان در پاسداران و  منطقه نیاوران است.

قالیشویی پاک مهر ، دارای پروانه کسب است و تمام نرخ های شست وشو را با نرخ اتحادیه برای شما عزیزان حساب میکند.

چند مورد از خدمات ارزنده ما:

*پرسنل ما بعد از تماس شما در اسرع وقت جهت خدمت رسانی ، به شما جهت شست وشوی فرش شما ،در محل سکونت شما حاضر میشوند.

* برای جلوگیری از آسیب به فرش شما، فرش را لول میبرند.

*ظرف 48 ساعت پس از تحویل فرش از شما، شست شوی فرش شما را تکمیل و در کاورهای مخصوص، برای شما بسته بندی شده درب منزل  به شما تحویل میدهند.

*اگر فرش شما نیاز به رفوگری ، رفع سوختگی وپوسیدگی داشته باشد ، آن را ترمیم میکنیم.

*مبل شویی :اگرنیاز به مبل شویی نیز داشته باشید ، مبل شما را با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن روز ، مبل شویی مبل شما را انجام میدهیم.

*قالیشویی در منطقه نیاوران ،آماده همکاری می باشد و در کمترین زمان ممکن درهر نقطه از نیاوران ، پرسنل  ما جهت تحویل گرفتن قالی و موکت و مبل وگلیم و…  به محل مورد نظر شما مراجعه می نمایند و طبق زمانبندی مناسب آنها را به شما تحویل میدهند.

قالیشویی پاک مهر تمام خدمات و نرخ ها را بر اساس  نرخ ها ی تعیین شده توسط اتحادیه  برای شماعزیزان در نظر میگیرد  و خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی به وسیله استاد کاران ماهر برای شما عزیزان انجام میدهد . این قالیشویی ، با شستشو های با کیفیت و با رعایت نکات اسلامی و شرعی در شستشو و به کار بردن آب کر درشستشو همیشه مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر تهران بوده است . پاک مهر تنها به شستشوی فرش ها ، نمی اندیشد بلکه به یک شستشوی با کیفیت در عین سالم ماندن فرش فکر میکند و این را میدانیم که اگر شستشوی فرش هایمان همیشه با کیفیت باشد ، فرش های سالم تری نیز خواهیم داشت و با توجه به این نکته ، پاک مهر در شستشو بهترین و بیشترین دقت را به کار برده و موجب رضایتمندی شهروندان عزیز تهرانی واقع شده است.

ما در کلیه مناطق تهران با مجوز رسمی ازهیئات عالی نظارت برصنف قالیشویان ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشیم.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در نیاوران: نیاوران یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه هم‌مرز است. قالیشویی پاک مهر در نزدیک نیاوران ، شاخص […] ...

قالیشویی پاک مهر در نیاوران: شرکت قالیشویی پاک مهر که بیش از 20 سال است در پایتخت با نام و برند پاکمهر و با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی تهران فعال است یکی از 10 برند معتبر و معروف است که ارائه خدمات قالی شویی این شرکت به صورت سراسری بوده و دفاتر رسمی و […] ...

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.