قالیشویی سوهانک | 22552909

دسته بندی: قالیشویی سوهانک ,

قالیشویی پاکمهر در شمال تهران:

محله سوهانک از محله های شمال شرقی تهران در منطقه 1 است که از شمال به دامنه های جنوبی البرز از غرب به گردنه قوچک و از جنوب نیز به جاده مینی سیتی ختم میشود. از محله های نزدیک به سوهانک میتوان محله ازگل و محله مینی سیتی را نام برد.

قالیشویی خوب در سوهانک که با اصول و فناوری های جدید علمی فرشهای شما را شست و شو میدهد ، قالیشویی بزرگ پاکمهر میباشد . قالیشویی پاکمهر ، قالیشویی به روز و برگرفته از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات قالیشویی در سوهانک میباشد . این قالیشویی با در نظر گرفتن هرنوع شست و شو ، تجهیزات مناسب برای هر فرش را تعیین میکند . قالیشویی خوب در سوهانک ، قالیشویی متخصص پاکمهر میباشد که با تمام سعی و تلاش خود در زمینه قالیشویی و مبل شویی با 16 سال سابقه درخشان کاری ، قالیشویی مورد اعتماد مردم  در منطقه سوهانک میباشد . یکی از بهترین شیوه های کاری که در قالیشویی پاکمهر برای شست وشوی فر شهای شما در نظر گرفته میشود ، شستشوی با اصول و شیوه اسلامی میباشد . این قالیشویی برای تمام شهروندانی که نسبت به شست و شوی قالیشویی ها شک و وسواس دارند ، این اطمینان را میدهد که پاکمهر ، با استفاده از آب کر و آبکشی کامل و با رعایت اصول مذهبی فر شهای شما را شست و شو داده و راضی از کار این شرکت قالیشویی باشید . اعتمادو رضایت شما نسبت به این قالیشویی ، سرمایه اصلی این شرکت قالیشویی میباشد.

قالیشویی پاکمهر ، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی درهمه ی ایام هفته می باشد . فرش های منزل شما را همچون نگین درخشان می نمایند . قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد . قالیشویی پاکمهر باسرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد. این قالیشویی تنها بایک تماس شما درب منزل شما حاضر بوده و در نهایت دقت ، فرشهای شما را بدون اینکه کوچکترین آسیبی متحمل فرش شما شود ، حمل کرده و  فر شهای شما را در کارخانه پس از شست و شو و آبکشی کامل به شما ظرف مدت 24 ساعت تحویل خواهد داد.

قالیشویی پاکمهر با کیفیت بالا درخدمت شما همشهریان عزیز  می باشد.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.