آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 دی 1400

قالیشویی میدان هروی |22553767

قالیشویی پاک مهر در میدان هروی:

قالیشویی پاکمهر در هروی ، از شاخص ترین قالیشویی های نزدیک به هروی، شمس آباد ، مبارک آباد، خیابان استاد حسن بنا، خیابان امیرنیا، خیابان برادران پناهی نیا در منطقه 4 تهران می باشد.

این قالیشویی با در نظر گرفتن نظرات مشتریانان خود در مینی سیتی ، تصمیم بر آن گرفت تا خدمات رسانی و سرویس های تکامل یافته خود را در هروی نیز عرضه نمایید. تا مشتریانش در میدان هروی نیز از این خدمات ارزشمند برای شستشوی فرش های خود توسط قالیشویی پاک مهر بهره مند شوند . قالیشویی بزرگ پاک مهر،  ازجمله قالیشویی های معتبر و مجهز در تهران بزرگ میباشد که خدمات خود را به صورت 24 ساعت شبانه روزی ، حتی در ایام تعطیلات نیزبه شما عزیزان عرضه میکند و برای اینکه بهبود در خدمات رسانی خود را ارتقا ببخشد، به نیروهای حمل و نقل خود اخطار میدهد که ، در رفت و آمد ها سریع باشید تا مشتریان پاک مهر از ما راضی باشند.

 

برخی از خدمات قالیشویی پاک مهر :

خاگ گیری : جهت جلوگیری از پوسیدگی و حفظ و دوام فرش.

آبشویی : شستشوی کامل با رعایت اصول مذهبی و آبکشی و ضد عفونی فرش.

آب و تاید : شستشوی فرش های لاکی و قدیمی با تشخیص کارشناس فرش.

اعلاشویی : شستشو با بهترین شامپوهای ضد الکتریسیته ، ضد قارچ و باکتری حاوی مواد ضد عفونی.

سفیدشویی : شستشو با بهترین و عالیترین کیفیت جهت دوام و زیبایی وبراقی فرش.

رنگبرداری: برطرف کردن تداخل رنگ فرش های آسیب دیده ، با تشخیص کارشناس با درصد مشخص.

ابریشم شوی : جهت فرش های اعلاء، نفیس، گل ابریشم و تابلو فرش.

خدمات رفو : پرداخت،ریشه، چرم دوزی، بافت فرش و تعمیر پوسیدگی و رفع سوختگی .

لکه برداری: برداشتن لکه از روی فرش.

 

خدمات مبل شویی ، خوشخواب و موکت نیز در محل در کمتر از 1 ساعت بادستگاه های و شامپوهای خارجی بدون ریزش آب .

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ،فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع صندلی خودرو، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ، کفپوش اتاق کودک و…  به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز.

قالیشویی در لویزان:

قالیشویی پاک مهر اکنون این خدمات را در هروی و محدوده لویزان برای شما عرضه کرده و نیاز شما را به هرگونه شستشو و خدماتی رفع میکند. کافیست با شماره های شرکت قالیشویی پاک مهر، تماس بگیرید تا به شما بهترین و مورد اعتماد ترین قالیشویی (  پاک مهر )  نزد اهالی هروی را ثابت کنیم .

این قالیشویی مجاز بوده و در 118 به ثبت رسیده شما از طروق مختلفی میتوانید با شرکت قالیشویی پاک مهر جهت دریافت خدمات ، تماس حاصل نمایید.1. از طریق ارتباط با سامانه تلفنی 118  2. ازطریق تماس با اتحادیه قالیشویان تهران و در خواست کردن شماره تماس شرکت قالیشویی پاک مهر از ایشان 3 . از طریق رجوع به سایت اتحادیه قالیشویان  تهران و بازدید از قسمت لیست قالیشویان مجاز تهران در این سایت .

شما عزیزان بسته به اینکه  به  کدام روش دسترسی بیشتری دارید، از  3 روش بالا جهت بر قراری ارتباط با قالیشویی پاک مهر میتوانید با این قلیشویی تماس بگیرید. 02122553767

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.