آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 30 اردیبهشت 1400

قالیشویی نزدیک اکباتان |44444679

قالیشویی پاک مهر محدوده شهرک اکباتان:

شهرک اکباتان در منطقه 5 شهرداری تهران است و قالیشویی پاکمهر هم یکی از دفاتر اصلی آن در همین منطقه و محله شهران می باشد، علاوه بر اینکه جمعی از هنر مندان و چهره های محبوب کشور که در این شهرک ساکن هستند و خدمات قالیشویی خود را به شرکت قالیشویی پاک مهر می سپارند به خاطر دسترسی فوق العاده ای که دو بزرگراه تهران – کرج و شهید لشکری برای تردد به این شهرک به وجود آورده اند، سبب گشته تا پوشش خدماتی این شرکت مجاز و معتبر به کوی بیمه و شهرک آپادانا که در شرق شهرک اکباتان قرار گرفته نیز برسد، از این رو جمع کثیری از ساکنینی که در این محدوده سکونت دارند هم از خدمات درجه یک و تخصصی شرکت و کارخانه قالیشویی پاک مهر برخوردار میباشند.

قالیشویی پاک مهر نزدیک اکباتان ، شاخص ترین شرکت قالیشویی میباشد که با در نظر گرفتن اصول استاندارد و اسلامی در شستشو ، بهترین قالیشویی از نظر مردم این منطقه می باشد.

اکباتان یکی از مناطق بزرگ در غرب تهران است و شرکت قالیشویی پاک مهر تصمیم بر آن گرفت تا خدمات  خود را در این منطقه عرضه  کند . شرکت قالیشویی پاک مهر، با داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاههای روز دنیا در منطقه اکباتان  ، در خدمت شما همشهریان محترم میباشد. برای سفارش شستشو، با قالیشویی پاک مهر در اکباتان در تماس باشید. همکاران ما در قالیشویی اکباتان  در پاک مهر، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که در اکباتان پذیرای شما باشیم.خدمات ارائه شده توسط قالیشویی پاک مهر در منطقه اکباتان خدمات زیر میباشد :

1. خدمات شستشو که شامل : اعلاشویی : شستشویی بینظیر با کیفیت بالا با شامپوهای خارجی که باعث دوام فرش شما در مقابل آسیب ها میباشد.

2. سفیدشویی : شستشو باعالیترین کیفیت ، جهت حفظ دوام و زیبایی و براقی فرش .

3. ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های  اعلاء ، گل ابریشم و ابریشم و تابلو فرش. 

خدمات رفو و خدمات لکه برداری و رنگ برداری و مبل شویی. 

از ویژگی ها ی قالیشویی پاک مهر

1. مسلما همه ی شما یک شستشوی بی نظیر را از قالیشویی پاک مهر میخواهید ؟ پاک مهر بهترین شستشو را برای شما عزیزان  انجام میدهد.

2. قالیشویی پاک مهر، فرش های شما را لول شده میبرد و لول شده تحویل شما میدهد. 

3. پاک مهر، فرش های شما را پس از تحویل از شما ، در مدت 48 ساعت به شما عزیزان تحویل میدهد.

4. قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و مجاز بودن یک قالیشویی از ویژگی های مهم در قالیشویی میباشد.

5. قالیشویی پاک مهر ، تمام نرخ های شستشو را برای شما عزیزان با توجه به نرخ های در نظر گرفته شده توسط اتحادیه ، حساب میکند.

بروزترین قالیشویی در منطقه آزادی و اکباتان ، قالیشویی پاک مهر میباشد.

مناطق قالیشویی در اکباتان:

قالیشویی در اکباتان-قالیشویی در تهران-قالیشویی در شرق تهران-قالیشویی در شمال تهران-قالیشویی در جنوب تهران-قالیشویی در کوی بیمه-قالیشویی در شهرک آپادانا-قالیشویی در صنایع هواپیمایی-قالیشویی در شهید لشکری-قالیشویی در فاز 1 اکباتان-قالیشویی در فاز 2 اکباتان-قالیشویی در فاز 3 اکباتان-

  

مطالب مرتبط

یکی دیگر از مناطقی که افراد بسیاری در آن به دنبال بهترین قالیشویی هستند، اکباتان نام دارد. قالیشویی در اکباتان در تعداد بسیاری است و این موضوع که افراد به دنبال قالیشویی هستند به این معنا نیست که قالیشویی‌های اکباتان تعداد معدودی هستند؛ اما تعداد قالیشویی‌های بسیار باعث می‌شود افراد برای اعتماد دچار سردرگمی شوند. […] ...

23 خرداد 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.