قالیشویی در صادقیه |44444679

دسته بندی: قالیشویی صادقیه ,

قالیشویی در صادقیه (آریا شهر):


قالیشویی پاک مهر در منطقه صادقیه، با سرویس های منطم و 24 ساعته با امکان سرویس دهای به سراسر تهران بزرگ و انجام کلیه امور مربوط به فرش به بهترین شکل ممکن در خدمت شما دوستان عزیز است. اگر فرش های شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار سوختگی ویا پارگی میباشد قالیشویی پاکمهر این خدمات را به صورت تضمینی انجام میدهد.اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و با سابقه می باشید .قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران بزرگ دارای شعبه می باشد.کافیست شماره تماس نزدیکترین قالیشویی به محل سکونت خود را در اینترنت سرچ نمایید و مشاهده خواهید کرد که کدام شعبه در نزدیک محل سکونت شماست و کادر مجرب قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روز حتی در ایام تعطیل در اختیار شما همشهریان عزیز می باشد. فرش های شما را به صورت لول شده که آسیبی به فرش شما نرسد حمل کرده و در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی و تضمینی و شستشوی اعلاء فرش ها به صورت لول شده و در کاور کشیده  به شما تحویل خواهند داد.

بهترین قالیشویی  مجاز نزدیک فلکه اول صادقیه ، نزدیک فلکه دوم صادقیه ،قالیشویی پاک مهر میباشد. مجهز ترین قالیشویی در حوالی صادقیه، قالیشویی خوب پاکمهر در اختیار شما عزیزان می باشد.قالیشویی پاک مهر  دارای جواز کسب میباشد.

 شستشوی فرش ها با دستگاه ها ی تمام اتوماتیک و مجهزبه گرمخانه گازی رنگ برداری،ریشه زنی،پرداخت،رفو، رفع سوختگی، طبق نرخ اتحادیه

قالیشویی پاک مهراز اینکه نیاز قالیشویی و مبل شویی  شما شهروندان محترم را در نزدیک آریاشهر، رفع مینماید و به عنوان قالیشویی محبوب و مورد اعتماد خود به این قالیشویی اعتماد کرده و از این قالیشویی خدمات دریافت میکنید،  بسیار خرسند میباشد و اعتماد شما را سرمایه کار خویش قرار داده و شستشویی با بهترین کیفیت با دستگاه های مجهز و به روز همراه با آب کر را برای شما عزیزان انجام میدهد.