آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 10 دی 1400

قالیشویی نزدیک کامرانیه تهران |22553767|☎📞

برترین قالیشویی نزدیک کامرانیه:

کامرانیه واقع در منطقه 1 تهران با محله های نیاوران، صدر، فرمانیه، چیذر و دزاشیب مجاور است.  قالیشویی نزدیک کامرانیه با در برداشتن تیمی قوی و مجهز و کار آزموده ، نه تنها در محله کامرانیه، بلکه به تمامی نقاط تهران سرویس دهی و خدمات رسانی دارد و فرشهای شما را   با استفاده ازمواد شوینده باکیفیت و قیمت اتحادیه ، شستشو میدهد. قالیشویی درمنطقه کامرانیه در زمینه های شستشوی مبل ،صندلی نهارخوری،موکت،گلیم،صندلی اداری،صندلی خودرو،جاجیم، فرش دستبافت و ماشینی ،گبه،پادری،کفپوش اتاق و کودک وتابلو فرش و… فعالیت دارد. درزمینه های ترمیم فرش شامل:سوختگی و رنگ برداری و ریشه زنی فعالیت دارد.همه ایام هفته حتی ایام تعطیلات آماده پاسخگویی به شما شهروندان عزیز می باشد.

قالیشویی نزدیک کامرانیه

قالیشویی پاکمهر

ازدیرباز به دلیل علاقه مردم ایران به قالی و فرش ، صنعت تولید فرش و قالی در بین  عده ای  زیادی از زنان هنرمند در تمام مناطق ایران ، رواج پیداکرد و زنان در خانه ها فر شهای نفیس و اعلائی را میبافتند و به مردم ارائه میدانند. امروزه نیز صنعت قالی بافی توسط زنان هنرمند ایرانی همانند قدیم رواج دارد . این فر شها به دلیل متفاوت بودن در بافت و رنگ و تراکم با تمام فرش های ماشینی شستشویی متفاوت را نیز میطلبد. شما وقتی یک فرش دستباف را خریداری میکنید باید بدانید که این فرش ها باید تحت  نظر یک قالیشویی مجهز و کارشناسان مجرب شستشه شود.

اگر برای شستشوی قالی های دستباف خود اقدام کنید درهنگام شستشو متوجه تغییر رنگ دادن این فرش در طی شستشو میشوید و ممکن است فرش شما از رنگ سفید به رنگ قرمز تبدیل شود.شاید برای عده ای سوال باشد که چرا این اتفاق می افتد؟ دلیل این تغییر رنگ و ریختن رنگ فر ش به بیرون چیست؟ خب مسلم است شما به دلیل نداشتن اطلاعت جامع در باب شستشو ممکن است همانگونه که لباس هایتان را میشویید برای شستشوی فرش دستباف خود نیز همین گونه اقدام کنید و با شستشوبا آب و تاید ، شستشو را تمام کنید ، این کار بسیار اشتباه است .

شما که برای خریداری این فرش های گران کلی هزینه پرداخت کرده اید آیا حاضر نستید یک هزنه ای را سالیانه برای شستشوی فرش های نفیس خود کنار بگذارید ؟

قالیشویی پاکمهر : قالیشویی نزدیک کامرانیه

قالیشویی پاک مهر در راستای بهبود فرآیند در شستشوی  قالی های دستبافت و ماشینی ، یک امتیاز مثبت برای فرش های شما در نظر گرفته . این قالیشویی با استفاده از استاد کاران ماهر و با تجربه ، فرش های دستباف شما را با روش سنتی و عالی ، شستشو  داده و در حفظ و سلامت فرشهای های شما بسیار کوشا میباشد وهدفشان از شستشوی قالی فقط به شستشو ختم نمیشود بلکه ، هدف این قالیشویی شستشویی با کیفیت و در خورد فرش شما در کنار سلامت فرش  در طولانی مدت میباشد.

این قالیشویی درهر مراحل شستشو با اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش در دو مرحله ، باعث سالم ماندن و مقاوم شدن الیاف فرش شما در مدت طولانی میشود.با سپردن قالی های خود به قالیشویی پاک مهر، تضمین سالم ماندن فرش های خود را سالیانه ازاین قالیشویی دریافت نمایید.خدمات قالیشویی پاک مهر در نزدیک صدر و نزدیک قیطریه به صورت سرویس های VIP روزانه بنا به در خواست شما به این مناطق عرضه میشود.

 

 

 

مطالب مرتبط

کامرانیه یکی از محله‌های منطقه یک تهران به شمار می‌رود که ساکنین خاصی نیز دارد. این محل به علت قرار داشتن در شمال تهران دسترسی سخت‌تری نسبت به دیگر محله‌های مرکز تهران دارد و کمتر قالیشویی‌هایی فرش‌های ساکنین این محل را می‌پذیرند؛ و یا در صورت پذیرفتن هزینه بالایی برای سرویس دهی مطرح می‌کنند. اما […] ...

29 بهمن 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.