آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 15 دی 1400

قالیشویی نزدیک میرداماد |22553767

قالیشویی در میرداماد:

قالیشویی پاک مهر شاخص ترین قالیشویی در نزدکی میرداماد میباشد. به دلیل ترافیک این محله دسترسی های آن برای قالیشویی های مناطق مختلف تهران دشوار است. میرداماد که در منطقه 3 تهران واقع است، با شریعتی، خیابان ولیعصر و آفریقا مجاور است.

 

از نظر مردم قالیشویی شغل بسیار ساده ای میباشد ، اما باید دقت کنید این روزها هر کسی یک زمین با متراژ بالا داشته باشد، سعی میکند یک قالیشویی افتتاح کند و عده ای از دوستان و آشنایان خود را به عنوان پرسنل معر فی میکند  که ، هیچ تجهیزات و تخصصی در شستشو ندارند و باقیمتی ارزان قالیشویی را برای شما انجام میدهند، ولی درهنگام مشاهده فرش بنظر میرسد اصلا شستشویی برای فرش انجام نشده . با این اوصاف فرش های شما احتمال هرنوع پوسیدگی را در روزها وشاید سالهای آتی داشته باشد .قابل توجه شما شهروندان میرداماد برای شستشوی فرش های خود قالیشویی را انتخاب کنید که اولا مجاز باشد ،دوما دارای جواز پروانه کسب باشد و سوما دارای یک سیستم کاری تخصصی و کادری مجرب و کارگران کارآزموده ، این قالشویی را تشکیل دهند ، حتما باخود میگویید از چه راهی میتوان فهمید که یک قالیشویی مجاز و درای پروانه کسب میباشد؟ با ما همراه شوید تا به شما عزیزان بگویم چگونه یک قالیشویی مطمئن را از قالیشویی های دیگر تفکیک کنید.

 

با وجود قالیشویی های بسیار ، باید به نکاتی در زمینه پیداکرن یک قالیشویی مجهز دقت لازم را به عمل آورید از جمله این نکات میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

1. قالیشویی خوب و مطمئن باید در لیست قالیشویی های مجاز اتحادیه قالیشویی به ثبت رسیده باشد و دارای پروانه کسب باشد.

2. قالیشویی مجاز شماره اش حتما باید در 118 به ثبت رسیده باشد . برای مثال : اگر یک قالیشویی را مد نظر داشتید ، میتوانید با تماس با 118 شماره آن قالیشویی را از 118 بخواهید ، اگر در 118 به ثبت رسیده باشد ، حتما مجاز میباشد.

3. قالیشویی معتبر همیشه دارای شرکت مربوط به نام خودش است . یعنی فر شهای شما را مستقیم پس از تحویل بدون واسطه به کارخانه حمل میکنند.

4.یک قالیشویی مجهز باید تمام خدماتی را که فرش های شما نیاز دارد ، به صورت یکجا و قبول هرگونه شستشو را تضمینی برای شما انجام دهد. مسلما شما عزیزان برای خانه تکانی های خود کل لوازم خانگی که شستنی باشد ازجمله مبلمان ، فرش ، تابلو فرش ، موکت  ، خوشخواب ، پتو و.. خود را با هم میشویید و وقتی به یک قالیشویی جهت شستشوی قالی و خشکشویی مبلمان خود زنگ میزنید ، انتظار دارید تمام خدمات شستشو را به  شما ارائه دهد ، یعنی شما تنها با استفاده ازخدمات یک قالیشویی تمام شستنی ها ی خود را توسط آن قالیشویی میشویید.

5. یک قالیشویی مجهز فرش های شما را با مواد با کفیت میشوید ، که تمیزی آن در هنگام مشاهده چشم گیر باشد و هرگونه لکه و چرکی را که قبلا برروی فرش شما بوده دیگر در فرش قابل مشاهده نباشد. یک قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش های شما با جنس و هویت های مختلف روش های متفاوت را در نظر میگیرد . پس شستن قالی ها فقط با دستگاه ، جواب گوی برخی از فرش ها از جمله : فرشهای

دستبافت نخواهد بود. پس به این منظور یک قالیشویی حرفه ای باید  از دو روش سنتی و مدرن در سیستم کاری خود استفاده کند و فرش های قدیمی و کهنه را جانی تازه ببخشد.   

 

قالیشویی بزرگ پاکمهر:

قالیشویی پاک مهر در راستای خدمات رسانی و بهبود کیفیت در شستشو و رعایت تمام نکات ذکر شده ، قالی های شما را میشوید. شما با مراجعه به سایت اتحادیه قالیشویان میتوانید ، با مشاهده نام قالیشویی پاک مهر ، خیالتان را  از بابت مجاز بودن این قالیشویی آسوده کنید. شما میتوانید شماره های ما را از 118 بخواهید . با پرسش و تحقیق از همسایگان خود به ما اعتماد کنید. پاکمهر قالی های شما را پس از تحویل به کارخانه حمل کرده و پس از شستشو اتو زده و لول شده  جهت جلوگیری از چروک فرش ،  آن را در کاور بسته بندی و درب منزل به شما تحویل میدهد. شما عزیزان ساکن میرداماد ، تنها با یک تماس میتوانید هر شستشویی را که دارید به قالیشویی پاک مهر بسپارید. قبول هرنوع شستشو و خشکشویی را با ضمانت و تمام و کمال به صورت حرفه ای برای شما عزیزان انجام میدهد. این قالیشویی با به کارگیری از دو روش در شستشو مناسب برای هر فرش ، فرش های شما را شستشو داده و به عنوان مجهزترین قالیشویی درتهران شناخته شده است. شما اهالی محترم میرداماد و اهالی ساکن شمال تهران ، اگر به دنبال یک قالیشویی مجهز میباشید به قالیشویی پاک مهر اعتماد کنید.

مطالب مرتبط

میرداماد یکی از محله‌های منطقه ۳ تهران است که در بین افراد ساکن تهران بسیار محبوب است. اما نکته قابل توجهی که وجود دارد تعداد قالیشویی در میرداماد است که نسبت به دیگر محله‌های تهران انگشت شمار هستند؛ اما امروزه قالیشویی در جردن شروع به فعالیت کرده است که به تمامی نقاط محله‌ی میرداماد و […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی میرداماد: قالیشویی پاک مهر در نزدیکی میرداماد میباشد که ، از شاخص ترین شرکت های قالیشویی در بین تمام قالیشویان تهران با دربرداشتن مجموعه ای کامل و مجزا از قالیشویی که شامل : مدیر کاردان، کارشناسان مجرب، استاد کاران ماهر و کارگرانی آموزش دیده و کار آزموده میباشد.این مجموعه که از بهترین و تاثیر […] ...

15 دی 1400
ادامه مطلب