آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 1 اسفند 1400

قالیشویی نزدیک طرشت | 66553719

باسلام ورود شما را به این صفحه از وبسایت قالیشویی پاکمهر گرامی  میداریم .

قالیشویی در طرشت :

طرشت از محلات قدیمی تهران واقع در شمال شرقی میدان آزادی ، بوده . از محلات جدید که در محدوده طرشت ساخته شده ، می‌توان به محله‌های تهران ویلا ، دریان نو ، آریاشهر ، شهرآرا ، شهرک شهید فکوری ، اشاره کرد . همچنین ، به دلیل مجاورت این محله با دانشگاه صنعتی شریف ، تعدادی از خوابگاه‌های دانشجویی و مراکز پژوهشی این دانشگاه و نیروگاه طرشت در این محله واقعند که به همین دلیل ، این محله از جمعیت بالایی برخور دارمیباشد .

   

قالیشویی در ستارخان:

قالیشویی پاکمهر به تمامی خیابانهای اطراف که با خیابان ستارخان ارتباط دارند نیز دسترسی داشته و انجام خدمات رسانی را در دست اقدام دارد پس همشهریان عزیزی که در خیابان خسرو شمالی و جنوبی ساکن هستند نیز میتوانند از خدمات کم نظیر و اطمینان بخش قالیشویی پاغکمهر استفاده نمایند. همانطوری که اکثر شهروندان تهرانی محله ستارخان را به عنوان محله ای جاندار و زنده میشناسند قالیشویی پاکمهر نیز خدماتی شایسته و شایان توجه به مشترکین قدیمی و جدید خود در محله ی ستارخان ارائه میدارد.

قالیشویی پاکمهر بهترین قالیشویی در طرشت :

قالیشویی پاکمهر با داشتن سابقه بسیار  بالا در زمینه قالیشویی و خشکشویی مبلمان ، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران بوده و بهترین قالیشویی در کلیه مناطق تهران به دلیل ، حمل و نقل سریع شناخته شده است . این قالیشویی با داشتن کادری مجرب و پرسنل متشخص ، به تمام سوالات و ابهامات شما در زمینه قالیشویی ، احترام گذاشته و در نهایت صبر و شکیبایی ، به سوالات شما عزیزان پاسخ گو میباشند . این قالیشویی به دلیل تجربه بالایی ک در زمینه شستشو دارند ، از روش های مختلف و متفاوت و ارزنده ، برای شستشوی فر شهای شما استفاده میکند  که علاوه بر پاکیزگی فر شهای شما ، به سالم ماندن و عمرطولانی فرش های شما نیز اهمیت میدهد . قالیشویی پاک مهر بر این باور میباشد که یک  شستشو همان قدر که باید کامل و با پاکییزگی بالا  برخور دار باشد ، باید از روشی برای شستشوی آن استفاده کرد که به تار و پود فر ش آسیب نزند  و معتقد است که یک شستشو علاوه بر پاکیزگی باید ، به سلامت فرش نیز کمک کند . یک شستشوی مجزا و کامل بدون آسیب رساندن ب فرشهای نفیس شما ، فقط کار قالیشویی پاک مهر میباشد.

   

خدمات قالیشویی پاکمهر در طرشت :

همانطور که در تیتر دوم اشاره کردیم ، کار یک قالیشویی باید به گونه ای باشد که علاوه بر شستشوی منحصر به فرد ، سلامت فر ش نیز اولویت باشد به همین دلیل ، قالیشویی پاک مهر با استفاده وبه کارگیری از روش های منحصر ب فرد شستشو ، از استاد کاران و کارگران ماهر و توانا ، از بهترین شستشو و روش های مختلف برای فرشهای شما استفاده مینمایند . همانطور که میدانید فرش ها به دو دسته بر حسب نوع بافت ، تقسیم میشوند که عبارتند : از فرشهای ماشینی و فرش های دستبافت . فر شهای ماشینی بافت ماشینی داشته و نیاز به یک شستشوی مکانیزه برای تمیزی هر چه بهتر و بیشتر دارد ، اما فرش های دستبافت ، به دلیل اینکه بافت دست بشر میباشد ، حساس بوده و ممکن است بر اثر شستشوی نادرست دچار رنگ دویدگی و مختلط شدن رنگها شود و در بعضی موارد ، بر اثر استفاده از دستگاه های درجه 3 دچار پارگی در زیر دستگاه میشود . اما قالیشویی پاکمهر ، برای اینکه قالی و فرش های دستبافت قیمتی شما دچار مشکل و پارگی نشود ، از شستشوی قدیمی و سنتی ، با استفاده از مواد مرغوب استفاده مینماید . لازم است بدانید شستشوی قدیمی و سنتی بهترین و مرغوب ترین نوع شستشو برای فرش های دستبافت میباشد.

از دیگرخدمات قالیشویی پاک مهر ، خشکشویی مبلمان و موکت در منزل ، در حضور خودتان میباشد .برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های درج شده در سایت این قالیشویی تماس حاصل فرمایید .

پرسنل قالیشویی پاکمهر ، در طرشت ، بلافاصله بعد از تماس شما برای جمع کرن فرش های شما به کارخانه قالیشویی پاکمهر ، جهت شستشو ،  در منزل شما حاضر میباشند .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.