آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 20 می 2021

قالیشویی شهرک اکباتان |44444679

تماس

قالیشویی پاک مهر محدوده شهرک اکباتان:

شهرک اکباتان در منطقه 5 شهرداری تهران است و قالیشویی پاکمهر هم یکی از دفاتر اصلی آن در همین منطقه و محله شهران می باشد، علاوه بر اینکه جمعی از هنر مندان و چهره های محبوب کشور که در این شهرک ساکن هستند و خدمات قالیشویی خود را به شرکت قالیشویی پاک مهر می سپارند به خاطر دسترسی فوق العاده ای که دو بزرگراه تهران – کرج و شهید لشکری برای تردد به این شهرک به وجود آورده اند، سبب گشته تا پوشش خدماتی این شرکت مجاز و معتبر به کوی بیمه و شهرک آپادانا که در شرق شهرک اکباتان قرار گرفته نیز برسد، از این رو جمع کثیری از ساکنینی که در این محدوده سکونت دارند هم از خدمات درجه یک و تخصصی شرکت و کارخانه قالیشویی پاک مهر برخوردار میباشند.

قالیشویی پاک مهر نزدیک اکباتان ، شاخص ترین شرکت قالیشویی میباشد که با در نظر گرفتن اصول استاندارد و اسلامی در شستشو ، بهترین قالیشویی از نظر مردم این منطقه می باشد.

اکباتان یکی از مناطق بزرگ در غرب تهران است و شرکت قالیشویی پاک مهر تصمیم بر آن گرفت تا خدمات  خود را در این منطقه عرضه  کند . شرکت قالیشویی پاک مهر، با داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاههای روز دنیا در منطقه اکباتان  ، در خدمت شما همشهریان محترم میباشد. برای سفارش شستشو، با قالیشویی پاک مهر در اکباتان در تماس باشید. همکاران ما در قالیشویی اکباتان  در پاک مهر، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که در اکباتان پذیرای شما باشیم.خدمات ارائه شده توسط قالیشویی پاک مهر در منطقه اکباتان خدمات زیر میباشد :

1. خدمات شستشو که شامل : اعلاشویی : شستشویی بینظیر با کیفیت بالا با شامپوهای خارجی که باعث دوام فرش شما در مقابل آسیب ها میباشد.

2. سفیدشویی : شستشو باعالیترین کیفیت ، جهت حفظ دوام و زیبایی و براقی فرش .

3. ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های  اعلاء ، گل ابریشم و ابریشم و تابلو فرش. 

خدمات رفو و خدمات لکه برداری و رنگ برداری و مبل شویی. 

از ویژگی ها ی قالیشویی پاک مهر

1. مسلما همه ی شما یک شستشوی بی نظیر را از قالیشویی پاک مهر میخواهید ؟ پاک مهر بهترین شستشو را برای شما عزیزان  انجام میدهد.

2. قالیشویی پاک مهر، فرش های شما را لول شده میبرد و لول شده تحویل شما میدهد. 

3. پاک مهر، فرش های شما را پس از تحویل از شما ، در مدت 48 ساعت به شما عزیزان تحویل میدهد.

4. قالیشویی پاک مهر مجاز بوده و مجاز بودن یک قالیشویی از ویژگی های مهم در قالیشویی میباشد.

5. قالیشویی پاک مهر ، تمام نرخ های شستشو را برای شما عزیزان با توجه به نرخ های در نظر گرفته شده توسط اتحادیه ، حساب میکند.

بروزترین قالیشویی در منطقه آزادی و اکباتان ، قالیشویی پاک مهر میباشد.

مناطق قالیشویی در اکباتان:

قالیشویی در اکباتان-قالیشویی در تهران-قالیشویی در شرق تهران-قالیشویی در شمال تهران-قالیشویی در جنوب تهران-قالیشویی در کوی بیمه-قالیشویی در شهرک آپادانا-قالیشویی در صنایع هواپیمایی-قالیشویی در شهید لشکری-قالیشویی در فاز 1 اکباتان-قالیشویی در فاز 2 اکباتان-قالیشویی در فاز 3 اکباتان-

  

مطالب مرتبط

ساکنان محله باصفای شهرک اکباتان آیا قالیشویی پاکمهر را میشناسید ؟ قالیشویی پاک مهر یکی از 10 برند برتر صنعت قالیشویی در تهران می باشد که مدت 20 سال است به طور مداوم در پپایتخت فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت قالیشویی مجاز و معتبر در شهران منطقه پنج می باشد و یکی دیگر […] ...

13 ژوئن 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.