آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 22 می 2021

قالیشویی در صادقیه |44444679

تماس

قالیشویی در صادقیه (آریا شهر):


یک قالیشویی مجاز در منطقه صادقیه:

قالیشویی پاک مهر در منطقه صادقیه، با سرویس های منطم و 24 ساعته با امکان سرویس دهی به سراسر تهران بزرگ و انجام کلیه امور مربوط به فرش به بهترین شکل ممکن در خدمت شما دوستان عزیز است. اگر فرش های شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار سوختگی و یا پارگی میباشد، قالیشویی پاک مهر این خدمات را به صورت تضمینی انجام میدهد. اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و با سابقه می باشید . قالیشویی پاکمهر در تمامی نقاط تهران دارای سرویس می باشد. کافیست شماره تماس نزدیکترین قالیشویی به محل سکونت خود را در اینترنت سرچ نمایید و مشاهده خواهید کرد که کادرمتخصص و مجرب پاک مهر نزدیک محل سکونت شماست و در اسرع وقت خود را به شما رسانده و کلیه سفارشات قالیشویی شما را به نحو احسن برآورده می سازد. شما میتوانید سفارشات خدمات قالی شویی خود را از طریق تلفن و سرویس آنلاین قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل اعلام کنید تا با هماهنگی قبلی پرسنل کارآزموده و زحمت کش پاک مهر را در اختیار داشته باشیدتا فرش های شما را به صورت لول شده که آسیبی به فرش شما نرسد حمل کرده و در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی و تضمینی و شستشوی اعلاء فرش ها را به صورت لول شده و در کاور مخصوص  به شما تحویل خواهند داد.

بهترین قالیشویی  مجاز نزدیک فلکه اول صادقیه ، نزدیک فلکه دوم صادقیه ،قالیشویی پاک مهر میباشد. مجهز ترین قالیشویی در حوالی صادقیه، قالیشویی خوب پاکمهر در اختیار شما عزیزان می باشد. قالیشویی پاک مهر  دارای جواز کسب میباشد.

 شستشوی فرش ها با دستگاه ها ی تمام اتوماتیک و مجهزبه گرمخانه گازی رنگ برداری،ریشه زنی،پرداخت،رفو، رفع سوختگی، طبق نرخ اتحادیه

قالیشویی پاک مهراز اینکه نیاز قالیشویی و مبل شویی  شما شهروندان محترم را در نزدیک آریاشهر، رفع مینماید و به عنوان قالیشویی محبوب و مورد اعتماد خود به این قالیشویی اعتماد کرده و از این قالیشویی خدمات دریافت میکنید،  بسیار خرسند میباشد و اعتماد شما را سرمایه کار خویش قرار داده و شستشویی با بهترین کیفیت با دستگاه های مجهز و به روز همراه با آب کر را برای شما عزیزان انجام میدهد.