قالیشویی نزدیک آجودانیه |22553767

دسته بندی: قالیشویی آجودانیه ,

قالیشویی در آجودانیه:

 آجودانیه یکی از محله های شمال شرقی در منطقه 1 تهران است و قالیشویی نزدیک آجودانیه ، قالیشویی پاک مهر میباشد که این قالیشویی علاوه بر اینکه سرویس خدمات فرش و قالی را در این محله ارائه مینماید می تواند به محله های دارآباد، اقدسیه ، نیاوران و صاحب قرانیه نیز خدمات شستشوی فرش و خدماتی از نظیر رفو گری ، ترمیم و بازسازی فرش های قدیمی و کهنه ، رفع سوختگی و پارگی ، رفع پوسیدگی ، لکه برداری، پرداخت ریشه فرش دستبافت و ماشینی ، شیرازه فرش دستباف و ماشینی و دیگر خدماتی که فرش شما نیاز داشته باشد را انجام داده و قبول شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی ، گل ابریشم ،ابریشم ، گلیم ، قالی، انواع پادری ، پله پوش ، پاپوش، کف پوش و موکت را با تخصص و مهارت بالا به صورت تضمینی انجام میدهد.قالیشویی پاک مهر طی 15 سال تجربه مفید ، برحسب هرنوع جنس فرش ، خدمات  شستشو را به صورت تضمینی به شما ارائه میدهد. این قالیشویی تنها قالیشویی مطمعن و مورد اعتماد اهالی آجودانیه میباشد. به دلیل تعاریف زیادی که اهالی ساکن در شمال تهران در باره قالیشویی پاک مهرشنیدیم ، این قالیشویی تصمیم بر آن گرفت تا خدمات ارزنده خود را به شما عزیزان در منطقه آجودانیه ، ارائه دهد تا شما برای شستشوی فرش های دستبافت و گران بهای خود بهترین شستشو را درنطر بگیرید . ما برای اعتماد شما ساکنین محترم در منطقه آجودانیه ، چند دلیل محکم و قانع کننده داریم با ما همراه باشید تا به صدق ادعای ما برسید.

قالیشویی پاک مهر، عضو  رسمی اتحادیه بوده و با دربرداشتن تیمی قوی و متخصص که شامل : متخصصین شستشو ، کارشناسان ، استاد کاران ، سرکار گران ماهر ، کارگران کارآزموده و ماهر میشود. از دستگاه های معتبر میتوان به دستگاه شستشوی فرش ، دستگاه  فرچه ای دستی ، دستگاه  آبگیر لوله ای ، خشک کن مجهز به گرمخانه گازی اشاره کرد . مواد مورد استفاده برای شستشوی فرش که شامل مواد مرغوب که خود  شامل :  شامپو مخصوص شستشوی اعلاشوئی فرش و مواد ضد پوسیدگی فرش میباشد . مراحل شستشوی فرش های شما با دقت و زیر نظر کارشناسان و استاد کاران ماهر میباشید. فرشهای شما تازمانی که در کارخانه قالیشویی پاک مهر باشد ، تحت گارانتی پاک مهر محفوظ است. برخی از قالیشویان غیر مجاز ، در هنگام شستشو، فرش را به دلیل استفاده از دستگاه های غیر مجهز و قدیمی ، پاره میکنند و به مشتری خویش اعلام میکنند که فرش شما این مشکل و یا پارگی را از همان اول داشت چون کهنه است ، مسلما برای مشتری سوال میشود ، اگر پاره بود چرا همان ابتدا اعلام نکردند؟ به همین راحتی فرش شما را دچار مشکل و یا پارگی میکنند . اما  پرسنل و کارشناسان  پاک مهر، در صورت تماس شما با قالیشویی پاک مهر، بلافاصله در محل سکونت شما حاضرشده ، ابتدا فرش توسط کارشناس بررسی میشود در صورت وجود مشکل به شما اعلام میکند که فرش شما این مشکل را دارد و خدمات لازمه برای رفع این  مشکل  فلان خدمات میباشد.بعد از فاکتور کردن جنس فرش و نوع خدمات فرش ، فرش را به صورت لول شده برای جلوگیری از هرنوع آسیب جمع کرده و جهت شستشو به کارخانه قالیشویی پاک مهر حمل میکنند.  فرش های شما عزیزان پس از شستشو با کیفیت و تضمنی در کارخانه توسط کارشناسان بررسی میشود که ، مطمعن شوند فرش کاملا تمیز و خدمات لازمه بر روی فرش انجام شده باشد.سپس اتو زده و رول شده در بسته بندی کاور ،  درب  منزل به شما عزیزان تحویل میدهند.  شما با توجه به  نکات ذکر شده میتوانید با قالیشویی پاک مهر تماس گرفته تا به صدق ادعای ما برسید ، اما پاک مهر انتخاب با سلیقه هاست و اعتماد شما سرمایه کار ما میباشد.

نحوه پاسخگویی در قالیشویی نزدیک به آجودانیه از طریق شماره تماس: 02122553767 و سرویس سفارش آنلاین قالیشویی بصورت 7/24 حتی روزهای تعطیل میسر میباشد.

مطالب مرتبط