آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 آوریل 2022

قالیشویی نزدیک وحدت اسلامی | 66597347

تماس

قالیشویی پاک مهر در محدوده خیابان وحدت اسلامی:

یکی از برترین و حرفه ای ترین قالیشویی های خوش نام در مرکز شهر و منطقه 12 تهران قالیشویی معتبر و پرآوازه پاک مهر می باشد که کلیه خدمات درجه یک قالیشویی را در محدوده خیابان وحدت اسلامی و منطقه بازار به صورت دائمی و همیشگی ارائه می نماید.شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف به صورت تخصصی و حرفه ای را می توانید از قالیشویی پاکمهر درخواست نمایید، همچنین این شرکت قالیشویی قادر است برطرف کردن مشکلات و آسیب دیدگی فرشهای آسیب دیده اعم از، سوختگی ، پارگی و یا تعویض شیرازه و ریشه فرشهای دستبافت یا ماشینی را بصورت تخصصی و حرفه ای به انجام برساند.

قالیشویی پاک مهر بیش از بیست سال است که به صورت قانونی و مجاز با داشتن مدارک معتبر و کارخانه مجهز و استاندارد و دفاتر اصلی در تهران مشغول به ارائه خدمات قالیشویی می باشد، که برای حصول اطمینان از این ادعا می توانید شماره دفتر قالیشویی پاک مهر را از سامانه 118 و یا با سرچ در سایت اتحادیه قالیشویان تهران نام این قالیشویی مجاز را دریافت نمایید.

   

قالیشویی پاک مهر در محدوده مولوی:

اگر درمنطقه مولوی  به دنبال یک شعبه قالیشویی باکیفیت نزدیک به منزل خود هستید، ما قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت در محل سکونت شماحاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشوی اسلامی و باکیفیت فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

قالیشویی پاک مهر به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته ، حتی در ایام تعطیل و به صورت آنلاین در خدمت  شما همشهریان می باشد.

مسیر ارتباطی قالیشویی پاکمهر: 02166597347 و ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت قالیشویی پاکمهر.

سپاس و قدردانی از انتخاب شما که در خیابان مولوی و خیابان وحدت اسلامی فرش های خود را به قالیشویی پاکمهر سپرده اید.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در خیابان  وحدت اسلامی: یکی از شعبات فعال قالیشویی پاکمهر، در نزدیکی خیابان وحدت اسلامی ، خیابان کارگر جنوبی، خیابان خیام، خیابان مولوی ، شاپور، که در مرکز تهران قرار دارند ، میباشد و با افتخار خدمات قالیشویی خود را به ساکنین محترم این منطقه ارائه می نماید. پرسنل و نیروهای مجرب قالیشویی […] ...

24 آوریل 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.